آبی ذرت و بنفش و هویج: این زن و شوهر بازگشت از ما به مزرعه نادر سبزیجات آلی

آمریتا و Sanmitra برداشت نادر و عجیب و غریب انواع مواد غذایی مانند آبی ذرت و هویج بنفش و زرد و سیب زمینی شیرین, ترکه, گوجه فرنگی, خوراکی, گل, زمرد رنگ کلم و….

ارتقاء

یکmrita Chaudhury و Sanmitra Pandharpur ترک مشاغل مربوطه خود را در ایالات متحده در اوج حرفه خود و بازگشت به هند در اوایل 2000s, به دنبال کشاورزی ارگانیک.

آنها سوار بر کشاورزی خود سفر در حال رشد مواد غذایی در خانه و شاخه به عرضه به دوستان و بستگان خود را. هنگامی که آنها اعتماد به نفس خود را در روند آنها آغاز توزیع در فروشگاه های خرده فروشی و بازار.

“سرود برای شکوفایی کشاورزی ارگانیک است که برای اولین بار به رشد مواد غذایی خود را می گوید:” ماهاراشترا-بر اساس زن و شوهر که به ثبت شرکت خود را ارائه مزارع در سال 2010.

این شرکت برداشت بین 1-2 تن از نادر و عجیب و غریب, انواع تولید در هر هفته که شامل آبی و ذرت و هویج بنفش و زرد و سیب زمینی شیرین, ترکه, گوجه فرنگی, خوراکی, گل, اسفناج, microgreens شاهی, دانه چیا, زمرد رنگ کلم و کاهو, کدو سبز گل و….

این زن و شوهر تا به حال شروع به رشد این سالم و غنی از مواد مغذی سبزیجات و غلات راه قبل از آن را تبدیل به یک مد زودگذر. به طور طبیعی کمتر رقابت در بازار و جذب مشتریان بیشتر که واقعا به دنبال به جلو به تغییرات شیوه زندگی است.

این شرکت با تمرکز بر مشتریان B2B و دارای یک پایه مشتری گسترده در بمبئی و پونا گوا Gurugram و جیپور. این شامل حق بیمه آلی کافی نت ها مانند باغ آشپزخانه های مخصوص خرده فروشان مانند Godrej طبیعت سبد لذیذ لذت و زما آلی و high-end هتل های زنجیره ای مانند JW Marriot, Westin و Grand Hyatt.

اما گذر از آن-حرفه ای به کشاورزان شد چیزی جز صاف است.

در اینجا دو دهه قدیمی الهام بخش سفر.

ساخت انتقال

آمریتا و Sanmitra بودند مهندسین نرم افزار که معرفی شدند به عجیب و غریب, مواد لازم سالاد در حالی که مشغول به کار در ایالات متحده.

“پشت در 90s من داوطلب با چند سازمان که در کار توسعه پایدار برای پروژه های هند که معرفی من به مسائل زیست محیطی است. به علاوه مفهوم کشاورزان’ بازار بیشتر مشتعل علاقه من در مواد غذایی آلی. من می خواستم به رشد مواد غذایی تازه در حیاط خلوت من” به یاد می آورد آمریتا.

بنابراین, او با ترک شغل خود و بازگشت به هند در سال 2000 امیدوار به خرید یک قطعه کوچک از زمین و کشاورزی وجود دارد.

میوه با طعم فلفل شبح (سمت چپ). قرمز, قلب, قلب سبز و سیاه پوست تربچه

او اما در زمان دیگر و ملاقات Sanmitra. با شبیه داستان زندگی و عشق متقابل برای محیط زیست دو مجموعه ای از توپ نورد برای سرمایه گذاری.

جدا از آمریتا را که رشد پایه سبزیجات در خانه و نه به حال هیچ تجربه و یا شبکه در کشاورزی. از آنجا که اینترنت هنوز یک بیگانه مفهوم و سپس اواز یا موسیقی دو نفری شروع به خواندن کتاب در کشاورزی و بازدید از مزارع به درک روند.

چیا گیاه (سمت چپ) ایتالیایی Kale (سمت راست)

“کتاب مانند رسیدگی زمین توسط Winin پریرا و یک نی انقلاب توسط Masonabu Sukuaka واقعا مفید است. کشاورزان در حومه استقبال ما و به ما آموخت اصول. ما همچنین ملاقات با اواخر زیست Kisan مهتا به متخصص ورودی. همه این عوامل به ما بسیار مورد نیاز اعتماد به نفس برای شروع” سهام Sanmitra.

به جای دستیابی به بزرگ و زمین های کشاورزی آنها تجربه در سطح خانواده با رشد microgreens و سالاد به عنوان آنها نادر است برای پیدا کردن در منطقه خود. هنگامی که آنها راضی شدند با نتیجه از جمله طعم و تغذیه آنها درگیر بستگان خود و مردم محلی است.

سبزی

“ما با دریافت یک پاسخ قاطع و بازخورد سازنده است که به کمک ما در بهبود کیفیت و عملکرد” اشاره آمریتا.

از طریق کلمه از دهان بیشتر مردم پرسش در مورد ما-بازگشت زن و شوهر در حال رشد مواد غذایی بدون مواد شیمیایی و مضر آفت کش ها.

“تشدید از بستگان به مشتریان بسیار چالش برانگیز بود. کشاورزی یک نسل شغل است که بستگی به آب و هوا را تغییر دهید. بنابراین وجود دارد روز هنگامی که ما در حال متعهد به منظور اما نمی تواند انجام آنها را به دلیل بارش سنگین تخریب گیاهان. آفات و بیماری های بدتر از این وضعیت می گوید:” آمریتا.

ترکه گوجه فرنگی

زن و شوهر می تواند را نجات داد عملکرد با استفاده از آفت کش ها است که کشتن آفات یک شبه و تحویل در تعهدات خود. اما به خطر انداختن خود اخلاق سخت بود نه از ابتدا.

Dorabjee آلی فروشگاه خرده فروشی در پونا یکی از اولین مشتریان که نقش مهمی در popularising ارائه مزارع. از آنجا که این پایه مشتری خود را گسترش داد و Godrej طبیعت سبد از در سال 2009.

آلی هویج

“80 درصد از بازاریابی ما بود و کلمه از دهان توسط مشتریان ما هستند. وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد زمانی که ما با نزدیک شدن به رسانه های خرده فروشی و یا هتل های زنجیره ای. حتی امروز ما باید اعتماد شبکه از سرآشپزها و کسب و کارهای کوچک است که به گسترش این کلمه” می افزاید: Sanmitra.

فعالیت های کشاورزی

در ماه نوامبر گذشته سنگین unseasonal بارندگی آسیب دیده 54 لاخ هکتار از محصولات کشاورزی در ماهاراشترا. در این سال هم خشکسالی در بسیاری از بخش دولتی ایجاد شده ویران افزایش کشاورز گلایه. ارائه مزارع نیز تحت تاثیر قرار. اما در حالی که آنها تا به حال یک برداشت خوب اواز یا موسیقی دو نفری جلو رفتم و کشت برنج است.

عمده دلیل شکوفایی مزرعه چرخشی چرخه محصول; آن را نگه می دارد خاک دست نخورده دانه سالم و افزایش رشد گیاه است.

زرد تربچه (سمت چپ) کودک کدو سبز با شکوفه (سمت راست)

“ما باید آگاهانه دور مانده از monocropping یا تمرین یک سبک از رشد محصولات کشاورزی. این فوق العاده به ما کمک شناور ماندن از طریق بار دشوار از جمله در طول مستند. هدف نهایی ما این است که برای رسیدن به این اکوسیستم از یک جنگل که در آن خاک است که همیشه و پوشش گیاهی و که در آن دانه افت و رشد خود را در حالی که آب باران تراوش زیرزمینی” توضیح می دهد که آمریتا.

در سال 2007 آنها خریداری شده خود را برای اولین بار طرح (یک هکتار) و به تدریج به ده. در حال حاضر آنها کشت در 15-20 هکتار از زمین های “ما را در اجاره برخی از زمین های کشاورزی بسته به تقاضا” او می افزاید.

عزیزم هویج

ساختمان خاک حاصلخیز و مهم ترین بخش در کشاورزی ارگانیک به عنوان آن را تعیین فعالیت میکروارگانیسم ها محافظت گیاهان از آفت حملات و افزایش عملکرد.

آنها به دنبال سبز manuring که در آن گیاهان و یا محصولات به طور خاص رشد کرده و به نوبه خود آنها را به خاک برای افزایش بهره وری است. بی خانمان و یا کشت محصولات کشاورزی به سمت چپ به پژمرده در این زمینه به طوری که آنها در خدمت به عنوان مالچ خاک و اصلاح. نمونه شامل علوفه یا سس ها.

پوشش زمینه در کمپوست یکی دیگر از اندازه گیری. کربن موجود در کود آلی کمک می کند تا در ساختن نیازهای تغذیه ای گیاه; آن را نیز ترویج میکروارگانیسم ها.

به اطمینان حاصل شود که خاک همیشه و پوشش گیاهی این دو شیوه مخلوط و چند لایه کشاورزی. برای مثال یک سنبل پچ رشد کرده است بین آبی نخود گل و موز.

مخلوط سحر و جادو – گشنیز با lollo کاهو و تربچه و تره فرنگی

“ما کاشته گشنیز با lollo کاهو. ایده این است که به گیاه کوتاه مدت محصولات زراعی دراز مدت آنهایی که به طوری که در این زمینه نیست خالی” می گوید Sanmitra.

برای چند لایه کشاورزی, محصولات کشاورزی از ارتفاع های مختلف کاشته شده و رشد آنها به عنوان همراه گیاهان “ما کاشته اند کنگر فرنگی (درختچه) زیر موروثی موز که سایه. کنگر فرنگی جذب ladybugs که خوردن آفات و حشرات است.”

این زوج در حال حاضر در تلاش چیزی به نام “هرج و مرج باغبانی” که در آن یک دسته از دانه ها مانند تربچه و چغندر و ذرت را با هم پرتاب در خاک است. آنها کشف کردن فضای مناسب برای رشد و کلی برداشت بالاتر است می گوید Sanmitra.

روش دیگر این است که هیچ-تا کشاورزی. تحت این نی تولید شده از جو کشت استفاده می شود به عنوان مالچ برای رشد گوجه فرنگی در این زمینه بدون محصول. وقتی که می آید به نگه داشتن آفات در خلیج اواز یا موسیقی دو نفری متکی بر چریش کیک چریش روغن و نیم استخراج است. آنها نیز روشن است استفاده از تله های چسبنده برای جذب حشرات در یک منطقه.

همانطور که برای آبیاری آنها با استفاده از ترکیبی از آبیاری قطره ای, آبپاش و برکه “ما صرفه جویی در هزاران لیتر آب باران هر موسمی و آبیاری قطره ای به طور مستقیم آب ریشه است که به ما کمک کرد قطع آب ما استفاده 80 درصد می گوید:” آمریتا.

هزینه ها و چالشها

شایع رشد علف های هرز یک چالش بزرگ است که شامل راه حل های گران قیمت. استخدام آنها دستمزد کارگران که صرف ساعت به حذف علف های هرز از مزارع مسیر و مرز. “اگر ما تاخیر این روند علف های هرز شدن زمینه برای پرورش آفات است. البته weedicide موجود است اما حاوی مواد شیمیایی می گوید:” آمریتا.

خرید کمپوست یکی دیگر از قابل توجه سرمایه گذاری پول.

“اگر در کشاورزی مرسوم و ذرت نیاز به یک کیسه اوره که هزینه 400 تومان در کشاورزی ارگانیک, این امر نیاز به حداقل دو بازگشایی از کیسه های هزینه 36,000 تومان. به علاوه کمپوست همیشه اطمینان 100 درصد از بین بردن حشرات. اگر ویروس مجموعه در یک کشاورز معمولی خواهد از دست دادن 20 درصد محصول در حالی که ما در معرض خطر از 80 درصد آسیب” آنها می گویند.

زرد تله های چسبنده برای جذب حشرات

با تکیه بر روش های طبیعی خود را افزایش می دهد هزینه های سرمایه گذاری و زمان گرفته شده برای رشد مواد غذایی است. با وجود این چالش ها ارائه مزارع حاضر به تکیه بر روش های مصنوعی. بالا سرمایه گذاری منعکس شده در محدوده قیمت گذاری است که بالاتر از شیمیایی-رشد مواد غذایی. اما این منصرف است به مشتریان خود را.

“مشتریان ما به طور کامل آگاه از ما فرآیند کشاورزی از کاشت بذر به بسته بندی نهایی. کیفیت چیزی است که ما هرگز سازش. بنابراین مشتریان وفادار ما راضی هستند با قیمت گذاری” آنها می گویند.

Vanika چودری, بنیانگذار عاقبت یک رستوران در Bandra بمبئی یکی از مشتریان خوشحال.

او می گوید: “حدود پنج سال پیش من کنار هم قرار دادن مفهوم و طرح کسب و کار برای یک مزرعه به چنگال رستوران. من آمد در سراسر ارائه مزرعه پس از تحقیقات گسترده. من سقوط در عشق با تولید خود را به دلیل کیفیت. ما راه اندازی شد عاقبت چهار سال پیش و پس از آن راه اندازی یک گلخانه در مزرعه خود را. شگفت انگیز است که چگونه آنها کوچک اند تا در طول سال برای دیدار با نیازهای ما باقی می ماند و حاضر به رشد منحصر به فرد تولید بر اساس منوی ما.”

مشاهده این پست در Instagram

با تشکر از شما @sequelmumbai برای ایمان خود را در ما تولید کند. عاشق راه شما را به نمایش گذاشت تازگی از مواد تشکیل دهنده #Repost @sequelmumbai (@get_repost) — جمعه ناهار طبقه بندی شده اند با ‘انرژی کاسه’ @sequelmumbai – ساخته شده با مزرعه تازه و ارگانیک تولید از @offeringsfarms & عشق ما علاوه بر این از آلی کیپر از @ishkafarms در این سالاد! . . . کلم و کره سر کاهو و آواکادو خورشید گوجه فرنگی خشک شده کیپر, ترکه, گوجه فرنگی کبابی, کودک, هویج, خانه ساخته شده در اجاق پخته بادام croutons, زغال اخته, گردو, خانه ساخته شده وگان پنیر با خام عسل و لیمو ترش پانسمان!! چه به عشق در این, سالم و بی خطر سالاد کاسه؟! 🌿 . . #eatclean #cleaneating #ارگانیک #گیاهی #سالم #glutenfree #سالاد #saladbowl #whatveganseat #wholesomegoodness #rawfood #rawvegan #farmfresh #freshproduce #organicproduce #goorganic #govegan #bandra #بمبئی #هند #sequelmumbai #آووکادو #avocadolover #newdishalert #newonthemenu

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ارائه مزارع (@offeringsfarms) در

گفت: شرکت فعالانه تلاش برای کاهش قیمت آنها به عنوان حرکت به سمت توسعه مانند جنگل چرخه که در آن ورودی ها کمتر است. به تازگی آنها کاهش می یابد کاهو قیمت از 200 تومان در هر کیلو به تومان 175.

از رشد 1-2 سبزیجات در خانه به یک مزرعه است که به سالم و ارگانیک مواد غذایی به صدها نفر از مردم آمریتا و Sanmitra آمده است یک راه طولانی است. خود را تنها توصیه به جوانه زدن کشاورزان است که به رشد مواد غذایی خود را و پس از آن فکر می کنم در مورد انجام آن نگردد.

همه عکس ها از منابع ارائه دهند. دریافت در تماس با آنها را در اینجا.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: عاقبت


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin Elektronik sigara