کون جسیکا ویور به سختی می تواند شامل دارایی های خود را در رخ پر Selfie

جسیکا ویور به او در زمان wildly محبوب Instagram صفحه اوایل امروز برای به اشتراک گذاشتن یک رخ پر selfie که در سمت چپ کمی به تخیل. طی چند روز گذشته زیبایی شده های تعدادی از NSFW عکس ها در صفحه به صورت روزانه در حالی که چادری در برخی از تلویزیون لباس سکسی, از جمله یک تن از حالا و تمرین لباس.

در آخرین به روز رسانی که اضافه شد به او رنگارنگ, خوراک, مدل فک کاهش یافته است در حالی که پیاده روی در ساحل نیوپورت کالیفرنیا. عکس تنها جامعی از قفسه سینه خود را به سر او اما آن را به سمت چپ کمی به تخیل او به عنوان تقریبا گران از کوچک سیاه و سفید بالای مخزن و نشان داد او رخ به دوربین. مدل عینک های سیاه و قرمز کوله پشتی و همچنین و همچنین تا به حال یک جفت از هدفون در گوش او.

برای تمرین-نگاه شیک ویور عینک طولانی با گیسوان انزال در بالا مستی و چند سست قطعات کاهش یافت و در اطراف صورت خود را. او را دیدم او را مروارید وار سفید پوستان برای دوربین و به نظر می رسد به پوشیدن ظریف استفاده از آرایش است که شامل خط چشم ریمل و برق لب. در عنوان ضربه او پرسید: فن چه اهداف خود بودند و برای این ماه و پرسید: اگر آنها تا به حال هیچ توصیه هایی که در آن 30 روز چالش او باید انجام دهد.

پست شده است زندگی می کنند برای او 8.8 میلیون طرفدار برای کمی بیش از دو ساعت است اما آن را به دست آورده یک تن از توجه با بیش از 36000 در علاوه بر این به بیش از 1000 نظر. در حالی که بسیاری از طرفداران اظهار نظر در NSFW شات به بیحوصلگی حرف زدن بیش ویور قاتل رخ دیگران بی شماری به او پیشنهادات خود را برای چالش 30 روز. بسیاری دیگر تا به حال هیچ کلمه و تصمیم گرفتند به نظر با شعله و قلب و چشم از emoji.

“شما چنین شاد دخترانه ، خیلی بازیگوش و مهربان است. واقعا لذت بردن از شما به دنبال. لذت واقعی مانند یک جدید بچه گربه یا توله سگ” یکی از طرفداران نظر اضافه کردن چند قلب-چشم از emoji.

“زیبا. زیبا بانوی زرق و برق دار. من شما را دوست دارم” دوم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

“بسیار سکسی..دوست دارم به ملاقات شما در دنباله.. مرسی..آن را دوست دارم” یک بیشتر chimed در.

فقط در هفته گذشته Inquisitr مشترک که بور بمب کاهش یافته فک در دیگر رسوا نگاه که در یک جفت نحیف شلوارک جین که نمایش او فوق العاده مناسب است. او افزود نازک سفید محصول بالا به این گروه و قرار دادن بر روی یکی دیگر از کلان صفحه نمایش برای لژیون از طرفداران. این جای تعجب نیست که Instagrammers نیز به پست خود مهر تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>