بور, بمب, آسمان روشن Sizzles در بنفش لباس شنای زنانه دوتکه کوچک و عقب کلاه

رسانه های اجتماعی احساس Celeste روشن به او کمک کرد تا طرفداران پایان تعطیلات آخر هفته در یک یادداشت بالا با درمان آنها را به مجموعه ای از, سیگار, لباس شنای زنانه دوتکه عکس های فوری.

در تاریخ یکشنبه 25 ساله دختر را به Instagram برای به اشتراک گذاشتن عکس ها با 622,000 پیروان. Celeste شد تصویر پوشیدن اسطوخودوس دو قطعه ای که در سمت چپ کمی به تخیل. او micro bikini top برجسته کوچک قابل تنظیم مثلث فنجان که مدل پوشیده بود کمی scrunched به فاش کردن پوست حتی بیشتر. طراحی کاملا به نمایش گذاشت ریزه اندام زیبایی را چابک رخ.

آسمان را بالا و همچنین, ویژه, یک, طراحی, عنصر ساخته شده است که آن را ایده آل برای sunbathers که لغات خطوط قهوهای مایل به زرد. به جای عادی, لباس شنای زنانه دوتکه, روابط پوشاک هولتر گردن و پشت بند ساخته شد از چسبناک پاک کردن باند.

این مشاهده از طریق تسمه پلاستیکی نیز استفاده شده است برای طرف آسمان تطبیق پایین. او با پوشیدن باند کشیده بالا و بیش باریک و باسن. تسمه متصل به نازل بنفش پارچه از پایین بیکینی, که ایجاد شده عمیق V شکل در بخش پایین تر از صدای زیر تنه. پشت چرخ خیاطی بود و فقط به عنوان نشاط. این یک شورت لا کونی ساخته شده از یک مثلث کوچک از پارچه ای که کشیده بود بالا در آسمان پایین تر بازگشت. در عنوان پست خود او نشان داد که او اندک بیکینی شد یک آه پولی طراحی شده است.

این svelte مدل اضافه شده یک چیزی کمی بیشتر به او نگاه کلی با پوشیدن یک عقب خاکستری کلاه بر روی سر خود را. او کمر, طول, ساحل, مو بور سقوط را از طرف پشت و از او ورزشی کلاه. آسمان را نگاه زیبایی شامل رنگ صورتی کم رنگ رژ لب بر روی پوست پوت, تیره, خط چشم بالدار و شامپاین سایه چشم.

در اولین عکس, Celeste شد تصویر نما با پای چپ خود را در مقابل او راست پا است. این به خود جلب کرد و چشم به ران او فاصله. او تا رسیدن به لمس کلاه خود را با هر دو دست که کشیده بلند و لاغر تنه. این مدل همچنین کلیپ لب های او.

دومین عکس فوری, آسمان نما بود با پشت خود را به سمت دوربین به طرفداران یک نظر او را پرت derriere. او تا به حال پشت قوسی و پای راست خود را ظهور رو به جلو است. این مدل به دنبال بازگشت در دوربین بیش از شانه خود را و به آن لبخند اذیت کردن.

جای تعجب نیست آسمان را Instagram followers شد طرفداران بزرگ از آخرین مجموعه ای از لباس شنا جرقه بزند.

“نگاه مانند یک میان وعده” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“عالی الهه” یکی دیگر از فن نوشت.

“پشت برنده عکس روز” یک سوم تحسین گفت.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Celeste پیروان نیز فکر می کردم که او به جای آشفتگی در همین قرمز کوچک لباس شنای زنانه دوتکه رشته. او سه وسوسه انگیز عکس, که دو قطعه در Instagram صفحه آخرین بار در هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>