فیلم های پرفروش عمدتا با تاخیر پست-Coronavirus رفتن به جریان

Wonder Woman 1984 box office coronavirus

هیچ فیلم های پرفروش در حال رفتن به در خانه سیستم عامل با توجه به کوروناویروس. Warner Bros.

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تعطیل کردن سینما در سراسر جهان, استودیو خلاق شدن. به تازگی منتشر شده است که در حال حاضر به دست آورده بخش عمده ای از جعبه خود را در دفتر حمل و نقل مانند جهانی را مرد نامرئی و پیکسار به بعد در حال دوباره روت کردن ویدئو در تقاضا و دیگر در صفحه اصلی سیستم عامل است. فیلم های آینده که دیگر تضمین شده جای پایی در دفتر جعبه را—مانند اواسط بودجه درام کمدی و خاص متحرک کرایه—نیز پیدا کردن نسخه های جدید رسانه ها. به همین دلیل جهانی تنظیم شده است به انتشار دیوهای تور جهانی از طریق VOD و چرا برترین فروش کمدی رمانتیک که مرغ عشق به Netflix بکشد. اما همانطور که ما پوشش داده شده در جزئیات قبل از انتظار نیست هر عمده فیلمهای tentpole فیلم به پرش.

برادران وارنر به تازگی تایید کرد که بسیار پیش بینی تابستان فیلمهای Wonder Woman 1984 خواهد رسید تئاتر حتی در یک تاخیر مد به جای جریان است. این احساسات است که انجمن ملی تئاتر صاحبان انتظار برای حمل به جلو در میان تمام استودیوهای بزرگ.

همچنین نگاه کنید به: Netflix سالم است در Coronavirus اما مشکل بافندگی در دراز مدت

“ما نمی بینیم هر استودیو انجام است که با عناوین اصلی” جان Fithian رئیس جمهور افغانستان گفت: CNBC. “به معنای واقعی کلمه آن را تنها یک فیلم از یک استودیو که در آن سیگنال شده است و تغییر در مدل کسب و کار. بقیه فیلم را به عقب خواهد آمد تا در پاییز امسال و سال آینده با همان نوع مدل کسب و کار ما تا به حال قبل از بحران است.”

مردمی مارول Black Widow آمدن نیست به دیزنی+ زیر این تعویق افتادن.

به عنوان 2020, رسانه, سرگرمی, کسب و کار دلار تخمین زده می شد 720 میلیارد دلار است. تئاتر صنعت فیلم به دست آورده 15 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته در سراسر بلیط فروش و سازش است. تحلیلگران انتظار دارند coronavirus به هزینه های هالیوود بیش از 20 میلیارد دلار در این سال است. اما این دقیقا به این خاطر از اقتصاد است که استودیوهای بزرگ نمی خواهد قربانی چند جانبه فرصت های درآمد که بالقوه میلیارد دلار پرفروش نمایندگی برای کوتاه مدت VOD و جریان فروش.

با وجود بی سابقه رکود مالی ناشی از کوروناویروس شیوع Fithian با اعتماد به نفس است صنعت سینما زنده خواهد ماند.

“فیلم و سینما کسب و کار در این کشور و در سراسر جهان بسیار قوی به رغم آنچه که برخی از صاحب نظران ممکن است سعی کنید به گفتن” Fithian گفت. “ما از 15 میلیارد دلار در سال به صفر هفته گذشته است. این آخر هفته گذشته بود که اولین آخر هفته در صد سال تاریخ سینما کسب و کار هنگامی که ما جمع آوری شده صفر دلار از فروش بلیط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>