بلیک ساقی می سازد صلح با تاریکی در خود رمان جدید, ‘آلیس Knott’

آلیس Knott توسط بلیک ساقی. ریورهید کتاب

این شش سال پس از بلیک ساقی منتشر شد کتاب جدید. پرکار نیروی است که از اوایل روز ادبی, اینترنت, ساقی منتشر کرده بود چیزی جدید تقریبا هر سال پس از تاسیس خود, ادبی, وبلاگ HTMLGiant در سال 2008 بود آن داستان یا شخصی خاطره. اما پس از سال 2014 نوشتن خود را گذاشته است خفته. خوانندگان مانده بودند به تعجب زمانی که و چه بعد از کتاب خواهد بود.

“تمام آنچه که مهم است کار” او می گوید ناظر بحث در مورد اولویت های خود را. “من سعی می کنم به خودم اجازه فکر کردن در مورد [انتشار] بیش از حد طولانی و یا من می خواهم احتمالا ناپدید می شوند.” این فرم از وضوح است که می آید از داشتن شده است reacquainted با یکی رابطه و منبع الهام بخش—زبان—که باعث می شود جدیدترین بنابراین به موقع و پررنگ. “من می خواهم به عنوان خوانده شده و من می خواهم برای نوشتن. که تمام من در این نقطه است.”

همچنین نگاه کنید به: لین ستگر قوی را “می خواهم’ به تصویر می کشد بدهی زده زندگی اعطا شده توسط آموزش و پرورش آمریکا

ساقی تا به امروز منتشر کرده است هفت کتاب است. خود داستانی نمایشگاه نگران کننده استادانه درک زبان است که به طور موثر ثابت شده خوانندگان و لرز آنها به هسته. و او نمی با استفاده از ترسناک استعارههای یا پرش می ترساند; ساقی تبدیل زبان خود را به یک ابزار ضروری برای وحشت. نوشتن چالش برانگیز است و متجاوزانه اما آن را نیز چکیدن با کاملا رندر تصاویر ترسناک.

ساقی اول انتشار تا کنون (کالاماری بایگانی, 2009), یک رمان معرفی خوانندگان به شدت روانی باز-خانه ای که ساقی تورهای خوانندگان از طریق داخلی محل به عنوان آن را به طور فزاینده ای تبدیل به یک آینه برای راوی جنون. “من همیشه در این نوع فرد است که آویزان مسائل بیش از همه خود را به دیوار به طوری که شما می توانید دیواره های دیگر.” او گسترش مفهوم داخلی خانه به عنوان آینه برای جنون در رمان وجود ندارد و سال (Harper Perennial, 2011). او می افزاید: “نوع مانند بودن در قفس توسط بی حد و حصر تصورات.”

او غیرداستانی خاطرات هیچ چیز: یک پرتره از بی خوابیبه بررسی تاریخچه بی خوابی با راه بودن یک فرد مبتلا به تکمیل نفس گیر با نوشتن احساس می کند که بسیار شبیه به آن را از درون حباب از بی خوابی خود را.

بلیک ساقی. مولی Brodak

اگر در اوایل کار خود را با استفاده از زمین آشنا از صفحه اصلی را انتخاب کنید از هم جدا روان سیصد میلیون (Harper Perennial, 2014), چهارم رمان خانه سمت چپ برای همیشه در جستجوی معنا در کشتن ولگردی و قانونی شکنی. آن را با الهام از روبرتو Bolaño را 2666و در خصوص پوشش رسانه ای اطراف آن که رمان را آزاد کند. در انتظار یک “وحشتناک, وحشیانه, شاهکار,” او با خواندن این کتاب و به او گفت: ایست “من واقعا آن را دوست داشت اما آن را تبدیل به چیزی شبیه آنچه که من پیش بینی از شهرت خود را, بنابراین من تصمیم به سعی کنید به نوشتن که تصور کتاب است.” او رفت و در جستجو از “وحشتناک” و “وحشیانه” قطعات گم شده و پیدا کردم خیلی خشونت آن را ساخته شده از پوست خزیدن.

با آلیس Knott (ریورهید کتاب), چهارم, رمان, کتاب احساس می کند مانند آن ساخته شده است نه به فصل و یا مستقیم صحنه بلکه تور سیناپس ما به عنوان نمودار در هر گوشه ای از eponymous اصلی شخصیت و روان. “من فکر نمی کنم هنر وجود دارد به عنوان یک مفهوم جدا از جسم” ساقی muses, هنگامی که درباره تخریب هنر موضوع اصلی این رمان جدید. “ما در یک جامعه به طور کامل شرکت تصمیم گرفتند که توسط جنایتکاران و مجنون تنظیم ما به وجود بیمار به تنهایی و غافل از آنچه تفاوت بین شکر و گه است. به زودی حتی مرگ نمی تواند پایان آن اگر ما شروع به فکر کردن به آینده.”

و این دقیقا همان چیزی است تاکید روایت اطراف آلیس Knott: هنر این است که وجود و هستی بوده است شرکت تصمیم گرفتند با یک جامعه آموزش دیده به بی ارزش کیفیت آن.

این eponymously نام آلیس Knott است درجا اری برنده زن در یک زندگی منزوی عمارت که در آن او obsesses بیش از هنر و به خصوص جمع آوری گران هنر است. با استفاده گسترده پولی ارث برای خرید هنر وسواس خود را به عنوان تمرد, گرفتن ارز و پیدا کردن یک جامد ملموس شیء که از آن او می توانید ببینید و لمس و مشاهده است. همه به خوبی تا زمانی که یک گروه از مردم به در خانه او را به سرقت بلکه به از بین بردن برخی از هنر است. آنها فیلم تخریب و ارسال آن به صورت آنلاین. در این ویدئو می رود ویروسی و شروع یک روند شرکتی همه رفتن در اطراف و نابود کردن هنر است.

آن است که یک فوتی و فوری و ترسناک مفهوم که ساقی جنگ در این صفحه را با سهولت. این رمان نشان می دهد ساقی پله از شخصی به کاوش مرکزی جنون از یک فرهنگ خیس اجتماعی-رسانه ها در هدایت جامعه است.

آلیس قرار داده شده است به طور مداوم در موقعیت های که در آن کسانی که در اطراف او شک اقدامات او ادعا به انجام این کار با توجه او شاید-شکننده گرفتن در سلامت عقل. بلیک استدلال “سلامت عقل او است سوال خود را این همه از ما—[ما] که ببینید کسانی که نمی توپ بازی را به عنوان نوعی آسیب دیده و بیمار است. همه ما بیمار است.” به خصوص در حال حاضر با جهان اطراف ما درد و رنج و پژمردگی در برابر اثرات COVID-19 وجود دارد به طور فزاینده تحقق است که ما در همه ما بیش از حد متمرکز 24/7 اخبار و استفاده بیش از حد از رسانه های اجتماعی دیگر عاقل در همه. “فقط آنچه که می رود از دست رفته از یک لحظه به بعد” باتلر می گوید. “در زمانی که آن را به شما اتفاق می افتد, آن را خیلی دیر است.” شاید پس از آن هنوز هم وجود دارد یک دلیل ما به نوبه خود به کتاب به ویژه رمان ،

آلیس Knott با استفاده از زبان به حک کردن از طریق تاریکی. در اینجا با او در اوایل کار (همیشه تاول اطلس) و آخرین رمان از سه صد میلیونساقی ثابت کرده است خود را به یک نقشه کش از روان. یک دوربین اشاره کرد در نقاب افراد از خوراندن یک نقاشی با نفت قبل از تنظیم یک بازی به آن; مدرن آمریکایی خانه روستایی و مخفی بر روی قسمت بیرونی آن در حالی که در داخل آشنا فضاهایی مانند اتاق خواب تبدیل شدن به warzones شکلگیری و تغییر مانند یک بدن خم و contorting: این نوع تصاویر که ساقی در پشت برگ را در ذهن خود هرگز پاک شود. شاید ما می توانیم از او یاد بگیرند و آن را در آغوش مواجهه با ترس های ما به جای تویت کردن عملکرد تر و مثبت کاذب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>