“Black Mirror” خالق هنوز مطمئن شوید که اگر مخاطبان می تواند معده یک فصل دیگر در لحظه

Netflix بکشد آینه سیاه و سفید شناخته شده است برای ایجاد dystopian جهان است که به مخاطبان بی نظیر ایده از آنچه در جهان به طور بالقوه می تواند شبیه اگر تکنولوژی به اجرا شایع است. با جهان در حال حاضر در درک جهانی همه گیر نشان می دهد خالق چارلی Brooker می خواهد به هدایت روشنی از اضافه کردن به زمان وحشت.

در مصاحبه با رادیو تایمز Brooker صحبت کرد در آینده ای مبهم از داستان های علمی تخیلی سری و چه طرفداران نشان می دهد می توانید انتظار.

“در حال حاضر من نمی دانم آنچه در معده وجود دارد خواهد بود برای داستان در مورد جوامع در حال سقوط از هم جدا من نه کار دور در یکی از کسانی که” Brooker گفت: در اشاره به آینده قسمت.

Brooker مبهم صحبت کرد در دیگر پروژه ها و سرمایه گذاری های او خواهد بود علاقه مند به کاوش در عوض از جمله کمدی.

“من مرتب کردن بر اساس مشتاق به دوباره من, طنز, مجموعه ای از مهارت های, بنابراین من شده نوشتن اسکریپت با هدف ساخت خودم خنده” او به طعنه.

قبل از به رادیو فردا مصاحبه Brooker صحبت با جاسوسی دیجیتال در نوامبر سال 2019 در آینده آینه سیاه و سفیدکه او به نام برنامه ریزی نشان می دهد “بسیار انعطاف پذیر است.”

“من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد به ما را متوقف کند. ما می تواند انجام یک آف ما می تواند انجام مداوم ما می تواند انجام دهد اسپین-آف” او گفت:.

آینه سیاه و سفید دارای یک ستاره نکردم بازیگران در سراسر پنج فصل است. آخرین اقساط به تنهایی شامل برنده جایزه بازیگر Anthony Mackie, بازیگران در قسمت یک “قابل توجه Vipers” و مایلی سایرس در قسمت آخر از فصل “راشل, جک و اشلی بیش از حد.”

دیگر نام های قابل توجه شامل آدامس‘s Michaela Coel در قسمت یک از فصل چهار “USS Callister;” پلنگ سیاه’s Leticia رایت در قسمت چهار از فصل شش “سیاه موزه;” بازی تاج و تخت‘ Jerome Flynn در قسمت سه فصل سه “Shut Up and Dance;” و خارج شدن‘s دانیل Kaluuya در قسمت دو از فصل یک “پانزده میلیون میدهند.”

نشان می دهد دریافت جوایز بسیاری از جمله سه Emmys برای برجسته تلویزیون و فیلم برای قسمت “سن Junipero,” “USS Callister” و “Bandersnatch.”

به عنوان گزارش شده توسط Hbo قسمت دو از فصل پنج “قطعات” آیا رقابت برای یک سال 2020 امی. برای این تسلیم Netflix مورد نیاز برای ایجاد یک مقام تجدید نظر قادر به وارد کنید با توجه به این قسمت در حال سقوط به زیر 75 دقیقه قطع زمان پنج دقیقه. این قسمت ارائه خواهد شد برای برجسته تلویزیون در فیلم رده.

تهیه کننده اجرایی Annabel جونز و co-showrunner در کنار Brooker است نه ساخته شده و نظر عمومی بر روی نامحدود مکث از فصل ششم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>