Blac Chyna Smolders در رخ-عریان لباس شنا

Blac Chyna sizzled در آخرین Instagram عکس های فوری دوربین در یک آفتابی شنا یک تکه که در سمت چپ کمی به تخیل.

در اولین تصویر 31-سال-مدل خیره شد به طور مستقیم در دوربین کمی چشمانتان چشم خود را به عنوان اگر خورشید شد در آنها است. او straddled کنار استخر, اجازه دادن به یک پا اویزان کردن در آب است. زرد-نارنجی کت و شلوار حمام کردن بود نقطه کانونی عکس و Chyna نشان داد و آن را خاموش.

لباس شنا ویژه افسار بالا با عمیق V یقه آنقدر کم است که آن را متوقف نمی انداخت تا آن را به او باب روز midriff. Chyna به رخ شد بر روی صفحه نمایش کامل خود را سفت, سوراخ کردن بدن, glinting در نور است.

یک تکه افتخار بستن کمربند در اطراف وسط که گره در سمت.

به شنا خیلی بالا waisted که Chyna پر طرف جوهر بر روی صفحه نمایش در تمام رنگ های آن است. گل تو آغاز شده در زانو و snaked راه خود را تمام راه را تا کمر و فراتر از نشان دادن آن قرمز, سبز و بنفش.

به عنوان او نشسته و با او دست به دست در دامان او دست خود خالکوبی قابل مشاهده بودند و همچنین پیچیده جوهر قرمز در حال اجرا در تمام طول خود را شست و انگشت اشاره گر.

دوم Instagram تصویر گرفته شده از طرف آن روشن ساخته است که Chyna یک تکه بود, شورت لا کونی لباس شنا, که به نمایش derriere او. از این زاویه طرفداران می توانید ببینید که او تو, نه تنها توقف در لگن سمت جوهر تمام راه رفت و از بالای پشت به او ران.

اوارگان, مو آبشاری پایین پشت در تاریک و امواج.

او نگه داشته و او را آرایش نسبتا ساده اجازه دادن به زیبایی های طبیعی خود را از طریق درخشش. او عینک از بین بردن قهوه ای بوش در درب او را که به او چشم گربه نگاه کنید. او استخوان های گونه ظهور. هندوانه رنگی براق نقاشی شده بود ،

او برچسب محل از هر دو عکس به عنوان میامی.

پس از دیدن Chyna در یک تکه زرد, طرفداران, flocked به بخش نظرات در droves به منظور به او بگویید که چقدر آنها را دوست داشت نگاه.

“Omg Chyna” یکی از طرفداران نوشت: با اضافه کردن دو قلب زرد به نظر.

“آره MA” یکی دیگر گفت: از جمله رشته قلب و چشم از emoji.

“کمال” تحسین یک سوم کاربر.

یک چهارم پیرو به سادگی نوشت: از یک خط از “100” و شعله از emoji.

به عنوان Inquisitr خوانندگان و Blac Chyna طرفداران دانم Chyna اغلب سهام های مختلف به نظر می رسد در Instagram account. او اخیرا لرزاند مجموعه, سیاه, لباس زیر زنانه بند دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>