Blac Chyna خیره شدن او 16.6 میلیون Instagram followers با یکی از جدید ترین Instagram عکس: یک عکس از خودش به دنبال مانند یک Hollywood starlet در یک ژاکت دنج.

31-سال-مدل مطمئن ساخته شده او لباس راحتی برای, تصویر, تکان دادن کرم رنگ, fuzzy hoodie با drawstrings. او اجازه سرعت باد پایین اسلاید یک دست است که نشان داد او سر شانه و بخشی از عظیم او برگشت تو. Chyna زیادی ققنوس جوهر بر پشت او و بخشی از اساطیری پرنده قرمز و نارنجی و پرهای peeked ،

او زوج ژاکت با فازی sweatpants در تطبیق رنگ. به عنوان Chyna تا به حال به عکس او موفق به نشان دادن برخی از منحنی او در امن و امان گروه.

این لباس از مد نوا که Chyna ذکر شده در عنوان ، او همچنین نشان داد او در “#قرنطینه” در لحظه ماندن در داخل به عنوان هر کس خواست برای انجام این کار در میان رمان coronavirus.

سابق واقیعت ستاره کنار این loungewear با فیلم star-esque مو و آرایش.

او گل رز طلا در رشته سقوط کردن پشت او در طولانی سست و امواج. او گیسوان بودند عمیقا جدا و به نظر می رسد بیشتر توت فرنگی بور در ریشه. فر آبشاری تمام راه را از گذشته دور کمر خود را.

Chyna نور قهوه ای ابرو شکل گرفتهاند و پر شده با مداد. آنها قوسی بیش عسل-چشم قهوه ای. او عینک یک براق شامپاین سایه بر روی درب که رسید تمام راه را تا به استخوان ابرو. او پر مژه ها بسیار ضخیم و فر بطرف بالا. او عینک سنگین ضربه تند وشدید زدن از خط چشم سیاه بر روی درب او را به عنوان به خوبی به عنوان در خط آب. او پایین تر ضربه شلاق شد, پوشش داده شده با ریمل مژه و ابرو.

گرم و صورتی سرخ بود خار بر روی گونه های او است. او عینک سرد صورتی براق روی لب های او.

او در پایان با دشنه شکل ناخن پاشیده با کابل چند رنگی.

همانطور که از نوشتن این تصویر دو-tapped بیش از 12000 بار و دریافت بیش از 110 دیدگاه در یک ساعت.

Chyna را طرفداران سرسخت flocked به بخش نظرات در droves ستایش مادر از دو و افتخار او فیلم های xxx عنقا pornstar زرق و برق. در حالی که برخی از پیروان انتخاب به نظر تنها با استفاده از قلب و چشم و شعله emoji دیگران با استفاده از کلمات خود را به ارسال به مدل.

“این قطعا یک نگاه” اظهار نظر یک Blac Chyna فن حساب.

“عاشق این نگاه شما ChyChy” پاسخ داد: یکی دیگر پیرو با استفاده از دو قلب-چشم emoji to punctuate نظر.

“در برخواهد داشت!” نوشت: یک سوم کاربر اضافه کردن یک قلب صورتی.

“وای شما نگاه شگفت انگیز و زیبا” بوده یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im