دهلی نو: همه احزاب سیاسی از جمله BJP نگران هستند بیش از مشارکت کم در دهلی مجمع انتخابات که بیشتر رفت و از آخرین مجمع انتخابات است ،

نگران بیش از پایین بودن میزان مشارکت بی جی پی دهلی واحد برگزار شد جلسه که ادامه داد: تا اواخر شنبه شب. BJP ملی رئیس جمهور J. P. Nadda صفحه اصلی وزیر آمیت شاه دهلی BJP جمهور Manoj Tiwari, Delhi انتخابات مسئول Prakash Javadekar در شارژ Nityanad رای و چند تن دیگر از رهبران در این نشست حضور داشتند که در آن رای گیری در هر مجمع صندلی بررسی شد.

بی جی پی رهبران نگران هستند که نه تنها بیش از این پایین مردم در انتخابات و همچنین خروج سنجی که ادعا کرد که Aam Aadmi Party (AAP) تکرار خواهد شد عملکرد 2015.

چند رهبران حزب احساس می کنید که کاهش در میزان مشارکت است که با توجه به بی تفاوتی از طبقه متوسط است که به طور مستقیم تحت تأثیر این حزب است. در آخرین مجمع انتخابات BJP کردم 33 درصد رای به اشتراک بگذارید. رهبران حزب بر این باورند که آن را دشوار است به ایجاد انگیزه در مردم و آنها را به رای گیری غرفه. غرفه کارگران آموزش داده شد برای اطمینان از انتخابات و نمایندگان مجلس خواسته شد که به نگه داشتن چشم در کار خود را. با وجود تمام تلاش های رای دهندگان ثبت شد 5 درصد کمتر نسبت به قبلی مجمع انتخابات است.

حزب استراتژیست در حال تلاش برای کشف کردن اگر مردم رای دادند regularisation از غیر مجاز مستعمرات و یا به صورت رایگان آب و برق طرح Arvind Kejriwal.

رهبران حزب نیز بر این باورند که این طرح از ‘جهان jhuggi, wahin makaan’ (خانه در محل زاغه) نمی رسند عمومی به درستی. شایعات پخش شد در مورد اجرای این طرح است. BJP است که نگاه کردن به آن به عنوان یک مستقیم از دست دادن.

ارشد دهلی نو BJP رهبر گفت: AAP کادر گسترش شایعات در مورد این طرح در عمومی به عنوان او به مردم گفت که آنها را از دست دادن مالکیت اصلی خود را خانه.

BJP است نه صحبت کردن علنی در مشارکت کم است اما قطعا اخراج خروج سنجی نتایج نشان می دهد که AAP پیروزی. دهلی انتخابات مسئول Prakash Javadekar گفت: “خروج سنجی دقیق نظر سنجی. نتایج روز 11 فوریه را نشان می دهد بی جی پی به قدرت رسیدن.”

این حزب همچنین تجزیه و تحلیل سوابق 13,000 غرفه.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im