BJP مردان انجام ‘COVID پوجا” در Hyd pumphouse, 1L lt سرخ

حیدرآباد: حدود یک لاخ لیتر آب آشامیدنی سرخ در Musheerabad در روز پنج شنبه گروهی از مردم گفته می شود وابسته به Bharatiya Janata Party (BJP) شکست را به pumphouse و انجام یک “پوجا” برای کنترل گسترش COVID-19.

مقامات حیدرآباد آب شهری و فاضلاب هیئت مدیره (HMWSSB) مجبور شدند برای پمپ کردن آب از یک مخزن است که تحت کنترل HMWSSB پس از یک نمونه از خاطی در Risalagadda-Harinagar pumphouse.

این حادثه باعث خفیف تنش در منطقه در روز یکشنبه شب به عنوان چند نفر جمع شده بودند و بحث با این گروه است. آن است که حتی ادعا شده که یک ماده ناشناخته بوده و مخلوط در آب آشامیدنی به عنوان بخشی از مراسم که انجام شد که می تواند به خطر اندازد و زندگی مردم.

“آب عرضه شده است از اینجا به هشت مستعمرات از جمله چهار bastis که در آن افراد متعلق به برنامه ریزی طبقات (SC) جوامع زندگی می کنند. هنگامی که ما آنها را دیدم و آنها را متوقف کردند که آنها در حال انجام یک “پوجا” به اطمینان حاصل شود که coronavirus نمی کند ، ما بلافاصله هشدار Musheerabad پلیس و همچنین شکایت,” ساکن به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

به عنوان تنش تشدید بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) corporator برای Ramnagar, V Srinivas ردی رسیده نقطه همراه با Musheerabad MLA متعا گوپال و دیگر مقامات HMWSSB در روز دوشنبه.

“من در محکوم کردن این حادثه که صورت گرفت. زمانی که مقررات منع رفت و آمد در محل, اگر نقاب مردم را شکسته قفل و وارد است نه یک حادثه. دقیق اقدام خواهد شد گرفته شده توسط پلیس و مجرمان باید به زندان فرستاده می شود,” متعا Gopal به خبرنگاران گفت:.

صحبت به سرمایشان, Srinivas ردی گفت: “آب در مخزن برای اولین بار تحت درمان با مواد شیمیایی قبل از آن پمپ می شود. آب پمپ بر روی خیابان ها به عنوان مقامات نمی تواند شانس با دولت در حال حاضر برخورد با چند مورد از COVID-19. بعد آب تازه بود در پمپ.”

“وجود دارد هیچ عرضه به طور معمول از مناطق که pumphouse در روز دوشنبه. به جای آب روت شد از طریق Chilkalguda pumphouse به طور مستقیم با کمک گرانش است. یک لاخ لیتر هدر رفته,” او گفت:.

“اولا آنها تجاوز به HMWSSB ملک و ما نمی دانیم که دقیقا چه چیزی اتفاق افتاده است در داخل. شاید آن را خرافات. اگر آنها واقعا می خواستم برای انجام یک puja’ به دفع coronavirus آنها باید انجام شود آن را در یک معبد یا صحبت به مردم و انجام آن در خارج از pumphouse. خاطی آن را غیر قابل قبول بود,” او اضافه شده است.

“یک مورد ثبت شده بود در زیر بخش مربوط هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) برای تجاوز و تحقیقات بیشتر جریان بود,” گفت: یک بررسی رسمی از Musheerabad ایستگاه پلیس.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>