BJP قفل شاخ با MIM بیش از Tablighi Jamaat موضوع

حیدرآباد: در Telangana این BJP است قفل شاخ با مجلس Ittehadul Muslimeen رئیس و MP Asaduddin Owaisi بیش از موضوع Tablighi Jamaat عودت كردن COVID-19.

روز جمعه BJP ارشد سخنگو در Telangana, K. کریشنا Saagar رائو ناودان MIM قدرتمند برای ایستاده Tablighi Jamaat پس از آن پدید آمده است که پیروان آن تا به حال منجر به جهش از COVID-19 موارد در کشور است.

در بیانیه خود رائو اشاره کرد که Owaisi است و در عین حال محکوم به تحولات اطراف Tablighi Jamaat رویداد در Nizamuddin در ماه مارس “و هزاران نفر از شرکت کنندگان که آشکارا هجوم همه دولت بخشنامه در سراسر کشور.”

“Asaduddin Owaisi در واقع آشکارا به حمایت این خوشه که تا کنون بزرگترین آلوده خوشه در کل جهان است. Tablighi Jamaat خوشه ای است که به سرعت در حال انتقال coronavirus در سراسر هند است. اما Asaduddin مشغول ترویج این سوپر پخش خود را از طریق حمایت اظهارات” بیانیه ای گفت:.

رائو در دفاع از نخست وزیر نارندرا ابتکارات و گفت: Owaisi تا به حال هیچ حق اخلاقی به انتقاد از نخست وزیر.

در اوایل این هفته, MIM ارشد از حیدرآباد در آمده بود در دفاع از Tablighi Jamaat پس از آن پدید آمده است که اعضای این سازمان تا به حال نقش عمده ای در گسترش COVID-19 سراسر کشور به خصوص در Telangana و آندرا پرادش است. او در آمده بود به شدت در برابر اتهام تلاش برای communalise این COVID-19 موضوع توسط خدشه دار کردن Tablighi Jamaat.

حدود 1000 نفر از Telangana اعتقاد به شرکت در Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو بین مارس 15-17 و بازگشت به خانه های خود در دولت است. تعداد زیادی از شرکت کنندگان تا به حال قرارداد COVID-19 در این مراسم و مقامات در حال تلاش برای قرار دادن همه آنها را در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

Telangana کل COVID-19 موارد مثبت در روز جمعه رسیده 229 و مرگ و میر بود و در 9.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>