دهلی نو: باقی مانده شرکت در تابعیت متمم قانون (CAA) نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه گفت: جمعیت ملی ثبت نام (NPR) به طور کلی اداری ورزش و کمک خواهد کرد در تحویل خدمات دولتی.

پاسخ دادن به بحث در مورد حرکت با تشکر به رئیس جمهور”s آدرس مودی گفت: در Rajya سبها مخالفت شد اعتراض به NPR برای باریک خود منافع سیاسی. همه دولت داده بود و مصوبات خود را از طریق روزنامه اطلاعیه, اما برخی از آنها در حال حاضر ساخت U-turns, او گفت:.

پس از نخست وزیر”s گفتار و قبل از اینکه مجلس به تصویب رسید حرکت احزاب مخالف برگزار اعتصاب.

به نقل از نخست وزیر سابق Lal Bahadur Shastri و Samajwadi رهبر Ram منهر Lohia نخست وزیر حمله مخالفان به ویژه کنگره است. او همچنین خواندن بخشی از یک 1947 کنگره قطعنامه به یادآوری است که آن را مخالف چیزی است که آن را پشتیبانی می کند و سپس.

مودی گفت که کنگره قبلا مورد علاقه شهروندی به اقلیت ها از پاکستان و تاکید کرد این قطعنامه به تصویب رسید با این هدف به اعطای تابعیت به مسلمانان در سفر به هند از پاکستان با استفاده از کلمه غیر مسلمانان است.

از او پرسید: مخالفت با “نه گمراه و گمراه” در قانون تابعیت و ابراز رزرو بیش از قطعنامه های تصویب شده توسط برخی از کشورها.

ذکر کرالا او گفت که وزیر بود که از یک سو صحبت کردن در مورد عناصر افراطی نفوذ ضد کا شورشها از سوی دیگر حزب توسعه و حمایت از آنها را در دهلی نو.

او گفت: اشتباه مسیر گرفته شده توسط بسیاری از احزاب مخالف در کا مایه تاسف بود.

در مخالفت با اتهام که آنها در حال مشورت و دولت نزد”باور اجماع ساختمان مودی گفت: قانون تابعیت و یا abrogation از ماده 370 تا به حال بحث شده است و مورد بحث در مجلس قبل از تصویب رسید.

او همچنین خاطر نشان کرد مخالفان چگونه این لایحه به ایجاد Telangana بود با عجله از طریق مجلس در طول UPA قانون است. “کل کشور را دیدم که چگونه درهای بسته و دوربین های تلویزیونی شد, تعطیل است,” او گفت:.

در تقریبا 75 دقیقه و آدرس و نخست وزیر را رد کرد مخالفت اتهامات در طیف وسیعی از مسائل است. به عنوان بسیاری از 45 نمایندگان مجلس گرفته بود در بحث و گفتگو در حرکت است.

پینوشت: دولت خود را”s دستاوردهای او گفت: هند”s اصول اقتصادی قوی و موانع در راه از کالا و خدمات مالیاتی حذف شدند و GST اجرا شد.

او گفت: به عنوان گجرات وزیر او پرچم مسائل مختلف مربوط به GST و حل و فصل آنها را زمانی که او نخست وزیر است.

نخست وزیر اظهار داشت که ردیف دوم و سوم شهر شد کمک به رشد و مسائل خود را باید خطاب نموده و در مورد UDAN طرح ارائه شده که درجه-اتصال به این شهرها.

هدف قرار دادن غلام نبی آزاد اسلامی, رهبر مخالفان در Rajya سبها گفت: در 18 ماه گذشته چندین طرح بسیاری از آنها برای اولین بار در این دولت تا به حال اجرا شده در J&K.

تحت PM Awas Yojana برابر 3,500 خانه های ساخته شده قبل از آن در کمتر از دو سال بیش از 24,000 خانه های ساخته شده در J&K. او همچنین با اشاره به دیگر مراحل رزرو به فقرا تامین برق و احداث جاده در 18 ماه گذشته.

صحبت کردن در حرکت در چهارشنبه Azad تا به حال در مقایسه چند شاخص های اجتماعی از سابق J&K دولت و غیر دولت”s تصمیم به تقسیم دولت به دو سرزمین های اتحادیه (UTs).

ساخت نور از کنگره رهبر”s سخن گفتن است که در شمال شرق سوزان مودی گفت: تا به حال این وضعیت شده است که بد مخالفان را فرستاده هیئت برگزار شد و کنفرانس های مطبوعاتی.

او برجسته دولت حرکت به حل و فصل Bru پناهندگان”s موضوع گفت: با وجود اینکه در قدرت در مرکز و در N-E متحده کنگره هرگز مراقبت به آنها را حل کند.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de