دهلی نو: پس از مواجهه با شکست در دهلی مجمع انتخابات Bharatiya Janata Party (BJP) تنظیم شده است به وصله پینه کردن آن دهلی واحد منابع گفته اند.

دهلی نو همچنین می خواهد یک دولت واحد رئیس جمهور به دلیل سازمانی انتخابات برگزار نشد و با توجه به نظر سنجی مونتاژ. در عرض یک ماه کل تیم دهلی BJP خواهد بود در محل گفتند.

با توجه به منابع آن نیز تصمیم گرفته شده است که در این زمان رهبر با تجربه می تواند انتخاب شود به عنوان دولت واحد جمهور به جای یک رهبر است.

و این بار یک رهبر با تجربه با بهره گیری از وضعیت افراد مشهور, داده خواهد شد و این فرمان از دهلی واحد presidentship.

در BJP داخلی, جلسه, خانه وزیر آمیت شاه اعتراف کرد که خود را ارزیابی شد کنگره را دریافت 18 به 20 درصد از آرا در حدود 20 کرسی در دهلی نو و این به طور مستقیم بهره مند بی جی پی برای تشکیل دولت با اکثریت.

اما این ارزیابی را ثابت کرد اشتباه است. در حال حاضر اخذ تاییدیه شروع به کار خواهد کرد به 51 درصد آرا به اشتراک گذاری به طور کامل دور زدن کنگره در دهلی نو.

آن را نیز نشان داد در جلسه داخلی که آرای سیک و پنجابی جامعه از پاکستان رفت و همچنین وزیر Arvind Kejriwal را Aam Aadmi Party (AAP). اما Purvanchali رای دهندگان در اعداد بزرگ رای دادند برای BJP در دهلی مجمع انتخابات است.

اما BJP دچار یک شکست بزرگ در 12 صندلی دسته بندی می باشد و در حال حاضر جدید سازمانی راه اندازی خواهد شد که با توجه نمایندگی از این بخش از جامعه به عنوان رهبران رقابت در این کرسی در حال از دست دادن از گذشته سه انتخابات است. از این رو چهره های جدید خواهد شد به این صندلی.

بندى شکاف در هماهنگی در سطح محلی و عدم توانایی به طور موثر مقابله با AAP روایتی از مباحث از جمله دلایل شناسایی شده توسط BJP رهبران حزب شکست در دهلی مجمع انتخابات است ،

بی جی پی برگزار کرده اندیشی جلسات برای تعیین علل شکست خود در این انتخابات است که در آن حاکم Aam Aadmi Party ارسال شده یک پیروزی برای دومین بار در یک ردیف.

BJP جمهور JP Nadda روز چهارشنبه به ریاست یک جلسه ارشد حزب کارمندان در دفتر مرکزی حزب در اینجا به بحث در مورد سازمانی انتخابات و مسائل دیگر.

در حال حاضر در این جلسه بودند Ram Madhav, Muralidhar رائو, BL Santhosh, Bhupendra Yadav و آرون Singh, در میان دیگران.

این نشست یک روز پس از AAP حفظ قدرت در دهلی نو با یک thumping یک اکثریت 70-عضو مجمع. بی جی پی محدود بود به تک رقمی با وجود راه اندازی یک ولتاژ بالا انتخاباتی رهبری اتحادیه خانه وزیر شاه.

کنگره موفق به باز کردن حساب برای بار دوم در یک ردیف در سرمایه های ملی. AAP رهبری وزیر Arvind Kejriwal, برنده 62 کرسی در حالی که BJP 8.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im