کلکته: متهم بی جی پی و دیگر Hindutva لباس از تلاش مذهبی تبدیل, West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز جمعه که دولت خنثی مانند مناقصه در دو مکان است.

پرداختن به BJP مقننه رهبر حزب Manoj Tigga در حالی که صحبت کردن در دولت و مجلس بانرجی گفت: “توقف مذهبی تبدیل”.

او گفت: از جمله تلاش ساخته شد در Malda و Alipurduar. “ما باید مانع این تلاش است. چرا خود مردم انجام تمام این” او پرسید Tigga.

بانرجی قبلا مطرح شده اتهام مجبور مذهبی تبدیل در برابر Vishwa هندو Parishad وابسته از سنگ Parivar.

در Feburary 2 یک درگیری بین فعالان VHP و Jharkhand Disom در المپور در Malda منطقه پس از JDP فعالان با هجوم به محل برگزاری انبوه مراسم ازدواج.

این VHP حال سازماندهی توده ازدواج برنامه 100 زوج.

JDP ادعا شده که این توده مراسم ازدواج تنها یک چشم را برای اینتر-ایمان تبدیل قبایل زنان است. JDP ادعا که زنان قبیله ای بودند که تبدیل با ازدواج آنها را طبق سنت هندو.

صحبت کردن در خانه نوری همچنین گفت که او به زودی می نویسم به دیگر وزرای ارشد درخواست آنها را به دست برداشتن از انجام ملی ثبت احوال (NPR) ورزش در کشورهای خود را.

او همچنین تصریح کرد او ایستاده است که او نمی خواهد اجازه می دهد اجرای شهروندی (متمم) قانون و همچنین جمعیت ملی ثبت نام یا ملی ثبت نام از شهروندان در دولت است.

وزیر گفت که برخی از ایالت ها را شروع کرده اند NPR ورزش, اما او می نوشتن به دیگر وزرای ارشد ترغیب آنها به انجام ورزش آن را به عنوان یک “پیشرو به NRC”.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im