“نیش بر این’: چگونه لیمو در زندگی خوب برای جیب, بهداشت و محیط زیست

آیا می دانید که لیمو بودند کشت به عنوان غذا تا قرن 19? بررسي فايلهاي 12 قسمت از “نیش بر این’ به دانستن برخی از بهترین استفاده از این میوه مرکبات.

“Fمسلح کردن علم موشک نیست هر کسی می تواند آن را انجام دهد. شما فقط باید برای شروع” می گوید: Abhishek جین از Sangramgarh در راجستان بیلوارا منطقه. از سال 2007 او در حال رشد بوده است آلی لیمو و guavas خود را در “كم bhiga zameen” که آزادانه ترجمه برای 15-17 هکتار از زمین.

ارتقاء

هند بزرگترین تولید کننده لیموترش و لیمو در جهان با برآورد تولید سه میلیون تن در سال است. تمام سال بازار خیط و پیت کردن با میوه. در مقایسه با دیگر محصولات که نیاز به ورودی و هزینه های کشاورزان رفتن آلی می تواند کسب بازده بالا در لیمو.

و آبیشک است که فقط یکی از آنها است.

“لیمو زندگی من تغییر کرده. من درآمد متوسط از دو هکتار از لیمو تومان 6 لاخ با نزدیک به Rs 1-1.5 لاخ به عنوان هزینه. برخی از درختان کاشته شده توسط پدر من تقریبا 18 سال.”

به وضوح لیمو در زندگی می تواند واکشی شما lakhs روپیه در سود.

آنها همچنین شما را سالم.

“لیمو دارای بسیاری از مزایای وقتی که می آید به از دست دادن وزن… چون یک لیمو دارای کالری بسیار کمی می گوید:” Dr Archana Batra خبره متخصص تغذیه و متخصص تغذیه مستقر در Gurugram. از سال 2012 او شده است آموزش به مشتریان است که رویکرد خود را به صورت های مختلف نگرانی های بهداشتی—از دست دادن و به دست آوردن وزن بودن آنهایی که شایع ترین.

“این یک ایده خوب برای مصرف آب لیمو همراه با آهن غنی وعده های غذایی. این افزایش جذب آهن از مواد غذایی خود را. آن را نگه می دارد شما را هیدراته هستند و کمتر شانس که شما خواهد شد شراب خواری در آشغال. بنابراین بهتر است به را در یک لیوان آب لیمو یا لیمو حاوی آب را هر زمان که شما احساس می کنید گرسنه در زمان غیر معمول.”

اما اگر شما به دنبال به از دست دادن وزن و سلامت دیگر اهداف است ؟ شما هنوز هم باید آب لیمو برای منافع خود را.

“لیمو همچنین منبع خوبی از پتاسیم..کمک به آنها در سیفون کردن سموم از بدن و از این رو در کاهش احتباس آب و همچنین. آنها برای قلب خوب و کمک در کاهش سطح کلسترول بهبود فشار خون و ایمنی, دادن به شما یک پوست درخشان به عنوان به خوبی.”

اگر شما احساس استرس و رقیق کردن چند قطره از اسانس لیمو و ماساژ آن بر روی بدن خود را.

ارتقاء

یا شما می توانید در گروه بویایی رایحه ی پادشاه لیمو—بنگال را Gondhoraj لبو.

اغلب به اشتباه با آن محبوب تر پسر عموی کافر آهک Gondhoraj دوست دارد به حکومت از پشت پرده. یکی بدون نام انگلیسی و یا اختصاصی ویکیپدیا, مشخصات, این, روشن, سبز مستطیلی آهک, همچنین شناخته شده به عنوان رنگپور آهک سرچشمه در سیلهت و چیتاگونگ در بنگلادش است.

اما این آشپزی love affair با Gondhoraj به پایان می رسد هنگامی که شما در عبور از مرزهای بنگال! چون پادشاه از لیمو است که در واقع درست به خاک خود امتناع به رشد در هر جای دیگر از بنگال.

هنگامی که زندگی به شما لیمو انبار کردن آنها—اضافه کردن آنها به سالاد و یا دم آنها را در آب یک شبه شامل آنها را در روال زیبایی خود را و یا اسکراب کثیف ظروف یا سطوح استفاده به عنوان یک مرطوب کننده و یا اضافه کردن با سفید پوستان خود را در لباس های شسته شده.

و هنگامی که شما انجام می شود فشار آب و گریتینگ مزه پرتاب نمی دور لایه برداری. استفاده از آنها را به پاک کننده طبیعی برای خانه خود را. چیزهای خوب برای شما و محیط زیست است.

در قسمت 12 از نیش بر این شما می شنوید در مورد این و برخی کمتر شناخته شده با استفاده از لیمو.

(ویرایش شده توسط Vinayak Hegde)

ارتقاء


شما همچنین ممکن است مانند: “نیش در این قسمت 11: جست و خیز که بستنی را یک Kulfi به جای


مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>