پرندگان شکاری است که یک بیت از تغییر نام این امید بیشتر مردم ممکن است برای دیدن این فیلم اگر آن بازیگران و شخصیت قرار داده است ، DC Comics بزرگ-صفحه نمایش اقتباسی است دستخوش تغییر در هر یک سینمای زنجیره ای در سراسر کشور. فیلم واقعی با نام کامل پرندگان شکاری (وFantabulous به رهایی از یک Harley Quinn) اما نام جدید است که هر دو کوتاه و آگهی های با ستاره نشان می دهد. ComicBook گزارش عنوان جدید است, Harley Quinn: پرندگان شکاری.

پس از انتشار آن در آخر هفته گذشته این فیلم ملاقات با بیشتر critical acclaim اما باز جعبه دفتر اعداد بودند تکان دهنده ضعیف برای یک فیلم با این بودجه و کمپین های بازاریابی. تلنگر بازیگران مارگوت رابی به عنوان شخصیت عنوانی زمان در بیش از 33 میلیون دلار در سه روز اول. مجموع تولید برای این فیلم هزینه حدود $80 میلیون نفر است.

در حالی که برخی با اشاره به این واقعیت Harley Quinn یک R-rated فیلم به عنوان دلیل مخاطبان نیست رنگی به نمایش آن است که نبوده است, box office قاتل در گذشته است. Deadpool و بذله گو هستند و نمونه های اخیر از R-rated کتاب طنز فیلم که بريدن در ده ها میلیون دلار در آخر هفته باز. پرندگان شکاری نمی رود به آمار این نوع از ارتفاع بود اما پیش بینی شده را تا آنجا که $55 میلیون.

Birds of Prey cast poses for picture
  Ari Perilstein / گتی ایماژ

کمیک DC’ آخرین صفحه بزرگ سرمایه گذاری شده است با ملاقات بسیار خوب بررسی پیشرو استودیو به آن اعتقاد دارند نه کیفیت محصول است که صدمه درآمد. گوجه فرنگی فاسد است Harley Quinn امتیاز به عنوان 80 درصد تازه و آن را حتی بهتر 81 درصد مخاطبان نمره. سینما نمره داده می شود آن را یک B+ است.

نه هر منتقد برد Harley Quinn , اگر چه. تقویم در حال حاضر ثبت نام فقط 60 درصد امتیاز و مخاطبان نمره می آید حتی پایین تر 5.9 امتیاز. این استودیو متقاعد شده است در آخرین لحظات تغییر نام در حال رفتن برای کمک به مخاطبان پیدا کردن تمام زن ابرقهرمان تلنگر. تغییر انجام شده بسیار به سرعت. AMC و دیگر سینما در حال حاضر کاهش یافته اضافی عبارت از عنوان و نشان جدید نام تنها چند ساعت پس از این استودیو اعلام کرد تغییر.

این امکان ولنتاین آخر هفته نیز می تواند دیدن یک بیت از یک افزایش شرکت کنندگان. بنابراین می تواند یک هفته اضافی از دوستداران سینما تحقق این فیلم در سالن های تئاتر در همه. حتی با ناامید کننده باز, Harley Quinn: پرندگان شکاری تقریبا قطعا نمی بینم از دست دادن خط پایین اما برای تخم ریزی کردن و عاقبت به احتمال زیاد نیاز به انتخاب کنید تا پول سازی سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de