‘پرندگان شکاری’ بازیگر Bruno الیور سهام چگونه به Harley Quinn مورد علاقه صبحانه ساندویچ

برونو الیور نقش آشپز کوتاه در سال های اخیر, DC Comics, فیلم, پرندگان شکاری و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn. او ستاره در یکی از صحبت در مورد صحنه های در فیلم, یکی, که در آن هارلی کوئین (با بازی مارگوت رابی) می شود مورد علاقه خود را ساندویچ تخم مرغ را به رفتن. انواع اخیرا در گفتگو با بازیگر که مشترک دستور محرمانه به بازآفرینی در حال حاضر-یاد وعده غذایی صبحانه.

هارلی و صبحانه ساندویچ شده است به یک موضوع داغ از پرندگان شکاری منتشر شده در تئاتر. پس از این فیلم به تازگی منتشر شده بر روی سیستم عامل های دیجیتال اولیه آن آغاز شده است ساخت تیتر یک بار دیگر به عنوان طرفداران این فیلم بحث های خنده دار صحنه ای که هارلی می شود — و غم انگیز از دست می دهد — او ساندویچ های مورد علاقه.

با توجه به مقاله Oliver تا به حال هیچ سرنخی که چگونه محوری و معروف خود را در صحنه خواهد شد تا زمانی که او به تماشای فیلم.

“شما نمی تواند بگوید از استماع لزوما و به عنوان بازیگران ما همیشه نگران ما صحنه در حال کاهش است. من واقعا نمی فهمم به جای تخم مرغ ساندویچ تا به حال در فیلم تا زمانی که من آن را دیدم.”

به به خوشمزه به دنبال ساندویچ, شما نیاز به پنیر آمریکایی, بیکن, تخم مرغ و نان است. برای نان, بازیگر توصیه می کند با استفاده از ciabatta. متاسفانه با توجه به زمان coronavirus همه گیر پیدا کردن تمام مواد تشکیل دهنده لازم است ممکن است به چالش کشیدن. اگر ciabatta در دسترس نیست هر نوع نان کفایت خواهد کرد.

قبل از فیلمبرداری از صحنه مقاله می گوید که الیور واقعا طبخ ساندویچ به مطمئن شوید که او را شبیه او می دانست آنچه که او انجام شده بود را بر روی دوربین.

“من شب را صرف از بین بردن آشپزخانه من ساخت ساندویچ تخم مرغ و بیش از بیش و بیش از دوباره,” او گفت: خروجی

حتی اگر الیور می دانست که چگونه به تخم مرغ ساندویچ و بنابراین در حالی که فیلمبرداری از صحنه وجود دارد برخی از ترفندهای آشپزی او نمی دانست که چگونه به انجام این کار پس از گرفتن عکس های نزدیک شد و در یک ساندویچ ساخته شده توسط یک آشپز حرفه ای.

پس پرندگان شکاری بیرون آمد طرفداران شده اند در تلاش برای کشف دستور العمل مناسبی برای از نو خلق کردن ساندویچ. صحنه در فیلم باعث می شود آن را فوق العاده خوشمزه است.

همچنین تولید بسیاری از فکر می کنم قطعه مورد آنچه ساندویچ به معنی هارلی و چگونه Sal است “تنها مرد در فیلم چه کسی از پیچ او را بیش از.”

در حالی که کمیک DC طرفداران هم اکنون می توانید هارلی مورد علاقه صبحانه مورد آنها خواهد شد منتظر در حالی که برای یک فیلم دیگر به آمار تئاتر. Coronavirus همه گیر منتقل شده این برنامه به صورت بسیار پیش بینی DC مانند فیلم Wonder Woman 1984, فلش, Suicide Squad 2و رابرت پتینسون را به بتمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>