BIPOC تئاتر سازان تماس به صورت اساسی بازسازی برادوی زمانی که آن را بازگشایی

یک فرد پیاده گذشته برادوی طلبانه تئاتر در ژوئن 29 سال 2020 در شهر نیویورک است. سیندی Ord/گتی ایماژ

در اوایل ماه ژوئن رو با شتاب تولید شده توسط reinvigorated Black Lives Matter جنبش ائتلاف سیاه بومی و مردم از رنگ انتشار نامه سرگشاده ای تحت عنوان “ما شما سفید آمریکایی تئاتر” که مشخص فاحش موانع است که غیر سفید تئاتر سازان در صورت نامتعادل و سیستم منسوخ شده. در حال حاضر حدود یک ماه بعد همان ائتلاف منتشر کرده است, جامع, 29-صفحه لیستی از خواسته های طراحی شده برای مبارزه و از بین بردن نژاد پرستی نهادینه شده در هر سطح از تئاتر برادوی تولید. این تغییرات پیشنهاد شده در این سند اساسی و گسترده پوشش همه چیز را از یک درخواست گسترده اذعان آمریکا هندی بومی آلاسکا و هاوایی بومی قبیله ای زمین به تماس برای از بین بردن شیوه های استخدام “چشمانداز در سرمایه داری و سفید supremacist فرهنگ است.”

اساسا سند خواستار یک تغییر پارادایم در جایی که “اکثر نویسندگان و کارگردانان و طراحان صحنه برای آینده قابل پیش بینی بود BIPOC هنرمندان است.” در اثر این زحمت دقیق و خستگی ناپذیر فکر کردن نقشه راه برای چگونگی قدرت در تئاتر می تواند در کنار و توزیع شود. شرایط مشخص شده در این سند همچنین شامل برادوی است نیاز به ارائه مجموعه خدمات درمانی و فصلنامه ضد نژادپرستی جلسات آموزشی برای تئاتر کارکنان و همچنین برای شرکت در استخدام اکثریت BIPOC ادبی ادارات و حرفه ای ماهر در ارائه مو و محصولات مراقبت از پوست برای BIPOC هنرمندان.

تا کنون پاسخ به 29-صفحه تقاضا لیست شده است به شدت مثبت است. آن برجسته عمومی حامیان عبارتند از: نویسنده لین Nottage و دومینیک Morisseau. اگر چه از آن باقی مانده است دیده شود که آیا مکث فراهم شده توسط coronavirus همه گیر خواهد شد و در نهایت به برادوی برخی از زمان برای بازسازی به امن تر و عادلانه تر محل برای مردم رنگ وجود ائتلاف مانند ما دیدن شما و تازه راه اندازی گروه تئاتر ایران به این معنی است که این صنعت شده است آگاه باشید از چه مراحلی باید انجام شود به تصویب تغییر واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>