Bindi Irwin خدا را شکر برای ‘دلسوز اختصاص داده شده و محبت والدين تری & Steve Irwin

Bindi Irwin را شکر که او را “مهربان اختصاصی و محبت” پدر و مادر Terri و استیو ایروین جدید در Instagram به اشتراک بگذارید. او در فیلمی که جشن گرفته می شود تصمیم خود را برای تبدیل شدن به پدر و مادر به افتخار تولد خود را. این کلیپ به اشتراک گذاشته شیرین خاطرات خانواده و همچنین Bindi خود را از عشق و سپاس. او 3.5 میلیون پیروان در ترس از نگاه گذشته نگر.

در یک عنوان است که به همراه کلیپ, Bindi اظهار داشت آن بود 22 سال پیش که تری و استیو تصمیم به شروع یک خانواده. او همیشه خواهد بود سپاسگزار برای عشق خود و تشویق او به عنوان شرح زیر است رویاهای خود. حیوانات محیط زیست همچنین اعلام کرد او خوش شانس بود که انتخاب آنها به پدر و مادر خود را.

حیات وحش حفاظت از منابع طبیعی اجرا می شود که این باغ وحش استرالیا در کنار مادر و برادر باب استفاده از هر دو عکس ها و ویدئوها به رله احساسات را در این ویدئو.

یکی از تاثیرگذارترین لحظات او نوشته شده بود و یک پیام از استیو که در سال 2006 در یک حادثه غم انگیز که در آن او کشته شد و پس از یک stingray دم سوراخ قفسه سینه خود را. Bindi شد فقط 8 سالگی زمانی که پدرش در گذشت.

استیو توضیح داد که باور نکردنی ترین, حیوانات وحشی روبرو می شوند از زندگی او از تولد تنها دختر. او نشان داد که او نمی تواند بیش از دختر کوچک او گفت: متناسب با سمت راست در کف دست خود را. احساسات خود را ترکیبی از آدرنالین و احساسات و شادی و سرخوشی. در ها استیو ادعا کرد که او هیجان زده به عنوان او گفت: او در اطراف بیمارستان با Bindi نشان دادن او به همه تماس خود را در “کمی زیبایی است.” استیو پس از آن نام خود را به “proudest پدر بر روی زمین است.”

خیره کننده مجموعه ای از تصاویر و ویدئوها به پایان رسید با یکی از این دو های یک دوچرخه سوار با هم.

طرفداران خانواده هیجان زده شد در دنباله ویدیو و عاطفی خود را در واکنش به آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

“تولدت مبارک Bindi!! استیو تا به حال چنین فوق العاده روح و او را تصویب و آن را به شما و رابرت. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری اظهار داشت:” یک پیرو.

“تولدت مبارک Bindi!!! شما یکی از الهام بخش ترین مردم در جهان است. درست مثل پدر خود را. همچنان که شگفت انگیز است!” گفت: یک دوم فن.

“پدر شما به دنبال پس از y’all. تمام کار شما بچه ها انجام داده اند باور نکردنی است” اظهار داشت: یک سوم Instagram کاربر.

“من دوست دارم که چگونه هیجان زده خود استیو بود برای تبدیل شدن به یک پدر, Bindi شما و باب شد قطعا بزرگترین موفقیت او خواهد بود تا ببینید که چگونه به دور خود بچه ها آمده اند.” اظهار داشت: یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر