Bindi Irwin سهام به روز رسانی تصویر عروسی شامل پدر مرحوم استیو ایروین

Bindi Irwin مشترک یک به روز رسانی تصویر عروسی که برجسته گنجاندن او پدر مرحوم استیو ایروین با Instagram. سابق رقص با ستاره ها mirrorball برنده ارسال شده در نقاشی ایجاد شده توسط میمون هنرمند قلم مو Debb الیور که در زمان یک تصویر جامعی در روز Bindi ازدواج چندلر پاول و اضافه شده یک عکس از استیو ایروین. صحبت در مورد آثار هنری در زیرنویس این زن جوان گفت: “این به من اشک خوشحال.”

عکس اصلی گرفته شده در مارس 25, 2019, زمانی که زن جوان و نامزدش گره خورده گره در صمیمی مراسم در باغ وحش استرالیا با, تنها, Bindi, مادر Terri برادر باب چندلر و اواخر پدر بهترین دوست Wes Mannion حضور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. شوهر جدید برگزار زن و شوهر سگ پیگگی در ضربه محکم و ناگهانی از این قبیله.

این هنرمند اضافه شده یک تصویر از اواخر تمساح شکارچی ستاره لباس پوشیدن و در لباس خود را از خاکی و پیراهن و شلوار بنابراین او ایستاده بود و در بین خود و همسر و دخترش. این نقاشی نشان داد حیات وحش محیط زیست لبخند درخشان و در این شیوه به Bindi این شانس را شامل پدر او به عنوان بخشی از روز خاص خود را.

این اجازه حیات وحش, محیط زیست و در عین حال یکی دیگر از راه های شامل پدر او در یکی از مهم ترین لحظات زندگی خود را. قبل از دریافت خیره کننده نمایندگی از قبیله, Bindi گفت: در مصاحبه با مجله مردم که او تلاش برای پیدا کردن یک راه برای شامل استیو در بسیاری از راه به عنوان او می تواند در این مراسم است.

“ما تا به حال پدر و تصویر با سگ خود را Sui دمیده شده بر روی یک سه پایه” گفت: Bindi در مصاحبه با نشریه است. “پس مامان و رابرت ایستاده بودند درست در کنار پدر به عنوان ما رد و بدل پاکستان. ما تا به حال یک شمع-نورپردازی مراسم برای او و آن را واقعا احساس می کردم که او وجود دارد با ما. آن لحظه دوست داشتنی از صلح و شادی است.”

همچنین در یک نمایش اسلاید از تصاویر که همراه با مردم , داستان عکس اصلی که آثار هنری بر این اساس بود دیده می شد. آن را به تصویر کشیده Chandler, Bindi, Terri و باب ایستاده در کنار یک دیگر. در عکس باب برگزار زیادی آبی و زرد پرنده با بال خود را تمدید و در دست چپ او. این برش از نقاشی.

مشاهیر از جمله همه فرزندان من ستاره کامرون Matheson, افراد مشهور آشپز Paula Deen رقص با ستاره ها طرفدار هیلی Erbert و بازیگر Millie Bobby Brown مشترک چقدر آنها را دوست داشت Instagram ها.

طرفداران این زن جوان بودند عاطفی پس از دیدن آثار هنری است.

“او خواهد بود تا با افتخار گفت:” پیرو.

“من قصد ندارم به گریه من نیست” اظهار داشت: یک دوم فن.

“من دوست دارم که او را در خود khakis! زیبا گفت:” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>