بیل گیتس در Coronavirus در مقابل اقتصاد: ‘واقعا وجود دارد هیچ میانه’

Bill Gates 2018 books

بیل گیتس’ سالانه لیست خواندن یکی از پربیننده ترین پایان سال توصیه لیست. امانوئل DUNAND/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پس از بیش از ده روز از سخت shutdown در بسیاری از نقاط ایالات متحده با توجه به شیوع کروناویروس بحث ها شروع به ظهور در میان سیاسی و رهبران کسب و کار بیش از این که آیا ما به عنوان یک کشور باید یک “سخت معاوضه” در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow کلمات بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در اقتصاد است.

بیل گیتس فعال کمک کننده به پروژه های مبارزه با Covid-19 پس از آن شیوع بیماری های مشترک خود را بر روی موضوع داغ در طول یک Facebook Live مصاحبه با کریس اندرسون, سر, سرپرست, TED Talks, در روز سه شنبه.

همچنین نگاه کنید به: چگونه بیل گیتس فکر می کند ما باید در پاسخ به شیوع کروناویروس

دروازه موضع است که مگر اینکه ما تصمیم به قبول این واقعیت است که بیش از نیمی از جمعیت خواهد شد سقوط بیمار از اشکال آمریکا هیچ چاره ای اما به بلع بزرگ اقتصادی هزینه از خاموش کردن طولانی مدت.

“ایالات متحده را تصویب کرده است و این فرصت را برای کنترل این بدون خاموش کردن” او گفت: با اشاره به دلتنگ واقعیت است که ما تا به حال از دست رفته نزدیک به چهار ماه زمان پنجره بین Covid-19 اوج گسترش در چین و فوران آن در ایالات متحده به ساخت تست ظرفیت مورد نیاز شامل ویروس.

“واقعا وجود دارد هیچ میانه زمین” گیتس توضیح داد. “این بسیار دشوار است برای گفتن به مردم هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید و چشم پوشی از آن انبوهی از اجساد در گوشه ای…من هیچ نمی دانم از کشورهای ثروتمند را انتخاب کرده اند که به اتخاذ این رویکرد.”

“این درست است که اگر شما که رویکرد بیش از یک دوره از چند سال مردم به اندازه کافی خواهد بود آلوده شده و شما می خواهم که آنچه به نام گله ایمنی,” او اضافه شده است. “اما گله ایمنی بی معنی است تا زمانی که شما آلوده بیش از نیمی از جمعیت.”

خبر خوب این است که جداسازی ثابت شده است برای نشان دادن اثرات سرعت اگر اجرا شده به شدت.

“هر چه زودتر شما آن را در یک راه دشوار هر چه زودتر شما می توانید خنثیسازی آن و بازگشت به حالت عادی” دروازه گفت. رسم تجربه از چین, دروازه پیشنهاد کرد که یک افراطی shutdown از شش تا ده هفته باید به طور چشمگیری کاهش سرعت coronavirus’ انتقال در آمریکا

آن را نیز تشویق به می دانم که تست ظرفیت است ramping تا به سرعت در ایالات متحده گیتس اشاره کرد. روز دوشنبه FDA به روز شده دستورالعمل آن برای Covid-19 روش تست اجازه می دهد تا در خانه خود “سواب” روش برای استخراج نمونه ها به طوری که پزشکان و پرستاران نمی خواهد که به خطر ابتلا به ویروس در طول آزمون.

و پشت در سوال سختی اقتصاد-زندگی معاوضه “این بسیار غیر مسئولانه برای کسی که به نشان می دهد که ما می توانید بهترین از هر دو جهان” گیتس گفت. “را به اقتصاد بازگشت به پول است خیلی بیشتر از یک برگشت چیزی از آوردن مردم به زندگی…دو تا سه سال از این چیزی که در مقیاس جهانی خواهد بود, بیش, با عظیم قیمت….”

در این مصاحبه گیتس و اندرسون بحث دیگر coronavirus-موضوعات مرتبط از جمله چشم انداز واکسن و مواد مخدر, چگونه با تغییر فصل ممکن است کمک به کاهش سرعت همه گیر و چالش های پیش روی کشورهای فقیر که Covid-19 بازدید. شما می توانید rewatch مصاحبه کامل در زیر:

https://www.facebook.com/watch/live/?v=1071228706574778

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>