بیل گیتس’ آخرین Coronavirus مشاوره: ‘در سراسر کشور خاموش” به مدت 10 هفته

بیل گیتس پیشنهاد در سراسر کشور خاموش به مدت ده هفته برای مبارزه با شیوع کروناویروس. مایک کوهن/گتی ایماژ برای نیویورک تایمز

در مجازی مصاحبه هفته گذشته همه گیر مى بیل گیتس را شکست گریم اخبار که ایالات متحده از گزینه های اجرا و باید مبارزه با شیوع کروناویروس در هزینه رشد اقتصادی است.

با تشریح این دیدگاه بیشتر در یک op-ed برای واشنگتن پست این هفته میلیاردر نیکوکار گذاشته سه مرحله است که به طور موثر صاف coronavirus منحنی در ایالات متحده آمریکا “هیچ سوال ایالات متحده از دست رفته فرصت برای به دست آوردن جلوتر از رمان coronavirus” دروازه نوشت: در نظر قطعه منتشر شده در روز دوشنبه. “اما این پنجره برای تصمیم گیری های مهم نشده بسته شده است.”

همچنین نگاه کنید به: بیل گیتس در Coronavirus در مقابل اقتصاد: ‘واقعا وجود دارد هیچ میانه’

با نگرانی های اقتصادی در حال حاضر از تصویر گیتس اولین و مهمترین خواست در سراسر کشور خاموش به مدت ده هفته حداقل دوره او گفت: آن را به دیدن تعدادی از جدید COVID-19 موارد کاهش است. “ما نیاز به یک سازگار در سراسر کشور با رویکرد تعطیل,” او نوشت:, و اضافه کرد که “به رغم اصرار از کارشناسان بهداشت عمومی برخی از ایالت ها و استان ها نیست کاملا تعطیل. در برخی از ایالت ها, سواحل هنوز باز است; در دیگران رستوران هنوز هم در خدمت نشسته غذا.”

“رهبران این کشور نیاز به روشن خاموش کردن هر نقطه به معنی خاموش کردن همه جا” مایکروسافت مؤسسین خواست.

دیگر از سخت خاموش شدن و انزوای اجتماعی گیتس بر اهمیت گسترش آزمایش ظرفیت و واکسن و درمان توسعه است.

در روزهای اخیر FDA تایید کرده است چند نوآورانه COVID-19 آزمون فن آوری است که می تواند بازگشت نتایج در عرض چند دقیقه. بیشتر کیت های آزمایش در حال توسعه و از جمله در صفحه اصلی خود را تست کیت بودجه توسط دروازه بنیاد خانواده. گیتس تاکید کرد که زمانی که کیت های آزمایش در تامین کوتاه مدت هستند مراقبت های بهداشتی کارگران و بسیار علامتی بیماران باید آزمایش اول—همان می رود برای دیگر تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک صورت.

و آخرین قطعه از مشاوره: “ما نیاز به یک دیتا مبتنی بر رویکرد به توسعه درمان و واکسن.”

بر اساس گذشته واکسن توسعه سوابق بهترین امید ما برای گرفتن یک COVID-19 واکسن را حدود 18 ماه گیتس گفت. و تولید انبوه آن در نهایت تکیه بر حمایت دولت.

“ایجاد یک واکسن است که تنها نیمی از نبرد است. برای محافظت از آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان, ما نیاز به تولید میلیاردها دوز” گیتس توضیح داد. “ما می توانید شروع به در حال حاضر با ایجاد امکانات که این واکسن ساخته خواهد شد. چرا که بسیاری از نامزد [واکسن] ساخته شده با استفاده از منحصر به فرد تجهیزات ما باید به ایجاد امکانات برای هر یک از آنها دانستن است که برخی نمی استفاده می شود. شرکت های خصوصی نمی تواند این نوع از خطر اما دولت فدرال می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>