بیل گیتس می رود ‘در’ در COVID-19 هشدار از بازگشایی اقتصاد در میان همه گیر

بنیاد بیل و ملیندا گیتس منتقل شده تمام تمرکز به COVID-19. دروازه یادداشت

ماه های طولانی COVID-19 بیماری همه گیر قرار دادن آمریکایی ها صبر به بحرانی آزمون. با وجود این تعداد جمعیت آلوده در ایالات متحده آمریکا نزدیک به یک میلیون و روزانه موارد جدید به سختی به نشان دادن نشانه هایی از کاهش رشد بسیاری از نقاط کشور آماده هستند تا دوباره زندگی عادی در تلاش برای نجات اقتصاد بحرانزده.

متحده از جمله گرجستان, کلرادو, تنسی و یک تعداد انگشت شماری دیگران گامهای بلند stay-at-home سفارشات در روز دوشنبه. هنوز بیل گیتس است که از نزدیک درگیر با تلاش برای مبارزه با کروناویروس since آن شیوع هشدار می دهد که فقط به خاطر اینکه برخی از مناطق در حال شل شدن قرنطینه محدودیت به این معنا نیست که همه گیر است, عقب کشیدن.

همچنین نگاه کنید به: 220 شرکت های دولتی برداشت COVID-19 وام کسب و کار کوچک—تنها 13 باز خواهد گشت پول

“اگر آنها باز کردن آنها می توانید به بازگشت به نمایی (coronavirus عفونت) رشد و رقابت با نیویورک بر این اساس” گیتس گفت: در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه.

برای جلوگیری از این نوع از واکنش های نیکوکار تاکید کرد که یک صحنه بازگشایی اولویت “ارزش” اقتصاد بخش مانند مدارس و ساخت و تولید و همچنین گسترده تست بسیار مهم هستند.

“چه ما نمی دانیم این است [اگر] ما را کمی به حالت عادی که فعالیت های ایجاد خطر ارتجاعی?” گیتس گفت. “ما نیاز به قرار دادن در جای خود بسیار متراکم تست رژیم بنابراین شما را شناسایی که دوباره بجای اول برگشتن رفتن به رشد نمایی بسیار به سرعت و نه منتظر ويژه به پر کردن وجود دارد و به بسیاری از مرگ و میر.”

کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که ایالات متحده نیاز به انجام میلیون ها نفر از آزمون به صورت هفتگی برای اطمینان از دقیق ردیابی ویروس’ گسترش قبل از بازگشایی. به تاریخ ایالات متحده انجام شده است تنها چهار میلیون COVID-19 آزمون در مجموع. Dr. Anthony Fauci کاخ سفید coronavirus نیروی کار تخمین می زند که این کشور در حال حاضر انجام 1.5 میلیون به دو میلیون آزمون در هر هفته است.

در یک مصاحبه جداگانه بیش از آخر هفته گیتس گفت: بار مالی که بنیاد خانواده, بزرگترین موسسه خیریه با بیش از 40 میلیارد دلار در اداره دارایی است به “کل توجه” برای پرداختن به بحران همه گیر.

“ما گرفته ایم یک سازمان است که متمرکز بود بر ایدز و مالاریا و فلج اطفال و تقریبا به طور کامل منتقل شده و آن را به کار بر روی این” او گفت:. “این بنیاد در مجموع توجه است. حتی ما غیر مرتبط با سلامت مانند آموزش عالی و K-12 [مدارس] کاملا روشن به اطراف نگاه کنید که چگونه شما تسهیل یادگیری آنلاین.”

پس از coronavirus شیوع بنیاد گیتس به طور مستقیم داده می شود 250 میلیون دلار به بودجه واکسن در آزمایشات تست کیت توسعه و تحقیقات پزشکی مربوط به COVID-19.

“شما در حال رفتن به اقتصاد تا حد زیادی با کاهش سطح فعالیت برای سال” آقای گیتس گفت. “به اصطلاح ” ارواح حیوانات’ در حال رفتن به می تواند سخت برای پیدا کردن دیگر سخاوتمندانه دولت. ما قطعا در ده ها [تریلیون] که ضربات ذهن است. اگر شما می خواهم پرسید: من شش ماه پیش من نمی توانست تصور می کردند که ممکن بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>