بزرگترین توییتر هک در تاریخ است که یک بیت کوین کلاهبرداری که فلج اینترنت

گوگل هوش مصنوعی-صفحه نفرت سخنرانی آشکارساز اغلب به اشتباه بی ضرر سیاه slangs برای سمی محتوا. Gokhan Balci/Anadolu Agency/گتی ایماژ

جمعی توییتر هک شد حساب از رهبران جهان و میلیاردرهای به میزبان برای یک بیت کوین کلاهبرداری در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

هماهنگ حمله آغاز شد و با یک صدای جیر جیر در حدود 4 بعد از ظهر EST زمانی که مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk حساب توییتی یک پیام ارائه پیروان پول رایگان از طریق بیت کوین.

به روز رسانی: همانطور که از 6:25 EST همه تایید حساب های توییتر در حال حاضر قادر به صدای جیر جیر.

“من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19. من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!” توییت خواندن با یک آدرس bitcoin متصل شده است. توییت شد و به سرعت به پایین گرفته شده است اما نسخه دیگری از آن را به نظر می رسد به زودی پس از. آدرس متصل به یک کیف پول بیت کوینی نظر می رسد در توییت های ارسال شده توسط یک لیست از رهبران و مقتدر را تشکیل می دهند که داغترین حزب در داووس.

رئیس جمهور اوباما یکی از قربانیان یک بیت کوین مربوط به توییتر هک در چهار شنبه توییتر/عکس

در میان این هک شامل رئیس جمهور سابق باراک اوباما و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, معاون رئیس جمهور سابق و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن Kanye West و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ. همچنین حمله به حساب های متعلق به برخی از بزرگترین bitcoin و cryptocurrency وب سایت از جمله Coinbase و Coindesk.

Gemini رمزنگاری ارز اجرا شده توسط کامرون و تایلر Winkelvoss نیز هک شده.

Bitcoin wallet متصل به توییتهایی یک هجوم گسترده سرمایه در حال حاضر بیش از 100.000 دلار از صدها نفر از معاملات. این هنوز مشخص نیست که در پشت این هک هر چند تئوری های توطئه را آغاز کرده اند تا راه خود را در اطراف توییتر. تا کنون هیچ سیاستمداران جمهوری خواه و یا رهبران محافظه کار شده اند قربانیان هک.

توییت را از آنجا حذف شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>