ابر بزرگ سهامداران شورشی افغان را پرداخت بسته میان Coronavirus اخراج

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi پرداخت شد و در مجموع $42.4 میلیون دلار پول نقد و سهام در سال 2019. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

در حال بارگذاری است سال 2020 سهامداران در جلسه روز دوشنبه یک گروه به نمایندگی از بزرگ Uber سهامداران صورت گرفت موضوع را با چقدر سوار-های غول پیکر است که پرداخت آن مدیر عامل دارا Khosrowshahi در حالی که این شرکت دیگر هزاران نفر از شغل و پیمانکار رانندگان در تلاش برای پایان می رسد دیدار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

CtW گروه سرمایه گذاری یک شرکت مشاوره کار با برخی از بارگذاری قابل توجهی سهامداران به نام برای سهامداران به رای در برابر بارگذاری می گویند-در-پرداخت پیشنهاد در مورد Khosrowshahi را جبران بسته است.

“می گویند-در-پرداخت” است که یک اصطلاح حقوقی است که به توصیف یک شرکت حاکميت قانون است که به سهامداران حق رای در این طرح جبران خسارت از شرکت های خود را’ بالاترین درآمد مدیران. می گویند-در-پرداخت آرا یک شاخص کلیدی از آنچه که یک شرکت عمومی سهامداران فکر می کنم از آن اجرایی پرداخت بسته است. در حال بارگذاری مورد 70 درصد از سهامداران حمایت مدیر عامل Khosrowshahi را جبران بسته در تازه ترین رای گیری که به طور قابل توجهی عقب صنعت-میانگین تصویب نرخ 90.5 درصد (تا سال 2019) با توجه به گزارش های Semler Brossyهای اجرایی جبران خسارت شرکت مشاوره.

CtW به طور خاص به نام توجه به Khosrowshahi را “طلایی سلام” نشانه بسته هنگامی که او پیوست بارگذاری در سال 2017. بر اساس این طرح او را دریافت سهام جایزه به ارزش 100 میلیون دلار در صورت بارگذاری بازار می رسد ارزش 120 میلیارد و موفق به اقامت وجود دارد برای بیش از 90 روز است.

همچنین نگاه کنید به: یک روز پس از تخمگذاری کردن 3700 کارگران بارگذاری منجر $170 میلیون دلار سرمایه گذاری در اسکوتر

“نشانه-در بسته بندی آن را تشویق نمی کند که در دراز مدت حفظ کرده است تبدیل شدن به طور فزاینده ای قابل دفاع به عنوان شرکت کارگران در تلاش برای پایان می رسد دیدار در میان COVID-19 شیوع.” CtW گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

CtW اشاره کرد که چندین صندوق های بازنشستگی با مخاطرات در حال بارگذاری از جمله CalSTRS, CalPERS (این کشور) و ایالتی فلوریدا هیئت دولت را افشا آرا در برابر بارگذاری مدیر عامل شرکت پرداخت پیشنهاد.

هفته گذشته پیش از انتشار آن در سه ماهه اول درآمد Uber اعلام کرد برنامه ای برای ذخیره کردن 3,700 کارکنان تمام وقت یا 14 درصد از نیروی کار خود را به عنوان سوار-به اشتراک گذاری دستور کاهش یافت در طول coronavirus قرنطینه. در یک حرکت برای نشان دادن تعهد خود را به شرکت گسترده کاهش هزینه Khosrowshahi گفت: او را چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را برای بقیه سال 2020 است.

هنوز حقوق و دستمزد شامل تنها یک بخش کوچکی از Khosrowshahi کل غرامت.

بارگذاری می پردازد Khosrowshahi سالانه حقوق پایه 1 میلیون دلار است که نسبتا در محدوده آنچه اجرائی قابل مقایسه با شرکت های با تکنولوژی پرداخت می شود. اما در سال گذشته دریافت کرد و در مجموع پرداخت بسته به ارزش $42.4 میلیون متشکل از که 1 میلیون دلار در حقوق و دستمزد پایه 2 میلیون دلار در جایزه $37.4 میلیون سهام جایزه و 2 میلیون دلار در بازپرداخت هزینه های مربوط به کار.

ماه گذشته بارگذاری مشابه مواجه شده واکنش در برابر آن مدیر عامل شرکت طرح پرداخت از یکی دیگر از سرمایه گذار مشاوره, شرکت, سهامداران نهادی خدمات بلومبرگ قانون گزارش شده است.

“بارگذاری‘s هیئت مدیره باید فراتر از پذیرش نمادین اجرایی کاهش دستمزد و کار برای بازگرداندن اعتماد به نفس سرمایه گذار در پایداری کسب و کار شرکت قصد دارد با ارتکاب به پاسخگویی و نظارت قوی برای دراز مدت” دیتر Waizenegger مدیر اجرایی CtW گروه سرمایه گذاری در بیانیه ای گفت.

در 2019, Uber پرداخت آن هفت مدیران ارشد در مجموع $11.4 میلیون دلار در حقوق و دستمزد و جایزه نقدی به علاوه $71 میلیون ارزش سهام جایزه با توجه به نظارتی براده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>