‘برادر بزرگ’ تولید دبستان آغاز می شود, در انتظار نشانه ای از اتحادیه & اصناف

شده است وجود دارد شایعه ای پس از شایعه وقتی که می آید به فصل 22 از برادر بزرگ, اما اولین جامد و قابل اعتماد قطعه از اطلاعات است در اینجا در نهایت. مهلت گزارش که برادر بزرگ آغاز شده است و تولید آن آماده سازی برای فصل آینده, اما قبل از اینکه فیلمبرداری شروع می توانید وجود دارد نیاز به یک امضا از اتحادیه ها و اصناف. خانه رسما تحت ساخت و ساز به عنوان یک فضای جدید برای houseguests ایجاد شده است اما انتظار نداریم که دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن حق دور.

تولید در جریان است در حالت عادی نقطه برای برادر بزرگ در CBS ردفرد بسیاری در لس آنجلس. اخبار از مهلت تقریبا تضمین می کند که نشان می دهد خواهد شد مدتی در این تابستان. آن بوده است که این باورند در رسانه های اجتماعی که نشان می دهد اولین اواسط ماه جولای یا اوایل آگوست اما CBS ساخته شده است هر گونه اطلاعیه ها در این زمان.

مهلت ارسال آثار نیز اشاره کرد که شده است وجود دارد هیچ کلمه ای در مصاحبه با این حال. برخی از طرفداران جان سخت از این سری در حال حاضر متقاعد شده است که فصل 22 در حال رفتن به یک All-Stars فصل متشکل از برندگان قبلی مانند دن Gheesling جاش مارتینز و جرثقیل Levasseur. که هنوز تایید کرد و همچنین.

با توجه به خروجی تولید برای فصل آینده از برادر بزرگ خواهد بود “نسبتا COVID-اثبات” با خدمه در حال آزمایش برای coronavirus به طور منظم در حالی که همچنین زیر هر احتیاط در طول فیلمبرداری.

Julie Chen hosts Big Brother Season 21
  رابرت Voets / CBS

ماه گذشته CBS رئیس جمهور کلی Kahl صحبت با مهلت در مورد گرفتن نشان می دهد مانند برادر بزرگ به عقب در هوا در طول بیماری همه گیر.

“ما هنوز امیدواریم که [این را نشان می دهد] در هوا در این تابستان می تواند یک کمی دیرتر از معمول اما ما هنوز خوش بینانه در مورد کسانی که در” او نظر داد. “کسانی که نشان می دهد به نوبه خود در اطراف بسیار به سرعت برادر بزرگ است زندگی می کنند نشان می دهد در هر هفته و… آن را نشان می دهد لازم نیست پست طولانی فرآیندهای.”

کلی نیز با اشاره به عشق جزیره ایکه باید به دنبال در قدم به قدم از برادر بزرگ اگر همه چیز می رود با توجه به طرح. این واقعیت نشان می دهد به شرح زیر مرتب کردن بر اساس همان فرمت به عنوان برادر بزرگبا شرکت کنندگان در حال فیلم برداری به طور مداوم و بدون خدمه دوربین بینش.

خدمه مشغول به کار در تولید دبستان در حال بنا به گزارش ها مجهز PPE و قوانین اجتماعی فاصله به عنوان کار می کنند را نشان می دهد بازگشت به CBS وبگاه برنامه. آنها گزارش پیروی از دستورالعمل های بسیار سخت وقتی که می آید به ایمنی و بهداشت خواهد شد که به شدت تنظیم شده که نشان می دهد در نهایت شروع فیلمبرداری در هفته های آینده. Julie Chen انتظار می رود که بازگشت به میزبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>