تقریبا یک دهه پس از آنها موفق به کسب یک عنوان قهرمانی NBA دالاس ماوریکس دوباره بازگشت از هیجان انگیز تیم در لیگ به لطف جوان dynamic duo از لوکا Doncic و Kristaps Porzingis. قبل از 2019-20 NBA فصل تعلیق با توجه به گسترش coronavirus در سراسر جهان ماوریکس شد در حذفی, نژاد, نشسته در ردیف 7 نقطه در کنفرانس عمیق غرب با 40-27 رکورد. به منظور شانس واقعی از ضرب و شتم کنفرانس غرب نیروگاه تیم مانند لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز در بهترین هفت سری Mavericks باید به شدت در نظر گرفتن اطراف Doncic و Porzingis با تاسیس سوپراستار.

یکی از NBA ستاره های بزرگ که ماوریکس به طور بالقوه می تواند هدف در سال 2020 NBA offseason است Bradley Beal از Washington Wizards. Beal ممکن است در سطح LeBron James Kawhi Leonard, کوین دورنت و Stephen Curry اما دالتون Trigg از ورزش نشان داده شده معتقد است که جفت او را با Doncic و Porzingis برای ایجاد خود را “3” در دالاس “خواهد محوری” ماوریکس به عنوان مشاجره.

“به عنوان خوب به عنوان Tim Hardaway جونیور شده است به عنوان شروع تیراندازی گارد کنار لوکا Doncic در این فصل می توانید تصور کنید این نوع از تاثیر آن را به برق وصل Beal به آن نقش دارد. این دو پویا Doncic و Kristaps Porzingis است که در حال حاضر قوی و همیشه یک تهدید در کنفرانس غرب اگر سالم, اما اضافه کردن Beal که ترکیب و ایجاد یک جدید ‘3’ خواهد محوری دالاس به عنوان مشاجره بلافاصله و برای آینده قابل پیش بینی.”

با Doncic و Porzingis هر دو قادر به رهبری یک تیم چه Mavericks نیاز دارید در حال حاضر است همه ستاره کالیبر استعداد که با کمال میل در خدمت به عنوان دومین یا سومین کمانچه در دالاس. Beal نیست, تنها هدف ایده آل برای این نقش اما در سن 26 او نیز کاملا متناسب با جدول زمانی از Doncic و Porzingis. اضافه کردن Beal به فهرست خود را بیشتر بهبود ماوریکس’ توهین آمیز بهره وری است که در حال حاضر در رتبه شماره 1 در این لیگ به ثمر رساند 113.8 امتیاز در هر 100 اموال در هر ESPN.

آوردن Beal به دالاس آسان نخواهد بود وظیفه برای ماوریکس. گذشته از تجارت بسته است که جادوگران می تواند تقاضا در ارز خود را به بهترین بازیکن ماوریکس نیز انتظار می رود برای دریافت رقابت قوی در گرفتن Beal خدمات در این تابستان. به عنوان طولانی به عنوان آنها دانی نلسون خود را به عنوان مدیر کل Trigg معتقد است هر چیزی ممکن است برای ماوریکس. هر چند 2019-20 NBA فصل نیست و در عین حال بیش از نلسون و ماوریکس’ مقابل دفتر باید از قبل شروع به ساخت فرآورده های, اگر تا کنون Beal و دیگر ستاره های بزرگ در دسترس در بازار تجارت در سال 2020 NBA offseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im