بیانکا تیلور Sizzles در Cheeky Bodysuit در حالی که انجام این تجزیه

در جمعه, مه 8 تناسب اندام, بیانکا تیلور آپلود وسوسه انگیزی Instagram پست برای او 769,000 پیروان برای لذت بردن از.

را مطرح جرقه بزند نشان می دهد که 26 ساله نما در آنچه به نظر می رسد یک اتاق زندگی می کنند. او رو به دور از عکاس او به عنوان شکاف در faux خز فرش. بیانکا نشسته و با شانه اش به عقب و قرار دادن دست خود را بر روی میز در مقابل او. او سر خود را برای نگاه به طور مستقیم به دوربین فراق او کامل ، خاکستری مقطعی کوچ دیده می شود در پس زمینه.

این Instagram ستاره flaunted او چهره فوق العاده در خارج از شلاق زدن سفید bodysuit. پوشاک چپ کمی به تخیل بسیار به لذت از مخاطبان است. بیانکا چابک derriere و بلند و لاغر پا شد و قرار داده بر روی صفحه نمایش کامل. طرفداران نیز قادر به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از او چشمگیر, تا تو, مجموعه است. او نگه داشته سکسی نگاه ساده و تنها accessorized با امضای او حلقه حلقه بینی.

برای عکس های زیبایی مدل دهید بلند او قفل در شل امواج و قسمت وسط. او افزایش زیبایی های طبیعی خود را با صورت پر از آرایش. این نرم افزار به نظر می رسید به ویژه در پر ابرو هایلایت حجیم مژه و هلو لب براق.

در عنوان, رسانه های اجتماعی, احساس, به نقل از آلبوم از آهنگ “باز گشت” توسط JoJo شامل حزب محافظه Lanez و 30 Roc. او همچنین نشان داد که کسانی که عضو هستند او OnlyFans حساب دسترسی به یک “twerk تصویری از نسخه” عکس.

این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 25,000 را دوست دارد. بسیاری از بیانکا را تحسین نیز در زمان زمان به دوش او با تعارف در بخش نظرات.

“شما خیلی زرق و برق دار” بوده یک فن است.

“مرسی خیلی داغ [و] پررنگ زیبایی” اضافه شده متفاوت جانباز.

“شما یکی از بهترین و زیبا [بانوان] در جهان” گفت: یکی دیگر پیرو.

“بیانکا شما کاملا با شکوه!” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

برخی از نظر اما به نظر می رسید به ارائه لال با عکس و به جای ترک یک دنباله از آتش و قلب و چشم از emoji خود را برای ابراز تحسین برای این مدل.

بیانکا درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این است که به دور از اولین بار که خالکوبی مدل نشان داده است خارج از دارایی ها در رسانه های اجتماعی. در واقع او تا به حال تمایل به ها نشاط محتوا است که گاهی اوقات هل مرزهای Instagram جامعه دستورالعمل های مربوط به انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>