بیانکا تیلور Flaunts به شکل باور نکردنی در نحیف سفید لباس شنای زنانه دوتکه

در سهشنبه, مارس 24 تناسب اندام, بیانکا تیلور آپلود مطرح ضربه محکم و ناگهانی برای او 781,000 Instagram followers برای لذت بردن از.

این عکس نشان داد که 26 ساله دو زانو بر روی زمین در مقابل آنچه به نظر می رسد شیشه ای کشویی درب. او تبدیل بدن خود را به دور از دوربین, black pussy انحناء جانبی مشخصات. بیانکا قوسی پشت او قرار می گیرد و یکی از دست او و در کنار او ، او گردن و به عکاس نگاه شرجی.

این Instagram ستاره sizzled سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته که در سمت چپ کمی به تخیل. این نحیف لباس شنا به نمایش کافی او رخ باب روز میانی و پرت derriere بسیار به لذت از مخاطبان است. او نگه داشته سکسی نگاه نسبتا ساده و تنها accessorized با یک نقره حلقه حلقه بینی.

برای عکس سبزه بمب دهید او قفل طولانی در tousled فر و افزایش زیبایی های طبیعی خود را با صورت پر از آرایش. او به نظر می رسد به اعمال برجستهنگار به استخوان های گونه ها و پل بینی, ساخت پوست خود را نگاه کاملا درخشان. آرایش خود را نیز به نظر می رسید به ویژه مجسمه ابرو ظریف, کانتور, حجیم مژه و برهنه لب براق.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس خواسته طرفداران اگر آنها علاقه مند به داشتن “خود مراقبت بعد.” او سپس اقدام به پیروان خود یک کد تخفیف برای CBD شرکت سکورا.

این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 10000 دوست دارد. بسیاری از تحسین او همچنین اقدام به دوش او با تعارف در بخش نظرات.

“وای من فک کاهش یافته است زمانی که من برای اولین بار دیدم این! زیبا!!” gushed یک فن است.

“شما بسیار زیبا بیانکا” اضافه شده متفاوت جانباز.

“شما هشتمین شگفتی جهان” اظهار داشت: یکی دیگر از دنبال اضافه کردن یک رشته از قلب قرمز از emoji به نظر.

“شما نگاه شگفت انگیز است که در سفید لباس شنای زنانه دوتکه,” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

برخی از نظر اما به نظر می رسید به ارائه لال با عکس و به جای ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای این مدل.

بیانکا درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات.

به عنوان طرفداران آگاه دیجیتال تاثیر گذار است خجالتی نیست وقتی که می آید به نمایش پستان, دارایی در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در آشکار گروه. به تازگی آپلود یک تصویر که در آن او عینک لباس زیر زنانه قرمز. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 25 ، 000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>