بوپال برادران را 40 درصد ارزان تر E-اسکوتر که هزینه فقط Rs 5 برای 80 متر!

بهترین بخش ؟ شما می تواند شارژ الکترونیکی (e-کالسکه و روروک مخصوص بچه ها در خانه و با یک شارژ خودرو می تواند اجرا شود تا 140 کیلومتر.

ارتقاء

منf وجود دارد یک پوشش نقره ای در میان همه گیر آن است که تغییر بنیادی در کیفیت هوا در سراسر هند به لطف یک قطره سوخت فسیلی guzzling وسایل نقلیه در جاده ها.

چه کسی می توانست تصور می کردند که هیچ وسایل نقلیه در جاده ها را در نتیجه دید از دامنه هیمالیا در روستاهای پنجاب? نه فقط که مترو شهرهای بمبئی و دهلی و بنگلور نیز شاهد افت در فضایی تولید گازهای گلخانه ای.

غذای آماده و سپس روشن است که به هوای پاک ما نیاز به قطع در وسایل نقلیه است که منتشر می کنند اکسید نیتروژن در نتیجه تکرار سیگنال به سوئیچ به تمیز کننده حالت های حمل و نقل مانند وسایل نقلیه الکتریکی (EV).

خبر خوب این است که دولت و e-وسیله نقلیه تولید شرکت در سراسر هند در حال تلاش برای سوئیچ را آسان تر برای مصرف کنندگان است.

به عنوان مثال این شهرت II (سریع تر تصویب و تولید هیبرید & وسایل نقلیه الکتریکی) طرح ارائه می دهد که یارانه ها و مشوق هایی برای تولید کنندگان. همچنین کاهش GST در EVs به 5 درصد از قبلی 12. شرکت ها نیز به مراتب پشت سر نیست در ارائه طیف وسیعی از مقرون به صرفه هوشمند و گزینه های دوستدار محیط زیست در شرایط, دو, سه و چهار چرخ.

پیوستن به این حد مورد نیاز فشار است بوپال-بر اساس انیگما خودرو خصوصی محدود آغاز شده در 2015 توسط برادران Anmol (30) و Alankrit (27) Bohre.

Bohre برادران بنیانگذاران انیگما ماشین Private Limited

EV شرکت تولید کننده e-rickshaws و e-اسکوتر محلی تولید قطعات و در نتیجه ارائه آنها را در 40 درصد ارزان تر از نرخ خود را آلوده هستند.

تاکید بر اهمیت وسایل نقلیه الکتریکی Anmol می گوید بهتر است هند:

“COVID-19 به ما نشان داده که چگونه طبیعت می تواند در یک دوره کوتاه است. اگر ما حرکت به سمت یک منبع تجدید پذیر انرژی مانند برق و یا خورشیدی ما می تواند کمک به حفظ طبیعت در شکل خالص آن است. سوخت های فسیلی در حال رفتن برای پایان دادن به یک روز. از طریق EVs ما می تواند به کاهش ردپای کربن ما. آن را نیز می تواند کمک به اقتصاد ما به عنوان اکثریت از نفت خام وارداتی است. ما شروع به سرمایه گذاری ما با این چشم انداز است.”

انیگما ارائه می دهد یک گارانتی تا سه سال اسکوتر و rickshaws و بهترین بخش این است که وسایل نقلیه را می توان بازیافت. همچنین سبز وسایل نقلیه ضد آب و مقاوم در برابر آتش.

پس از آغاز به کار این شرکت تا به حال به فروش می رسد حدود 300 اسکوتر و rickshaws هر. آنها طیف گسترده ای از مشتریان در سه کشور اعم از گیاهی, فروشنده, PETA به شرکت های بزرگ مانند بالا شهر و iShares.

چگونه آن را آغاز

Enigma فروخته است حدود 600 e-وسایل نقلیه

وجود دارد یک داستان جالب پشت تولد Engima. آن بود که آغاز شده به عنوان یک پروژه رویایی یا کارآفرینی درایو. به جای آن از ضرورت ایجاد زیست محیطی حمل و نقل جایگزین پس از سفر به دهلی یکی از پرجمعیت ترین شهرها آمده است.

چند سال پیش Anmol در حال اجرا بود خود شرکت مشاوره املاک و مستغلات در بنگلور در حالی که Alankrit شد و تحصیل در رشته مهندسی. در سفر به دهلی نو در سال 2015 آنها در سراسر برقی rickshaws با باز کردن درب.

“ما مجذوب و شیفته برای دیدن rickshaws ساخته شده است که بدون سر و صدا و نه نیاز به بنزین یا دیزل. چیزی که بعد از ما می دانستیم که ما تحقیق e-وسایل نقلیه در بازار هند. خودروهای سبز را یک پتانسیل بسیار زیاد را در مورد زیست محیطی تغییر در صنعت خودرو. ما بود که باعث ایجاد یک مدل مشابه” سهام Anmol همچنین یک مهندس.

رفت کار و مطالعات انجام شده با ساخت یک e-کالسکه های Bohre برادران آماده بودند با خود مدل. آنها سرمایه گذاری 2.5 Rs لاخ از پس انداز خود را و آن را از قراضه.

“ما تا به حال چندین شکست در شرایط جوشکاری تعلیق سیم کشی و اتصال کوتاه قبل از ما محصول نهایی بود و کاربردی. ما آزمایش این مدل در مزرعه خانواده ما و پر از تپه و جاده های بوپال. آن را به دست آورد توجه و ستایش از مردم محلی که خواست ما را به تولید برای آنها. که زمانی که این ایده از Engima زده” به اطلاع Alankrit.

آنها پول قرض گرفته شده از پدر خود و سرمایه گذاری Rs 12 لاخ در شروع این شرکت است.

اواز یا موسیقی دو نفری رو یک گواهی مبنی بر این که شرکت خود را در انطباق با مرکزی وسایل نقلیه موتوری قوانین از مرکز بین المللی فن آوری خودرو در Gurugram.

ویژگی های e-روروک مخصوص بچه ها

E-scooters can run up to 140 kilometres in a single charge
E-اسکوتر می تواند اجرا شود تا 140 کیلومتر با هر بار شارژ
  • قیمت بین 49,000 تومان-78,000, معما سه روروک مخصوص بچه ها انواع–Ambier, Crink و GT450 “ما دو باتری گزینه های سرب-اسید و یون لیتیوم. عمر باتری های لیتیوم است که پنج برابر بیشتر می گوید:” Anmol.
  • طراحی شده توسط BLDC موتور 250 وات های ضد گرد و غبار باتری طول می کشد تا چهار ساعت برای شارژ کامل. این اسکوتر با باتری تعویض فن آوری که در آن کاربر می تواند جایگزین تخلیه باتری با شارژ یکی. این فرایند طول می کشد یک زن و شوهر از دقیقه.
  • با یک شارژ (که می تواند در خانه انجام می شود و یا در ایستگاه های شارژ) اسکوتر می تواند اجرا شود تا 140 کیلومتر.
  • ویژگی های دیگر عبارتند از تیوبلس لاستیک جلو دیسک ترمز عقب درام ترمز عقب هیدرولیک شوکه جلو هیدرولیک تعلیق سه الکترونیکی سیستم دنده معکوس دنده چراغ سر و دم نور LED دیجیتال سرعت سنج و….

ویژگی های E-کالسکه

E-rickshaws have a 3-gear system
E-rickshaws 3-سیستم دنده
  • انیگما یک پیشگام راه اندازی است که نصب یک سیستم دنده در آن دو rickshaws مدل ماروت یک خودرو سواری و ماروت LDX یک لودر.
  • در Rs 1.10 لاخ e-کالسکه همراه با انفصال باتری لیتیوم یون است که می تواند شارژ در عرض 2.5 ساعت در حالی که سرب-اسید شارژ باتری در هشت ساعت است. بهترین قسمت در مورد باتری آن شارژ می شود و در هر نقطه از طریق یک خانواده معمولی سوکت قدرت و همراه با طیف وسیعی از تا 100 متر با یک شارژ.
  • عمر باتری معادل 400 چرخه. به عبارت دیگر آن اجرا خواهد شد 15 ماه و مالک می توانید آن را از یک تولید کننده محلی.
  • این خودرو همچنین مجهز به یک کنترل از راه دور بدون کلید سیستم است که اجازه می دهد تا خودرو به شروع و توقف با یک کنترل از راه دور.
  • ویژگی های دیگر عبارتند از تیوبلس لاستیک چراغهای LED و یک تلفن همراه شارژ گزینه است.
  • انیگما نیز ارائه می دهد یک خرید-بازگشت به سیاست در e-rickshaws که در آن مالک می تواند جبران خودرو خود را پس از استفاده با پول نقد یا یک وسیله نقلیه جدید است.

دادن یک بررسی مثبت در مورد شرکت e-کالسکه, راجیو M D Ananya بسته در Madhya Pradesh می گوید بهتر است هند:

“برای ما بسته بندی تحویل ما به دنبال وسایل نقلیه الکتریکی و ما در سراسر معما. در ابتدا ما مردد به خرید به صورت محلی تولید کالسکه. بعد از تست ما تصمیم به خرید آن. من می توانم تایید کیفیت آن را به عنوان آن می تواند اجرا بر روی جاده های بد را به عنوان به خوبی. به علاوه آنها ارائه خدمات عالی است.”

غلبه بر چالش ها و برنامه های آینده

یکی از بزرگترین چالش های Bohre برادران مواجه شد و تشکیل یک اعتماد شبکه ای از تامین کنندگان برای باتری و مواد دیگر است.

در دوره اولیه فروشندگان اغلب به برادران مسلم با شارژ نرخ های گزاف و یا افت کیفیت. آن را تنها با گذشت زمان و تجربه است که یک تیم قوی تشکیل شد.

یکی دیگر از مشکل مداوم است آموزش مشتریان در مورد محصولات خود را. آن است که آیا یک thelewala و یا یک شرکت بزرگ مصرف کننده نیاز به تلاش زیادی برای متقاعد شود در مورد مزایای استفاده از e-خودرو و مشخصات آن است.

برای این اواز یا موسیقی دو نفری رفت و به حدی از نمایش باز کردن باتری های خود را در نمایشگاه در بوپال. آنها در حال حاضر در حال توسعه یکی دیگر از مدل e-روروک مخصوص بچه ها و امید به سرمایه گذاری به e-bikes به عنوان به خوبی.

اما در میان تمام سختی آنها تاسیس یک حضور قوی در صنعت خودرو الکتریکی و با هدف رسیدن به 30 درصد از سهم بازار تا سال 2025.

در دهه گذشته یا بیشتر هند شاهد یک انفجار وسایل نقلیه الکتریکی. طبق یک گزارش از Autocar India, کل EV فروش در هند عبور 7.5 لاخ واحد رسیده 7.59 لاخ واحد در سال 2019. قابل توجه یک-سال-پرش نشانه خوبی است نسبت به پایداری و راه اندازی شبیه انیگما نقش بسیار مهمی را به بازی.

دریافت در تماس با انیگما در اینجا.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>