بهارات زیست فناوری برای توسعه داخل coronavirus واکسن

حیدرآباد: واکسن ساز بهارات زیست فناوری در حال توسعه است منحصر به فرد داخل واکسن برای کوروناویروس.

یک همکاری بین المللی از virologists در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون و واکسن شرکت FluGen همراه با بهارات زیست فناوری آغاز شده است توسعه و آزمایش منحصر به فرد واکسن علیه Covid-19 به نام CoroFlu حیدرآباد بر اساس بهارات بیوتکنولوژی در روز جمعه اعلام کرد.

CoroFlu خواهد ساخت بر روی ستون فقرات FluGen را واکسن آنفولانزا نامزد شناخته شده به عنوان M2SR. بر اساس یک اختراع توسط UW-Madison virologists و FluGen موسسان Yoshihiro Kawaoka و گابریل نویمان, M2SR is a self-محدود نسخه از ویروس آنفلوانزا که باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن در برابر آنفلوآنزا.

Kawaoka آزمایشگاه قرار دادن توالی ژنی از SARS-CoV-2 رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به M2SR به طوری که این واکسن جدید را نیز وادار به ایمنی در برابر coronavirus.

پالایش CoroFlu واکسن مفهوم و تست های آزمایشگاهی و مدل های حیوانی در UW-مدیسون است که انتظار می رود به سه تا شش ماه. بهارات بیوتکنولوژی در حیدرآباد هند خواهد شد و سپس شروع به تولید در مقیاس بالا برای ایمنی و اثر بخشی آزمایش در انسان است. CoroFlu می تواند در انسان آزمایش های بالینی با سقوط 2020.

“بهارات زیست فناوری را تولید واکسن انجام آزمایش های بالینی و آماده سازی برای تولید تقریبا 300 میلیون دوز واکسن به صورت جهانی توزیع شده است. تحت همکاری توافق FluGen انتقال موجود در آن فرآیندهای تولید به بهارات بیوتکنولوژی برای فعال کردن این شرکت به مقیاس تولید و تولید واکسن برای آزمایش های بالینی” دکتر گفت: Raches الا سر از کسب و کار و توسعه بهارات بیوتکنولوژی.

بهارات زیست فناوری تا کنون تجاری 16 واکسن از جمله واکسن توسعه یافته در برابر آنفلوآنزای H1N1 که باعث 2009 همه گیر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>