بیانسه, بلو آیوی کارتر و تینا Knowles در 67 NBA All-Star Game. کوین Mazur/WireImage

تینا Knowles-Lawson, مادر نسبتا شناخته شده نوازندگان Beyoncé Knowles-کارتر و Solange Knowles درک یک یا دو چیز در مورد پرورش, خلاق, انرژی و اجازه دادن به خودتان کشیده می شود به سمت انگیزه های هنری را که به شما شادی. در بالای مادر بودن برای برخی از افراد با استعداد فوق العاده او همچنین از بنیانگذاران لس آنجلس غیر انتفاعی که در آن هنر می تواند رخ دهد تئاتر مرکز و در یک مصاحبه با وال استریت ژورنال , مجله, Knowles-لاوسون در مورد هنر مجموعه ای است که به مادر نشان داد او گاهی اوقات سهام با megastar دختر بزرگتر. یا عمدا یا نه Knowles-لاوسون نیز ممکن است داشته باشد فقط ارائه یک زیرچشمی نگاه کردن به بیانسه فشرده فرایند خلاق است.

“منظورم این است که هنر من قطعات مانند فرزندان من” Knowles-لاوسون گفت: مصاحبه خط Florsheim. “من فقط لنت برخی از آثار هنری به Beyoncé برای پروژه های جدید است که او را از انجام, و من به دنبال به در و دیوار و آن را فقط باعث می شود من غمگین, because I miss دیدن همه بچه ها من وجود دارد. هنر بسیار مهم است زیرا آن را به ما الهام بخش. آن است که واقعا مهم است به فراگیر کودکان خود را در حال رشد آفریقایی-آمریکایی با تصاویری از تقویت مثبت و ایده های سنتی چه می گویند تبلیغات زیبایی است. این واقعا باعث می شود یک تفاوت در زندگی خود را.”

همچنین نگاه کنید به: یک منتقد هنری به طور تصادفی نابود گابریل ریکو مجسمه سازی و گالری خود عصبانی است

در 2018, Knowles-لاوسون صحبت به کیمبرلی درو در Vanity Fair در مورد مجموعه خود را در جزئیات بیشتر گفت که او با این نسخهها کار توسط هنرمندان الیزابت Catlett, Romare Bearden هنری Ossawa نوجوانی, حلق Ojih Odutola, کنیاتا A. C. Hinkle و به جاست دومینیک Beyoncé. او همچنین نشان داد که او یک شخصی مخزن از اطلاعات متنی است که او تساوی در قدرت: “من یک تاسیسات ذخیره سازی با احتمالا هر آفریقایی-آمریکایی هنرمند تاریخ است.” با توجه به اینکه Knowles-لاوسون چنین توانمند بایگانی برای قرعه کشی از آن غیر ممکن است برای پیش بینی که قطعات دخترش انتخاب شده برای پروژه جدید اما یکی همچنین می توانید نگاه در Beyoncé شخصی هنرمندان مورد علاقه برای سرنخ در مورد آنچه که او ممکن است کشیده شود به سمت.

با توجه به Artspace, ملکه Bey نشان داده در گذشته برای هنرمندان مانند Awol Erizku که در زمان بیانسه بارداری, اعلام, عکس کری, جیمز مارشال, کارا واکر و Pipilotti Rist که در سال 1997 قطعه تا کنون بیش از همه Beyoncé کشید و از برای او “نگه دارید” موزیک ویدیو. او و Jay-Z شناخته شده برای خود را با این نسخهها کار توسط دیوید Hammons ریچارد Prince and Laurie Simmons, در میان دیگران. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم این نشان می دهد بیع درست است میل شدید برای هنر معاصر اجازه دهید فراموش نکنید که او و Jay-Z کمک Lourve موزه خرد سوابق حضور و غیاب در سال 2018 توسط تیراندازی تصویری خود را برای مشارکتی ضربه “Apeshit” در مقابل مونا لیزا. همه این است که می گویند آن را به طور کامل روشن نیست چه Beyoncé بعدی پروژه شامل, اما ما می دانیم که آن را شامل برخی از جدی عالی هنر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de