مراقب باشید! شما ممکن است COVID آلوده از گوشی خود

یک مقام ارشد شرکت رهبر زندگی در آمریکای شمالی آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به گزارش منتشر شده در مطبوعات آزاد مجلهاو در یک سفر شخصی برای دیدار با دوستان خود را در کشور های اروپایی. پس از او آمد به خانه او رنج می برد با تب است.

او فکر کرد که آن را به آنفولانزای عادی به عنوان او اتخاذ تمام اقدامات احتیاطی برای coronavirus. زمانی که تب نمی آمد به کنترل خود, خانواده, دکتر, نشان می دهد او برای covid-19 تست آن مثبت است.

او گفت: “من ممکن است هر چیزی که من می تواند به جلوگیری از COVID 19 من با استفاده از ضد عفونی کننده من تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که با استفاده از توالت های عمومی من همیشه تضمین من تمیز سطح را با ضد عفونی کننده من نمی لمس هر سطح کثیف… با وجود این چگونه می توانم COVID 19,” – که به نقل از مطبوعات آزاد مجله.

هنگامی که او به نام دوست خود او را به می دانم که دوست خود را به حال آزمایش مثبت بیش از حد. سپس آن خطور کرد به او که او تا به حال شده است با استفاده از دوستان خود تلفن همراه.

اقدامات احتیاطی

  • آیا قرض گرفتن و یا استفاده از هر کسی دیگری را در مسائل
  • اجتماعی فاصله حتی در میان اعضای خانواده
  • جلوگیری از پول نقد ارز; بدهی یا کارت اعتباری معاملات به جای استفاده از انتقال آنلاین
  • Coronavirus می توانید زنده ماندن در سطوح اعم از چند ساعت تا یک روز استفاده از چیزهایی که بعد از 24 ساعت از تحویل در خانه خود را.
  • بهداشتی کردن دست های خود را درست بعد از شما کامل معاملات خود را در خود پرداز atm.

خطر ساخت اجتماعی فاصله

یک زن و شوهر در اروپا (که تحت مستند) تست شده COVID 19 امتیاز مثبت. هر روز صبح آنها استفاده می شود برای بازدید از پارک مجاور به عنوان یک وجود در پارک.

پس از چند روز آنها هم رنج می برد با تب بالا که رفت برای 8-9 روز. به عنوان وجود دارد کمبود covid تست کیت, دکتر, توصیه پاراستامول. در 9th روز بود و دشواری در تنفس و همسرش شروع به سرفه به طور مداوم.

اخلاقی

آنها در سمت چپ صفحه اصلی در طول مستند. هر چند تمرین های اجتماعی فاصله آنها ممکن است لمس کرده اند در هر سطحی که شما با هر covid+ فرد در پارک.

در یک مستند, همه قرار است در خانه بماند مگر اینکه اورژانس وجود دارد.

این 21 روز مستند جدی است. این است که برای ایمن گارد خود و دیگر.

در خانه بمانند! ایمن ماندن!


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>