‘Better Call Saul’ سازندگان آماده طرفداران برای ‘غم’ از فصل نهایی

Better Call Saul Season 6 Info Details

Rhea Seehorn به عنوان کیم Wexler, Bob Odenkirk به عنوان جیمی مک گیل در AMC را Better Call Saul. گرگ Lewis/AMC/تصاویر سونی تلفن

ما باید نگران کیم Wexler? اجازه دهید من سؤالم—چگونه نگران کیم Wexler باید باشد ؟ Better Call Saul طرفداران شده اند فرسایش بیش از این شخصیت را به خوبی برای سال در بخشی به Rhea Seehorn را با عنوان جرم جنایی دستکمگرفتهشده عملکرد (در حال حاضر زمان Emmys) و چشم انداز از سازندگان وینس گیلیگان و پیتر گولد. برای چهار فصل مخاطبان را به عهده گرفت که جیمی مک گیل (Bob Odenkirk) اجتناب ناپذیر دگردیسی به Saul Goodman خواهد املا پایان اخلاقی درست کیم در شیوه ای غم انگیز. اما در فصل 5, ما در نهایت متوجه شدم که ما اشتباه قبر: Better Call Saul نیست در مورد جیمی را به نوبه خود به سمت تاریک. آن را در مورد کیم.

“در حال حاضر رمز و راز است که کیم؟” Odenkirk گفت: مهلت پس از بحث در مورد خود شخصیت تمرکز برای چند سال گذشته. ما همیشه شناخته شده است که جیمی به مقصد محول به لزج جنایی وکیل ما در دیدار Breaking Bad. اما کیم همواره بی گناه در چشم بینندگان فرض خسارت های ناخواسته در مسیر به جیمی مقصد نهایی. اما ما همیشه دستکمگرفتهشده این شخصیت است که در بسیاری از راه های تبدیل شدن به مرکز Better Call Saul.

همچنین نگاه کنید به: در مورد آنها به ساخت زمین بزرگترین استودیوی فیلم زمانی که یک بیماری همه گیر آمار

“من احساس خوش شانس است که من فکر نمی کنم از این به عنوان یکی از غول های قوس از این ماسک آمدن خاموش” Seehorn گفت: خروجی. “این برای من پر کردن اره منبت کاری اره مویی پازل, گرفتن قطعه است که وجود دارد در این درخشان اسکریپت است که به عنوان مقدار لود شده در صحبت کردن به صحبت کردن. من نمی دانم که در آن ما می رویم اما من احساس می کنم بسیار خوش شانس بود که من مجاز به بازی آن را صادقانه تدریجی یک گام در یک زمان.”

Better Call Saul Season 6 Info Details

وجود دارد غیر قابل اجتناب به این سفر به عنوان ما وارد فصل نهایی است که هر بیننده باید آشتی به عنوان سائول به محل جرقه بزند با Breaking Bad. اما نشان می دهد همچنین باید پایان شرایط خود را به عنوان یک جدا سری و در این راستا همکاری خالق پیتر گولد عاطفی آماده سازی ما برای آنچه در آینده.

“ما بسیاری از ایده ها در مورد که در آن جیمی و کیم می رویم” گولد گفت. “وجود دارد برخی از ایده های است که من بسیار هیجان زده در مورد, اما نیز وجود دارد بسیاری از غم و اندوه به جایی که این جریان است.”

در سال گذشته Breaking Bad خالق و Better Call Saul co-creator Vince Gilligan ادعا کرد که نهایی اجرا دومی حتی ممکن است بالا حماسه ارتفاع از سابق.

“اجازه دهید من یک پیش بینی در حال حاضر من قصد دارم برای گفتن این به این دلیل است که بیش از حد از یک آقا و راه بیش از حد متوسط” او گفت: خبرنگار هالیوود. “من فکر می کنم این نشان می دهد که کاملا تحت پیتر رهبری رفتن به چوب فرود. آن را برای رفتن به عالی و خبرنگار هالیوود و فوق العاده دیگر روزنامه نگاری در رسانه ها در حال رفتن به داشتن مقالات در مورد کدام یک تا به حال بهتر است پایان Breaking Bad و Better Call Saul, و من شرط می بندم شما مردمی در حال رفتن به می گویند Better Call Saul.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>