سابق Real Housewives of New York شخصیت Melindagates فرانکل است و پیرایش خود املاک و مستغلات و دارایی های این سال است. این Skinnygirl مغول به فروش می رسد او سوهو لافت در ماه ژانویه پس از نزدیک به سه سال از جستجو برای یک خریدار به پایان رسید تا پذیرش از دست دادن در معامله. و در حال حاضر او جدا شد با او یدکی Bridgehampton عقب نشینی است.

واقعیت ستاره offloaded: هفت اتاق خواب و شش حمام Hamptons و مستغلات برای $2.28 میلیون دلار و در حالی که نزدیک به 3 میلیون دلار مسافت او امیدوار بود برای وقتی که او در ابتدا در پرتاب خانه در بازار در خرداد ماه سال 2018 لمس آن را بالاتر از $2.03 میلیون او تحویل به خانه در اواخر 2017.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال رفتن به انگلستان برای نهایی خود را وظایف سلطنتی

اموال شناخته شده به عنوان شکوه صبح از خانه گذشته ذکر شده برای کمتر از $2.6 میلیون تا خریدار بود که به نمایندگی از لانه متقاضیان بین المللی بروکر وینسنت Abbate گل یک بیت از یک تخفیف.

bethenny frankel

Melindagates فرانکل است که هنوز هم نگه داشتن بر روی او دیگر Hamptons خانه در چوب خط. رودین Eckenroth/FilmMagic

این 4,239 فوت مربع تاریخی منزلگاه شد و پس از یک تخت خواب و صبحانه. فرانکل تکمیل سریع نوسازی قبل از او ذکر شده خانه برای فروش (پس از صرف هفت ماه از مالکیت) در لیست های برگزار شده توسط قطب نما کارگزار کارولین صراف.

چندین مناطق زندگی در طبقه اصلی از جمله یک سالن به سبک اتاق با شومینه و جمع آوری “اتاق” با یک سنگ مرمر سفید نوار مرطوب و دو مجموعه از درب های فرانسوی است که منجر به پاسیو.

آشپزخانه مجهز با لوازم فولاد ضد زنگ, نوار صبحانه صندلی و خاکستری کانتر و مجاور به پنجره اتاق صبحانه. نیز وجود دارد یک اتاق ناهار خوری جداگانه.

شش اتاق خواب از جمله کارشناسی ارشد مجموعه قرار دارد در سطح دوم از خانه. داستان سوم تمام نشده است اما لیست یادداشت ها از آن می تواند تبدیل به یک دفتر.

در خارج وجود دارد یک سنگ پاسیو گرم gunite استخر و نقاشی با آبرنگ روی گچ فضای ناهار خوری.

فرانکل که چپ RHONYC برای دومین بار در سال گذشته, گرفتن آماده برای او آینده تلویزیون واقعیت فرفره; او می تواند با بازی در شات بزرگ با Melindagatesکه در آن شرکت کنندگان به رقابت به منظور کار با او.

فرانکل هنوز هم صاحب پنج خوابه Hamptons گریز در چوب خط, و آن را نمی خواهم نگاه او را آماده به بخشی با آن خانه فقط رتبهدهی نشده است. او نیز خریداری یک آپارتمان بزرگتر در سوهو چند سال و از اواخر سال او بوده است هزینه های زیادی از وقت خود را در بوستون شهری با دوست پسر و دختر.