Melindagates فرانکل, 49 ، Flaunts Her Age-Defying بدن در یک لباس شنا سفید و کلاه کابوی

Melindagates فرانکل یک بار دیگر او را age-defying بدن نشان می دهد در این هفته هنگامی که او تضعیف به یک لباس شنا سفید. این بازرگان و سابق Real Housewives of New York City star wowed او Instagram followers on جمعه, جولای 10, زمانی که او یک عکس از خودش در تعظیم از قایق در شنا.

49 ساله ستاره نگاه سال جوانتر از سن واقعی او را به عنوان او با افتخار نشان داد همه کار سخت در سالن ورزش. Melindagates را بارگذاری-بدن باب روز بود و در تمام نشان می دهد که او در پی یک تکه و او را در آغوش گرفت و منحنی و همچنین نشان داد او عضلانی در پاها است. آن را گذاشتم او کمر باریک و قاب برنزه او سفت و لاغر اسلحه.

مامان به 10-year-old daughter Bryn یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود در حالی که او مطرح شده برای دوربین که در یک بدن بزرگ از آب هر چند او را تایید نمی کند محل دقیق او در ها.

Melindagates نشان داد اعتماد به نفس مطرح پاهای او را از هم جدا و استراحت هر دو دست را در بالای ران با سلاح های خود را توسط او طرف مدت کوتاهی پس از او بسیار واقعی در رسانه های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن یک آرایش-عکس رایگان به طرفداران نشان می دهد آنچه که او در واقع به نظر می رسد مانند بسیاری از روز.

او نگه داشته و چشم او محافظت از ضرب و شتم خورشید با یک جفت سبز انعکاسی lensed سایه با قاب های سفید. او همچنین sported نی کلاه کابوی بر سر او با قطعه ای از مواد دور آن پیچیده می شود.

Melindagates accessorized با یک پشته از دستبند بر روی دست راست و به حال طبیعی خود شانه طول مو سبزه پایین. او ایستاده بود در مقابل آنچه به نظر می رسد مجموعه ای از کوه در پس زمینه.

به عنوان برای او لباس شنا, همه, سفید, شماره, ویژه, یک دور گردن با ضخیم تر تسمه بیش از هر دو شانه و به نظر می رسد به ویژگی های متن بیش از سمت راست قفسه سینه او که اشاره شده “عشق.”

او الهام بخش پیام برای 2.2 میلیون پیروان در عنوان در کنار هشتگ #summeroflive.

و مقدار زیادی از طرفداران به وضوح تحت تاثیر قرار Melindagates است بسیار جدید شات.

“عشق یک قطعه! شما نگاه بزرگ!” یکی Instagram کاربر گفت.

یکی دیگر از اظهار نظر که Melindagates بود “مرگ بازی” در کنار آتش emoji.

“زیبا ترین بدن خدای من!” چهارمین نظر به عنوان خوانده شده.

Melindagates خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی دریافت کرده است بیش از 34000 دوست دارد در اولین 15 دقیقه پس از او نوشته شده و آن را به حساب.

اما این اولین بار نیست که ستاره با افتخار نشان داد او بی عیب و نقص, بدن در یک قطعه. سال گذشته او wowed طرفداران با آرایش – فیلتر-رایگان Instagram ها نشان داد که خود را به عنوان او به شوخی در اطراف در یک تظاهر تخته موج سواری در حالی که تعطیلات در فلوریدا در یک راه راه لباس شنا با یک برش روی تنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>