برنی ساندرز می گوید: او با اعتماد به نفس هواداران خود را به عقب جو بایدن ‘در پایان روز

با بعضی اوقات-ستیز اولیه پشت سر او برنی ساندرز تایید کرده است جو بایدن و معتقد است که او بیشتر تمایلی حامیان سرانجام خواهد آمد در سراسر به انجام همان.

صحبت کردن با ABC News را جورج Stephanapolous روز یکشنبه ساندرز گفت که او نگران هواداران خود انتخاب برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور در نوامبر است. ساندرز خواسته شده بود در مورد یک یادداشت از سابق خود مدیر کمپین جف ویور هشدار داد که برخی از ساندرز حامیان ممکن است مایل به رای دادن برای بایدن اما گفت که او فکر نمی کند که خواهد در این مورد.

“من فکر می کنم در پایان روز اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به من رای دادند که حمایت من را درک خواهد کرد و نمی فهمم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور” ساندرز گفت: در این مصاحبه در این هفته. “و من فکر می کنم در پایان روز آنها را به رای دادن به جو بایدن.”

ساندرز شده است ثابت قدم و گفت که هدف در ماه نوامبر است و شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: در اوایل مبارزات انتخاباتی است که او را به عقب هر کس شد نامزد. اما بسیاری از هواداران خود را — و حتی برخی از سابق بالا کارکنان — شده اند و تمایلی به بازگشت بایدن و در زمان راه اندازی حملات در برابر presumptive دموکراتیک نامزد خود را در مورد عدم تایید برخی از بخش های کلیدی از Sanders, کمپین از جمله مدیکر برای همه است.

بایدن در حال حاضر گرفته شده مراحل را برای برنده شدن بیش از برخی از بیشتر تمایلی حامیان سناتور ورمونت اتخاذ تعدادی از مترقی طرح های پیشنهادی از جمله پشتوانه یک شهریه دانشگاه آزاد برای برخی از دانش آموزان مرکزی تخته از ساندرز مبارزات انتخاباتی. در اوایل این هفته بایدن و ساندرز با هم کار می کرد برای ایجاد یک سری از نیروهای وظیفه مشترک به منظور ایجاد وحدت در حزب دموکرات و ایجاد پلت فرم برای ماه نوامبر سیاسی گزارش شده است.

در این گزارش اشاره کرد که تعدادی از مترقی ارقام در نیروهای وظیفه از جمله کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز کلیدی حامی Sanders. به گزارش اضافه Ocasio-کورتز بود “اما به طور رسمی تایید بایدن” اما هنوز هم او را هل دادن به اتخاذ مترقی سیاست دستور کار است. او باز شده است در تماس برای به حرکت به سمت چپ در انتخابات آینده.

“وجود دارد بسیار واقعی و ملموس مناطق که در آن دموکرات ها و حتی سقوط کوتاه شاید در طول دولت اوباما که من فکر می کنم من می خواهم برای ما به یک طرح برای بهبود” Ocasio-کورتز گفت: سیاسی در یک مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>