ایالت ورمونت برنی ساندرز به نظر می رسد روز شنبه در MSNBC را Andrea Mitchell, گزارش و خطاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر تصمیم به استقرار فدرال مأموران اجرای قانون به پورتلند اورگان برای سرکوب ناآرامی های مدنی است که در ادامه به گرفتن این شهر است. به گزارش Breitbartسابق و نامزد ریاست جمهوری پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام بخشی از تلاش خود را به نوبه خود به ایالات متحده را به یک “دولت پلیس.”

“من نمی خواهم به مردم بیش از حد عصبی در اینجا, اما ما یک رئیس جمهور که واقعا باور نمی کند در دموکراسی” ساندرز گفت.

78 ساله سیاستمدار متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای سرکوب آمریکایی آرا نادیده گرفتن اراده کنگره و نه احترام به متمم اول قانون اساسی با اشاره به تحقیر خود را برای رسانه ها. او پس از آن تبدیل به تهمت تصمیم به استقرار ماموران فدرال از وزارت امنیت داخلی (DHS) در برابر اراده رهبران محلی.

“است که Andrea چه پلیس ایالتی است در مورد. این چیزی است که یک حرکت به سمت استبداد است.”

مترقی رهبر به نام آمریکایی ها به صدای حمایت خود را از دموکراسی — صرف نظر از اختلافات سیاسی و نشان دادن حمایت برای حق از فرمانداران برای حفظ قدرت و نفوذ خود را در کشورهای مربوطه.

“یک رئیس جمهور نمی تواند ارسال نیروهای خود را در هر کجا که او می خواهد به سرکوب مخالفان است. مردم متمم اول قانون اساسی حق اعتراض. در حال حاضر بدیهی است که همه ما امیدواریم که کسانی که در تظاهرات خشونت آمیز نیست من فکر می کنم که معکوس. اما شما نمی توانید به عنوان یک رئیس جمهور ارسال نیروهای نظامی willy-nilly. این چیزی است که دولت پلیس است.”

ساندرز قبلا ادعا کرد که دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن — بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن — درک اهمیت زمان حاضر است. وی با اشاره به وجودی بسیاری از تهدیدات مواجه سیاره از جمله نرخ بالای بیکاری در میان coronavirus همه گیر و استدلال کرد که بایدن یک رهبر است که می تواند یک مسیر رو به جلو است.

U.S. President Donald Trump arrives for an event about 'Operation Legend: Combating Violent Crime in American Cities' in the East Room of the White House July 22, 2020 in Washington, DC
  تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

با وجود مقاومت مواجه از ارقام مانند Sanders, مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به برنامه ریزی برای توقف فعلی خود استراتژی برای مقابله با ناآرامی های مدنی. به گزارش CBCتهمت گفت که او خواهد بود ارسال مطلب فدرال افسران به شیکاگو آلبوکرک و جدید مکزیک — تمام دموکرات-اجرای شهرستانها. این اطلاعیه ادامه می دهد املاک و مستغلات مغول را “نظم و قانون” با رویکرد برخورد با شهرهای, او ادعا می کند “گرفتار جرم و جنایت خشونت آمیز.”

در یک op-ed برای نگهباناندرو Gawthorpe استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای ایجاد یک “خشونت عینک” که به تصویر می کشد او را به عنوان سرکوب دموکراتیک شهرستانها با جمعیت اقلیت. Gawthorpe به موازات حوادث اخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ارسال نظامی آمریکا به مرز جنوبی برای مبارزه با اتهام مهاجر کاروان در هفته قبل از سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im