در طول یکشنبه شب حزب دموکرات ریاست جمهوری اصلی بحث در نوادا شهردار سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر دچار یورش حملات از همکار کاخ سفید امیدوار. قابل توجه ماساچوست ایالت الیزابت وارن نگه داشته کوبیدن میلیاردر خود ادعا اظهارات در مورد زنان است.

با توجه به دموکراتیک حزب سوسیالیست دیابت برنی ساندرز ورمونت میلیاردر عملکرد در بحث نشان می دهد که او را ضعیف نامزد به اجرا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر Axiosبحث بلومبرگ شانس در مصاحبه با سی ان ان اندرسون کوپر ساندرز گفت که برنده خواهد “جویدن او را و او را.”

پرسید که آیا او متعجب شد که چگونه “آماده” بلومبرگ به نظر می رسید در بحث ساندرز گفت زیر است.

“بله من بود. من بود. و اگر این است که آنچه اتفاق افتاده در یک بحث دموکراتیک شما می دانید من — من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که تهمت جویدن را او را و او را.”

پرسید که آیا او در حال حاضر “کمتر نگران” درباره بلومبرگ شانس برنده شدن نامزدی حزب دموکرات Sanders توضیح داد که او بیشتر نگران پول میلیاردر شده است هزینه های مبارزات انتخاباتی خود.

“من نگران هستم در مورد میزان بی سابقه ای از پول صرف شده در یک مبارزه. و شما می دانید که ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در تاریخ آمریکا” ساندرز گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است رای دهندگان را “شورشی علیه این نوع سالارانه” ،

“ما یک دموکراسی است. یک نفر یک رای. نه یک پسر به ارزش 60 میلیارد دلار خرید یک انتخابات” اعلام کرد.

با توجه به صبح مشورت — که به انجام یک نظرسنجی قبل از بحث و دیگری یکی پس از مناظره — حملات انجام داده اند بسیار به آسیب بلومبرگ ملی ایستاده است. میلیاردر است رای گیری در 17 درصد در سراسر کشور از دست داشتن تنها سه درصد است.

اگر چه بلومبرگ نظرسنجی شماره های گرفته شده از یک ضربه خود را favorability رتبه بندی کرده اند. سابق شهر نیویورک شهردار خالص favorability سقوط کرد 20 امتیاز پس قبل از بحث نظرسنجی و رای دهندگان زن و مرد نقشه کشی شماره خود را به همان اندازه پایین. در میان میانه بلومبرگ کلیدی مربوط به حوزه های خود را خالص favorability امتیاز کاهش یافته است 30 امتیاز.

ایسنا — کسی که وارد این مسابقه در ماه نوامبر به طور کامل تغییر و پویایی اولیه — پرش است اوایل متحده و تمرکز منابع خود را در سه شنبه و فراتر از آن. میلیاردر است outspent هر نامزد صرف یک مقدار بی سابقه ای از پول در تلویزیون و رسانه های اجتماعی تبلیغات مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ در انتخابات در نوادا که رای در روز شنبه. با توجه به آخرین نظرسنجی نوادا دموکرات ساندرز دارای 13-نقطه سرب بیش از نزدیکترین رقیب سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است در سوم و ماساچوست ایالت الیزابت وارن در مکان چهارم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im