ورمونت سناتور برنی ساندرز پدید آمده در طول هفته گذشته به عنوان جدید حزب سوسیالیست برای دموکراتیک 2020 نامزدی ریاست جمهوری. به عنوان یک نتیجه ساندرز نیز دریافت کرده است موشکافی و انتقاد از رسانه ها با یک سابق بالا جمهوریخواه مشاور سیاسی — که در کنار حزب سابق خود در سال 2018 — هشدار روز دوشنبه نامزدی خود توصیف “دموکراتیک سوسیالیستی” را تبدیل به “حکم اعدام” برای حزب دموکرات با توجه به گزارش های MediaIte.

استیو اشمیت که موفق 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از آن نامزد جمهوری خواه جان مک کین به نظر می رسد در MSNBC در چهار شنبه بحث در مورد ساندرز اعلام کرد که او نمی خواهد آزادی خود را کامل پرونده پزشکی با وجود این واقعیت است که او دچار یک حمله قلبی در ماه اکتبر و به نوبه خود 79 سال در ماه سپتامبر این سال است.

یک ساندرز نامزدی اشمیت گفت: “منجر به انتخاب مجدد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر او یک زن او خواهد بود به پایان رسید” MSNBC میزبان نیکول والاس گفت: به اشمیت. والاس به نظر می رسد برای اشاره به یک سال 2016 حادثه که در آن نامزد دموکرات هیلاری کلینتون با تجربه یک دوره از ذات الریه.

مختصر بیماری منجر به سراسیمگی از پوشش رسانه ای از جمله توسط NBC News, بالا بردن قرار است “سوالات بی پاسخ” در مورد کلینتون “سلامت را بترساند.” اما ساندرز’ حمله قلبی است کمی تولید چنین پوشش.

عدم وجود معادل پوشش آمده است با وجود این واقعیت است که پس از حمله قلبی در ماه اکتبر ساندرز خود را متعهد به انتشار خود را کامل پرونده پزشکی تنها به دبه در تعهد است.

اشمیت حمله ساندرز برای “شکستن وعده و شکستن هنجارها و untransparent,” مقایسه ساندرز به مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما سابق جمهوری خواه سیاسی عمل می شود همانطور که در ویدیو بالا همچنین متهم است که ساندرز ” خود توصیف “سوسیالیستی” فلسفه سیاسی خواهد بود که در انتخابات بازنده و گفت که “نظریه که وجود دارد این است که برخی از پایگاه بزرگ از مردم دوري سوسیالیسم در ایالات متحده آمریکا است که یک تب رویا و فانتزی.”

اشمیت ادعا کرد که اگر ساندرز بودند دموکراتیک نامزد او را مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی پلت فرم از برخی از “محبوب ترین مواضع” از هر نامزد در تاریخ است.

“این است که حکم اعدام برای این حزب و آن منجر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات در نظر من” اشمیت به این نتیجه رسیدند.

اشمیت نمایی از “سوسیالیسم” به نظر می رسد برای دریافت پشتیبانی از ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه. در این نظرسنجی از رای دهندگان پرسیده شد که آیا صفات خاص آنها را “بسیار ناراحت کننده” و یا حداقل به آنها “رزرو” که آن را به رای دادن به یک نامزد.

در پاک کردن علامت هشدار دهنده برای یک Sanders, کمپین 67 درصد از پاسخ دهندگان — دو نفر از هر سه با نام “سوسیالیسم” به عنوان با کیفیت است که بیشتر آنها را “بسیار ناراحت کننده” و یا به آنها “رزرو.” یکی دیگر از 57 درصد بود همان واکنش های منفی به یک نامزد است که دچار “حمله قلبی در گذشته سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im