برنی ساندرز یک نقطه به نقطه با تشکر از هنرمندان در حالی که تعلیق مبارزات انتخاباتی خود

برنی ساندرز اعلام کرد او تعلیق انتخابات ریاست جمهوری در 8 آوریل سال 2020 است. berniesanders.com از طریق گتی ایماژ

روز چهارشنبه بعد از ظهر سناتور برنی ساندرز رسما به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2020 قابل توجه یک ضربه به قلب میلیون ها نفر خود را از آمریکا و حامیان. اما نمایش بزرگوار روح است که تعریف خود پیام فراگیر و کرامت برای همه ساندرز در زمان یک لحظه درست در بالای خود را تعلیق سخنرانی برای تشکر از معماران و طراحان است که کمک به مبارزات انتخاباتی خود را ممکن است. “من همچنین می خواهم برای تشکر از ما عملیاتی بیش از حد بسیاری به نام” ساندرز گفت. “من نمی توانم تصور کنید که هر نامزد تا به حال شده است با برکت قوی تر و اختصاصی گروه از مردم که گرفته ام و پیام ما برای هر بخشی از این کشور و من می خواهم برای تشکر از همه کسانی که موسیقی و هنر بخشی جدایی ناپذیر از مبارزه ما.”

در واقع ساندرز با حمایت تقریبا بی سابقه تعدادی از هنرمندان خلاق و حرفه ای که رفت از راه خود را برای میزبانی رویدادهای افتخار او از جمله اعمال موسیقی مثل خون آشام آخر هفته و Bon Iver. علاوه بر این در ماه فوریه یک سازمان تحت عنوان Artists4Bernie منتشر شد باز نامه ای که امضا شده بود توسط بیش از 600 هنرمندان مشهور بودند که رسما هماهنگی خود را با Sanders, کمپین از جمله Nan Goldin, کارا واکر, Ryan McGinley, هانا سیاه و سفید و بسیاری دیگر.

همچنین نگاه کنید به: هفت هنر تأمین کنندگان مالی پیوستن به نیروهای خود را برای ارائه $5,000 کمک های مالی به هنرمندان تحت تاثیر COVID-19

“هنرمندان و فرهنگی تولید تا حد زیادی precarity کارگران–اغلب مبارزه بدون منافع مالی امنیت در هوی و هوس از بازار” باز کردن نامه و خواندن در بخشی. “این زمینه هستند و بنابراین بیشتر تمایل به جذب افرادی که در حال حاضر ممتاز در هزینه کمتر ممتاز—و اغلب بیشتر با استعداد است. مدیکر برای همه, جهانی, مراقبت از کودکان, لغو بدهی های دانشجویی و رایگان, عمومی, کالج, هستند فقط تعداد کمی از تغییرات تدریجی است که ما حمایت خود را برای صحت و منطق است که بیش از نشت به یک مساوی حوزه فرهنگی.”

در پرتو این بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان در معرض شدید نقص در سیستم بهداشت و درمان و پرتاب بسیاری از کارگران خلاق مالی به فاجعه Artists4Bernie نامه احساس می کند و حتی بیشتر مربوطه. ساندرز’ تشکر و قدردانی از هنرمندان به صراحت انجام شده تاثیر حتی اگر مبارزات انتخاباتی خود را نمی خواهد ادامه دهد. او ممکن است هرگز رئیس جمهور بود اما هنرمندان همچنان به مبارزه برای حقوق جمعی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>