برنی ساندرز متلاطم پس از بالا تنه و مخالفان مرحله در نوادا رالی: “همیشه کمی هیجان’

کسانی که حضور داشتند برنی ساندرز’ تجمع در نوادا در یکشنبه کردم کاملا غیر منتظره نشان می دهد.

فقط پس از شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد سناتور ورمونت در یک تجمع در شهرستان کرسن سیتی زن زد به مرحله و سعی کردم به گریبان میکروفون دور از Sanders. او سپس برداشت یکی دیگر و التماس ساندرز به عقب نشینی از حمایت های لبنی لایحه که کشاورزان برای جبران سقوط قیمت شیر است.

“برنی من خود را بزرگترین حامی و من اینجا هستم تا به شما برای جلوگیری از پمپاژ صنایع لبنی و جلوگیری از پمپاژ تا حیوانات, کشاورزی,” او گفت: از طریق نیویورک پست. “من باور دارم…”

این زمانی بود که امنیت منتقل به حذف اما او پیوست یک سری از زنان دیگر که راه می رفت در سراسر مرحله برگزاری تصاویری از گاو — به دنبال در پایان با زنان بی انتها که ریخت و کارتن شیر در نیمه برهنه بدن. معترضان شد همه چراغ دور و ساندرز در زمان حاضر به نوشتن خود را.

“این است نوادا است. همیشه وجود دارد یک کمی هیجان — بدون هیچ هزینه اضافی. به جز ما یک مقدار زیادی از آب در این مرحله” ساندرز گفت.

به عنوان ایمیل روزانه , اشاره, برنی, همسر, جین, Sanders ایستاده بود و در کنار این مرحله به عنوان انتها معترضان شد. تصاویر نشان داد که او تا به حال یک خنده به دیدن آنها گرفته شده در این مرحله در حالی که برنی نگاه کمی ناراحت است.

این اولین بار نیست که ساندرز قطع شده است و توسط بی انتها معترضان. او همچنین هدفمند در طول سال 2016 انتخابات.

ساندرز و دیگر 2020 دموکراتیک امیدوار شده اند صرف مقدار زیادی از زمان در نوادا پیش از هفته آینده, جلسه, سوم, مسابقه, در مسابقه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در این گزارش اشاره کرد که زنان به نظر می رسید به دنبال اعتراض از بازیگر Joaquin Phoenix که اختصاص داده شده خود را در سخنرانی پذیرش جایزه اسکار به صحبت کردن در برابر سوء استفاده از صنایع لبنی.

“ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و هنگامی که او به هنگام تولد ما سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه هستند و بی تردید” ققنوس گفت: ترک پیراهن خود را به او تحویل داده پیام است. “و سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای او گوساله و ما آن را در ما قهوه و غلات.”

تصاویر بیشتر از بالا تنه معترضان (سانسور نسخه های به نگه داشتن آن امن برای کار) بودند در این ایمیل های روزانه را گزارش نمایش غیر معمول اعتراض از نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر