بنگلور راه اندازی طرح های ضد عفونی مجلسی برای بسته مواد غذایی & ماسک

نگران #coronavirus آلوده لوازم شما را به خانه ؟ پاکسازی همه آنها فقط در 10 دقیقه با ثبت اختراع در حال بررسی CoronaOven. #نوآوری

Wکلاه آیا شما با ملزومات شما خرید از بازارهای این روزها? ضد عفونی کردن آنها ؟ پاکسازی آنها را ؟ زیرا که می داند چه چیز دیگری در حال آمدن است در خانه از خارج همراه با مواد غذایی و مواد غذایی بسته است.

از این بهتر, صفحه اصلی

همان فکر ریشه گرفت در Pankaj شارما سر به خصوص با توجه به این واقعیت است که همسر و پسرش آسم دارند. از بنیانگذاران بنگلور مبتنی بر فناوری نانو راه اندازی – ورود 9 مواد به زودی شروع به طور منظم شستشو تمام فروشگاه خریداری مواد غذایی و مواد غذایی بسته با dettol و صابون و آب.

او ترسیده بود در مورد میکروب ها از جمله هر گونه بالقوه باکتری یا ویروس موثر بر همه آنها.

در ضمن شارما و همکار خود را از بنیانگذاران Akshay Singhal شد به طور منظم خواندن گزارش های رسانه ها از بیمارستان ها درد و رنج از کمبود ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). یک گزارش خاص است که صحبت از پزشکان خواسته بودن به پوشیدن ماسک خود را برای یک ماه در یک کشش به دلیل کمبود گرفتار چشم خود را.

“پرداختن به نگرانی های ما خانواده ها و کاهش استرس در عرضه PPEs و ماسک در بیمارستان های ما به توسعه CoronaOven یک سبک و قابل حمل ضد عفونی اتاق (20 لیتر حجم) به طور خاص طراحی شده برای کشتن انواع مختلف Coronaviruses از جمله رمان COVID-19 با استفاده از اشعه uv-C نور (با داشتن طول موج 253.7 نانومتر) در ترکیب با قابل توجه پارامترهای طراحی. این دستگاه می تواند ضد عفونی کردن سطوح سطوح مختلف از میکروب ها می گوید:” Singhal, زبان, به , بهتر, هند (TBI).

Chamber
CoronaOven (منبع: ورود مواد 9)

چگونه کار می کند

توسعه در کمتر از دو هفته این اختصاصی دستگاه conceptualised و طراحی شده توسط ورود 9 بر موجود اصل علمی از اشعه ماورای بنفش ضد باکتری uv (ضد عفونی روش استفاده-طول موج اشعه UVC).

Standout از ویژگی های این دستگاه است که توانایی خود را برای کشتن ویروس/عوامل بیماری زا در حدود 10 دقیقه از تمام انواع سطوح پس از جسم قرار داده شده در داخل اتاق برای ضد عفونی.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


آن را می توانید جماهير محافظ پزشکی دنده مانند N95 ماسک چشم عینک و سپر چهره های, در میان دیگران. این دستگاه همچنین امکان استفاده مجدد از این ماسک کمک می کند تا کارگران خط مقدم مانند پزشکان و پرستاران باقی می ماند و عفونت-رایگان حتی در زمانی که کمبود وجود دارد/در دسترس نبودن ماسک و PPEs. در خانه های CoronaOven می تواند کمک به الودگی اقلام مواد غذایی, مواد غذایی (از جمله میوه ها و سبزیجات), آب بطری و ظروف.

راه اندازی کرده است برای اعمال حق ثبت اختراع بر روی این دستگاه است اما هنوز هم در انتظار تایید.

“این CoronaOven شده است به طور خاص طراحی شده توسط ما در ذهن نگه داشتن سلول ساختار و ویژگی های از خانواده کرونا ویروس ها’. ما قادر به ایجاد این محصول و انجام شبیه سازی های مشابه در یک زمان بسیار کوتاه فریم بر ما دانش موجود از علم نانو و همچنین صلاحیت از نظر نمونه سازی سریع علمی و توسعه محصول” اطلاع Singhal.

“نه تنها CoronaOven ارائه دقیق و انرژی لازم را از طریق چند UVC تابش در هر نقطه بر روی سطح یک جسم به ضد عفونی/sterilised اما همچنین تضمین 100 درصد تخریب Coronaviruses و دیگر میکروارگانیسم های مضر. آن است که یک مقیاس پذیر و مقرون به صرفه راه حل ساخته شده با مواد به راحتی در دسترس است به عنوان ساده به عنوان یک استفاده عادی مایکروویو. این محصول در حال حاضر آماده برای توده استقرار و ما می رویم به ساخت اولین دسته از CoronaOven در بعد از 7-10 روز” او می افزاید.

در میان این اپیدمی آن را تبدیل به امری ضروری برای شناسایی راه حل های تکنولوژیکی برای جلوگیری و یا حداقل کاهش شانس جدی شیوع این بیماری عفونی.

“با توجه به یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند به SARs-COV 2 ویروس می تواند فعال باقی می ماند و عفونی در پلاستیک و استیل ضد زنگ سطوح برای یک دوره تا 2-3 روز تا 24 ساعت روی مقوا و در حدود 4 ساعت روی مس-بر اساس سطوح. درمان/عقیم سازی چرخه با استفاده از اشعه uv-C نور می تواند به اثبات می شود بسیار سودمند برای کاهش گسترش ویروس در مرحله 3 مرحله 4 موقعیت از Covid-19 به ویژه هنگامی که تقاضا برای PPEs لغو عرضه و مکرر سطح به انسان انتقال می شود یک دلیل نگرانی جدی است. به عنوان هند در حال حاضر با ضربه زدن درب از مرحله 3 (جامعه انتقال) از بیماری … این می تواند یک راه طولانی در جلوگیری و محدود کردن انتقال مرگبار سرایت می گوید:” راه اندازی مطبوعات آزاد است.

محدوده دستگاه

این CoronaOven صفر-شیمیایی دستگاه دارای برنامه های متعدد در سراسر امکانات بهداشتی خانوار تنظیمات و حتی برای ضد عفونی تحویل بسته ها بر روی بروید.

از این بهتر, صفحه اصلی

مختلف دیگر لوازم خانگی و لوازم جانبی داشتن سطوح جامد از پلاستیک و فلز و چرم و پارچه و همچنین می توان به ضد عفونی با استفاده از این محصول است.

لیست محصولات CoronaOven می تواند ضد عفونی نیز شامل ارز یادداشت ها و اسناد کاغذی به عنوان به خوبی. “اما شما نمی توانید جای زیادی عرشه از ورق و یا یادداشت ارز در فر. شما باید به فضا ، ما می توانیم در ضد عفونی کردن 40-50 ارز یادداشت ها در یک بروید. اگر ما می خواهیم برای پاکسازی کامل A4, اندازه ورق, ما می توانیم ضد عفونی 10-15 از آنها را در یک بروید” می افزاید: Singhal.

Pankaj Sharma, در ضمن, توضیح می دهد که علم در پشت محصول و اثربخشی آن است.

“هنگامی که یک شدت خاص از UVC نور است در معرض Covid-19 ویروس در آن نفوذ ویروس پوسته خود می رسد رشته RNA و پس از آن باعث می شود دائم تغییر در آن RNA ساختار است که ارائه این ویروس قادر به آلوده کردن و یا تکرار در داخل هر سلول زنده. ما آخرین محصول CoronaOven طراحی شده بر اساس شرایط قبلی مطالعات علمی عقد چگونه UVC نور جان سارس COV-1 ویروس. پس از سارس-CoV1 شناسایی شده در سال 2002 است که در ارتباط نزدیک با کروناویروس در مقایسه با زمانی که به COVID -19 باعث سارس-CoV2 که سهام حدود 70-80 درصد از ژنوم با سابق می توان آن را merited که اشعه uv-C قادر است با موفقیت غیر فعال کردن/خنثی کردن اثرات رمان Coronavirus,” او می گوید.

بر اساس این ارزیابی راه اندازی آمد تا با یک محصول جدید ساخته شده با UVC-مواد خطرناک که نه تنها تضمین عملیات ایمن از تجهیزات داخل فر بلکه تضمین می کند اشعه ماوراء بنفش انسداد به طوری که در خارج پرسنل/کاربران نیست منفی تحت تاثیر قرار. تولید CoronaOven نیز در حال حاضر آغاز شده است.

“ما در حال کار با قرارداد تولید کنندگان است که دارای تخصص در ساخت محصولات مشابه در داخل و اطراف بنگلور. اگر تقاضا را افزایش می دهد ما را در گسترش دامنه عملیات ما و کراوات با دیگر قرارداد تولید کنندگان در بمبئی دهلی نو و دیگر شهرستانها. ما در حال حاضر گرفته شده قبل از سفارش از بیمارستان ها به عنوان به خوبی به عنوان B2C مشتریان. حمل و نقل شروع خواهد شد در هفته های آینده. ما شروع با ساخت 300 واحد در روز است که ما قصد داریم به گسترش به 2000 واحد در روز در 10 روز آینده,” اطلاع Singhal.

Chamber
(منبع: ورود مواد 9)

CoronaOven و انواع

راه اندازی دو مدل از این محصول است. یکی از پلاگین های مختلف که شما می توانید پلاگین را به یک قدرت عادی سوکت که در آن شما خود را شارژ لپ تاپ و تلفن های موبایل. یکی دیگر از باتری است که بر اساس نوع برای کاربران تلفن همراه مانند آمبولانس, مواد غذایی تحویل کامیون و غیره. پلاگین در نوع را برای Rs 7,999 در حالی که باتری نوع خواهد رفت 9,999 تومان. آن را نیز ذکر شده در دولت هند e-marketplace پورتال.

“با توجه به این مستند اضافه هزینه حمل و نقل و عدم وجود مواد اولیه در دسترس وارده تولید بالاتر هزینه. برای دولت امکانات ما در حال ارائه 10 درصد تخفیف بر روی دستگاه و ما به دنبال کراوات با CSR بودجه و مارک های دیگر موجود در بازار به طوری که ما می تواند کمک مالی به هزینه های بیشتر:” او می افزاید.

برای بسیاری از شرکت های درگیر در ساخت تجهیزات مهم در این مستند قطعی وجود دارد چالش های لجستیکی. از نظر حمل و نقل کامیون ها در دسترس هستند مجوز در دسترس هستند اما رانندگان در حال حاضر به ریسک هستند. آنها از ترس ابتلا به این ویروس در این راه و به عنوان یک نتیجه از این مستند هیچ چیز باز است enroute.

Chamber
(منبع: ورود مواد 9)

پس دولت صرفا مجری این مستند در اکثر نقاط مردم می ترسند به باز کردن مغازه ها و انبارها. شده اند وجود دارد حوادث که در آن آنها را مورد ضرب و شتم برای باز کردن مغازه ها. بسیاری از فروشندگان درخواست برای پیشرفت های قابل توجهی. تنها در صورتی که پول در اخذ مجوز و پس از اقناع آنها برای باز کردن انبارهای خود را به تحویل قطعات.

با این حال راه اندازی است کار دور ساعت به سمت غلبه بر این چالش ها و این مهم دستگاه تحویل داده شده است. فراتر از این بیماری همه گیر وجود دارد شکی نیست که تقاضا برای این دستگاه ها نیز به طور قابل توجهی افزایش می دهد.


همچنین بخوانید: این 26-YO رستوران از گواتی تغذیه 4000 نیازمندان روزانه!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

از این بهتر, صفحه اصلی

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>