بنگلور مادر از دست داده و نزدیک به 25 کیلوگرم با رژیم غذایی مبتنی بر گیاه. و او خواهد شد به شما آموزش چگونه

“وزن من به تدریج کاهش یافته و از 75 کیلوگرم به 60 کیلوگرم است. اما نه آن. سطح انرژی من بالا بود و من فعال تر شد.” #OnlineWorkshop #FoodSecrets

Even هر چند آن را به حال شده است دو سال پس از او می خواهم با توجه به تولد یک نوزاد سالم دختر بچه Kirti Yadav پس از زایمان, مسائل بهداشتی, ضد تهوع, یبوست, سطوح انرژی پایین و بی خوابی—ادامه داد.

در حالی که این مسائل بهداشت و درمان شد و نه غیر معمول در بنگلور ساکن انجام برخی تحقیقات و متوجه شدم که او رژیم غذایی تشدید آنها و تعجب اگر یک تغییر در عادات غذا خوردن می تواند با ارائه بسیار مورد نیاز امداد.

بنابراین در سال 2017 Kirti, یک گیاه خوار شد وگان. در حالی که سلامت خود را بهبود با فراز و نشیب های پیش بینی نشده اما خوش آمدید نتیجه این تغییر در رژیم غذایی از دست دادن وزن. امروز او انجام کارگاه های آموزشی برای آموزش دستور غذاهای وگان روزمره و غذاهای لذیذ. در آنلاین کارگاه های آموزشی و لبنی-اسپین رایگان به رژیم غذایی خود را!

گیاهی سفر که منجر به از دست دادن وزن سالمkirti yadav online workshops

صحبت کردن بهتر از هند (TBI), Kirti می گوید: “قبل از تعویض رژیم غذایی من من کردم یک خون چک آپ انجام می شود و شوکه شده بود که من سطح کلسترول خون بسیار بالا بود حتی اگر من غذا خوردن سالم. به نظر من سردرد و یبوست از جمله مسائل مربوط به سلامت طبیعی بود چرا که آنها همیشه بخشی از زندگی من است. اما آنها بدون شک یک دلیل برای من مبارزه. پس از آزمایش خون, من شروع به تحقیق در مورد رژیم غذایی اشکال و من در سراسر بسیاری از مردم که تا به حال تبدیل وگان و تا به حال چیزهای مثبت می گویند که در مورد شیوه زندگی است.”

کره و روغن و پنیر و شیر و دیگر محصولات لبنی بخشی ذاتی از غذاهای هندی و به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است به تصور غذایی بدون آنها.

اما Kirti تا به حال مسائل مربوط به سلامت به غلبه و به عنوان یک آزمایش او تصمیم گرفت به سوئیچ و از آن زمان تنها چند ماه او را به دیدن نتایج. سطوح کلسترول خود را پایین وجود نداشت یبوست و یا تهوع و خوشبختانه به اندازه کافی او به طور پیوسته از دست دادن وزن است که او به دست آورده بودند در دوران بارداری است.

kirti yadav online workshops

“من می خواهم به طور متوسط در حدود 75 کیلوگرم قبل از بارداری من. وقتی من لبنی وزن من به تدریج کاهش یافته و به 60 کیلوگرم است و طبیعی من در حال حاضر. اما نه آن. سطح انرژی من بودند و از من فعال تر شد. آن را برای من آشکار است که این رژیم انجام شده بود بیشتر برای بدن من از یکی از قبلی است,” او می گوید TBI.

برای کمک به دیگران مانند او که می خواهید به سوئیچ به یک رژیم غذایی وگان اما آن را غیر ممکن به فراورده های لبنی, Kirti انجام دستور العمل کارگاه های آموزشی. را انتخاب کنید از آنها را در زیر.

Kirti این کارگاه با دستور غذاهای وگان:

kirti yadav online workshops

  • همه Millets سحر و جادو: به عنوان نام نشان می دهد این کارگاه آنلاین همه چیز در مورد پخت و پز ظروف گیاهی با باستان ارزن دانه. آن را پوشش دستور العمل های سالم مانند upma, khichdi, dosa و laddus است که می تواند به راحتی ساخته شده و به اثبات می شود وعده های غذایی سالم. اینجا کلیک کنید به کتاب خود اسلات برای وبینار.
  • سالم نرخهای Chutneys & سس: اضافه کردن یک پیچ و تاب و از طعم شیرین و مطلوب roti, نان و dosa با نرخهای chutneys و سس که گیاهی. تنقلات می تواند هر دو مغذی و خوشمزه اگر شما را انتخاب کنید مواد تشکیل دهنده حق. این لینک را دنبال کنید به کتاب در کارگاه آنلاین.
  • اسرار کاهش وزن خوردن حق don’t Starve: Kirti از دست داد 25 کیلوگرم وزن نه گرسنه خودش اما با افزایش سرعت او رژیم غذایی برای از بین بردن عناصر ناسالم. در این کارگاه او را راهنمایی افرادی که در حال تلاش برای از دست دادن وزن با نشان دادن چگونه شما نیاز نمی دهد تا خود را مورد علاقه برنج یا roti برای رسیدن به هدف خود را. اینجا کلیک کنید به کتاب یک محل.
  • هیچ خسته کننده تر سالاد: آیا شما اخم در فکر داشتن سالاد برای وعده غذایی ؟ که می تواند دلیل این که شما سعی نمی Kirti سرگرم کننده خوشمزه, انواع نشده است. اگر شما در حال تلاش برای پیروی از یک رژیم غذایی سالم که شامل مقدار زیادی از قدرت خود را آنلاین کارگاه می تواند یک شروع عالی. در اینجا لینک به کتاب یک محل در وبینار.
  • هیچ گرما و پخت و پز-بچه های اردوگاه تابستانی: کودکان حوصله نشستن در خانه در طول تعطیلات تابستان? اجازه دهید آنها را به شرکت در این وبینار که به استناد آشپز در آنها! از سمت راست انتخاب مواد تشکیل دهنده به فینال, ارائه, Kirti کمک خواهد کرد که آنها را به نوبه خود به استاد وگان cheflings! این لینک را دنبال کنید به کتاب در وبینار.

همچنین بخوانید: کارشناسان پاسخ: چگونه می توان آلی کمپوست & کود در خانه


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>