همراه با ستاره زل زده کارگاه شامل تمام وعده های غذایی و اقامت و فعالیت هایی مانند نوردی و کمپینگ. یک نگاه!

یکجلسه 60 کیلومتر از بنگلور در شهر Denkanikottai, Anish Kumar انجام 20 ساعت نجوم کارگاه های آموزشی با هدف گرفتن افراد علاقه مند می شود در آسمان شب.

خود آموخته astronomist عمران, 38, تاسیس شرکت خود را—Risa نجوم—تنها سه سال پیش اما با انجام برنامه های توسعه تورهای نجوم و نجوم مقدماتی دوره های آموزشی برای مدارس و گروه های خصوصی و شرکت های بزرگ گروه به مدت ده سال در حال حاضر.

چهار سال پیش او آمد تا این ایده را به انجام 20 ساعت کارگاه.

“شما به ما بگویید که در مورد سیارات و ستارگان و شما را با کیفیت بالا و تلسکوپ به شناسایی آن است. این تلسکوپ نیست به راحتی در دسترس; تجربه مشاهده آسمان شب و رصد فلکی مختلف واقعا منحصر به فرد است,” او می گوید. Kumar اضافه می کند که این کارگاه بیشتر شروع به پس از ناهار در روزهای شنبه و در پایان پس از صرف صبحانه در روزهای یکشنبه.

astronomy workshop

“ما نه تنها تمرکز در نجوم است. این برنامه مربوط با دیگر فعالیت های جالب مانند کوه پیمایی طبیعت پیاده روی و کمپینگ می گوید:” کومار.

هنگامی که ما او را در مورد این که چگونه این کارگاه های آموزشی کوتاه کمک به عمران و سریع برای دولت است که آنها آموزش شرکت کنندگان و مقدار زیادی بیشتر در مورد این موضوع به آنها نظری و دانش عملی است که آنها می توانید استفاده کنید در زندگی روزانه خود را. اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام برای کارگاه.

“مردم معمولا بسیار مرعوب این موضوع است. این جایی است که ما در می آیند. ما ساده آن را برای آنها است. و کمک به آنها در توسعه علاقه به آن است.”

astronomy workshop

به عنوان مثال اگر چه صور فلکی ما می بینیم در طول تابستان و زمستان به زمان متفاوت هستند کومار آموزش خواهد داد که چگونه برای شناسایی آنها بدون در نظر گرفتن فصل است. هنگامی که او به شما می آموزد که به مطالعه آسمان شب, شما می توانید با استفاده از آن دانش بدون توجه به جایی که شما هستند و چه زمان از سال است.

یکی از نکات برجسته این کارگاه یک بخش به نام های خورشیدی نجوم که در آن آنها نشان می دهد که خورشید در یک بعد کاملا جدید با استفاده از تخصصی خورشیدی تلسکوپ.

به غیر از رسیدن به Denkanikottai در خود و هر چیز دیگری خواهد شد تحت پوشش هزینه های این کارگاه آموزشی است. “شما فقط باید برای رسیدن به محل, و از آن, شما نمی خواهد که به پرداخت هر چیزی اضافی. از تمام وعده های غذایی خود را اقامت به ملزومات برای کارگاه آموزشی و فعالیت های دیگر—همه چیز ارائه خواهد شد” او می افزاید.

astronomy workshop

اگر این کارگاه piques منافع خود را بیشتر در مورد این موضوع کومار می گوید انگار در عمق درس کارگاه که او انجام هر موسمی. او توصیه می کند آن را به افرادی که می خواهید را به دانش خود را به سطح پیشرفته. همچنین او وعده آن را به یک فعالیت سرگرم کننده برای همه است. “ما تا به حال کودکان از سن 5 تا مردم در سن 80 سالگی در آمده است برای آن است. ما را تشویق و ثبت نام برای یک دوره سقوط در نجوم است.” اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام برای کارگاه.


همچنین بخوانید: این 52-YO معمار Aced 365 روز بدون شکر چالش: چگونه او آن را انجام داد


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de