بنگلور بانوی رشد می کند Alphonso انبه و حتی قهوه در سطل در تراس

“من تا به حال تقریبا یازده انواع مختلف غذا خوردن در سال گذشته” او به من می گوید. همچنین بانوی انگشت, ذرت, تنبل تلخ بطری کدو مار, کدو, لوبیا, انواع, سبزی, گوجه فرنگی, پنج رقم سیب زمینی شیرین و تربچه و زردچوبه.

ارتقاء

“بelieve من وقتی که من می گویند من گیاهان در پاسخ به من. آنها حتی درک خلق و خوی من و تن می گوید:” ایندیرا Ashok شاه که شیوه های تراس باغبانی در خانه اش در بنگلور.

در تراس است که تقریبا حدود 3300 متر مربع ایندیرا موفق به ایجاد پناهگاه کمی با بیش از 600 گیاهان. باغ خود را به تقریبا 60 به همراه انواع سبزیجات 30 به همراه انواع میوه ها و گیاهان دارویی. به خود متکی باغبان صرف کمی در خرید تولید از بازار چه با یک گیاه قهوه از فیلتر قهوه ذخیره کردن و انبه گیاه ارائه میوه تابستان.

در گفتگو با بهتر هند (TBI), 62 ساله ایندیرا سهام با ما قطعات کمی در مورد او تراس باغ.

رشد مواد غذایی خود ما بخشی از فرهنگ ما

چه پخت و پز امروز ؟

“مادر من و مادر بزرگ رشد می کنند همه چیز را در صفحه اصلی سمت راست از ناف به یام. من در آن محیط و باغبانی آمد به من به طور طبیعی می گوید:” ایندیرا. آن زمانی که وجود دارد هیچ لوله شلنگ به آب گیاهان و ایندیرا recollects چگونه او مسئول آوردن آب در سطل برای مادر بزرگ خود را که خواهد و سپس آب گیاهان است.

“من خم شدن چگونه برخی از گیاهان نیاز به آب بیشتر و دیگران کمتر. بود که من برای اولین بار تلقین است به جهان از رشد مواد غذایی خود ما,” او به من می گوید. در واقع حتی درمان آفات چیزی بود که او یاد گرفتیم خیلی زود در زندگی است. “در آن روز ما آب جوش برای حمام کردن استفاده از هیزم و سپس خاکستر به عنوان آفت کش ها. که انجام این کار بسیار خوبی است و ما هرگز با توسل به هر خریداری و یا شیمیایی کود.”

او به ذکر است که این نوع از آفات امروز بسیار متفاوت از آنچه او در مواجهه با.

“آفات امروز به نظر می رسد که تکامل یافته و گاهی اوقات با استفاده از مواد آلی و طبیعی آفت کش ها کمک نمی کند متاسفانه.”

شروع از ابتدا – عطف به تراس باغبانی

یک بخشی از ایندیرا تراس باغ.

“هنگامی که ما از نقل مکان به خانه ما دوازده سال پیش مجاور طرح خالی بود تا به حال بسیاری از ناخواسته درختچه در حال رشد و در زمان من حتی دیدم مارها مثل افعی و krait. من شروع به رشد گیاهان وجود دارد برای کمک به با خزندگان مشکل است. من تا به حال تقریبا 50 ناف گیاهان و گل کلم و انواع سبزی. یک روز تقریبا یک شبه مقامات محلی خاک یکسان تمام گیاهان به زمین به این دلیل که صاحبان تصمیم به ساخت چیزی وجود دارد.”

“تا آن زمان من تا به حال هرگز فکر تراس باغبانی به عنوان یک گزینه” او اعتراف می کند. این یک آنلاین تراس باغبانی جامعه است که به کمک ایندیرا مجموعه تا فضای بسیار.

او آغاز شده و با رشد سبزیجات و او تا به حال دیده می شود او را مادر بزرگ و مادر رشد در طول سال و با گذشت زمان شامل میوه های عجیب و غریب و انواع سبزیجات است.

“من حدود 600 گیاهان در حال رشد در تراس باغ’

انبه را در یک سطل?

“من به طور کامل گرفته شده بیش از 3300 متر مربع.ft. تراس فضا. من رشد میوه ها مانند اژدها, میوه, نارنجی, سبز, سیب, آناناس, انبه درختی است که رشد در یک بیست لیتری سطل هندوانه و پاپایا و آب سیب jamun انجیر ستاره میوه و حتی گیلاس.”

بسیاری از این میوه ها در حال رشد در 20 لیتری سطل و ایندیرا می گوید که اگر توجه مناسب و مراقبت از آنها را تمام شکوفه و گل.

از نظر سبزیجات وجود دارد به همان اندازه متنوعی که ایندیرا رشد می کند. “من تا به حال تقریبا یازده انواع مختلف غذا خوردن در سال گذشته” او به من می گوید. همچنین بانوی انگشت, ذرت, تنبل تلخ بطری کدو مار, کدو, لوبیا, انواع, سبزی, گوجه فرنگی, پنج رقم سیب زمینی شیرین و تربچه و زردچوبه.

به مجموع این همه او می گوید: “من می توانم طبخ وعده های غذایی بدون خرید هر گونه سبزیجات از خارج. من تراس باغ طول می کشد مراقبت از نیازهای خانواده است.”

یک روز برداشت. همه از ایندیرا تراس باغ

او اغلب طول می کشد نوه او تا به تراس جایی که آنها راه اندازی یک پیک نیک. “این بسیار مهم است برای من به انداختنش اهمیت رو به رشد مواد غذایی خود را در آنها. به نظر می رسد آنها به ارزش آن و هیچ چیز باعث می شود من خوشحال از دیدن آنها تشکر گیاهان برای غذا خوردن آنها” او می گوید: با قابل مشاهده غرور و افتخار است.

زنجبیل و سیر و فلفل سبز – حفظ آفات دور

شکل گیاه بخشی از ایندیرا تراس باغ.

ایندیرا سهام یک نکته سریع در مورد چگونگی ساخت آفت کش ها در خانه.

1. گرفتن مساوی از زنجبیل و سیر و سبز سرد و سخت کار کردن را به یک خمیر خوب.
2. فشار مخلوط بعدی و جمع آوری مایع و اضافه کردن برخی از آب است.
3. این مخلوط را با توجه به ایندیرا عالی سموم و می تواند به صورت تازه و اسپری روی برگ ها که آلوده به شته ها که کوچک هستند sap حشرات مکنده.

“هر کجا که شما نقطه شته مطمئن شوید که شما اسپری این مخلوط را به محدود کردن رشد آن بلافاصله. دیگری یکی آلوده به شته می تواند باعث بسیاری از آسیب به گیاهان” سهام ایندیرا. او همچنین با استفاده از پیاز لایه برداری به آفت کش ها.

“من خیس خوردن نیم کیلو پوست پیاز در نیم لیتر آب به مدت سه تا چهار روز. من پس از آن استفاده کنید که آب را اسپری بر روی گیاهان آسیب دیده و این است که به نام شاخ و برگ اسپری.”

او همچنین طرفداران تمرین آب بازیافت تکنیک های. “من اطمینان حاصل شود که تمام آب مورد استفاده در آشپزخانه برای شستن و آبکشی سبزیجات و غلات می رود به آبیاری گیاهان. من نیز تنظیم آب باران سیستم برداشت محصول در صفحه اصلی است که کمک می کند تا در شارژ سطح آب های زیرزمینی.”

‘هرگز پرتاب هر دانه به زباله’

در طول یک جلسه انجام شده توسط ایندیرا. آیا شما سعی تراس باغبانی هنوز ؟

ایندیرا سهام که هنگامی که دانه های Alphonso انبه در بر داشت راه خود را به حیاط خلوت خود. با کمال تعجب یکی از آن جوانه زده است که او پرورش یابد.

تصور کنید یک رتنگیری Alphonso انبه درخت بازده میوه در بنگلور – جایی که هیچ چیز مشترکی با زیستگاه اصلی خود در نظر آب و هوا و خاک و نور خورشید و یا مواد مغذی!

در موضوع رشد انبه در تراس Chellaiah Sellamuthu دانشیار مدیر باغبانی اداره NDMC می گوید: “وجود دارد انواع مختلف از کوتوله انبه در حال حاضر در دسترس است و می تواند به رشد این گونه در فضای تراس خود را به عنوان به خوبی. همه را یک نیاز است و خوب ظرف برای آن به رشد است.”

ارتقاء

ایندیرا یک فرد دیگر در خانه کمک می کند که او را با این گیاهان است. او می گوید که اگر او نمی رفتن به تراس برای چند روز او را می بینم تفاوت قابل مشاهده در گیاهان است.

“آنها شروع به افتادگی است. آنها از دست من. هر بار که یک گیاه به من می دهد میوه و من از آنها تشکر می کنم و گاهی حتی آنها را به بوسه. برخی از مردم ممکن است پیدا کردن این مضحک و حتی خنده اما من نمی تواند مراقبت کمتر,” او می گوید.

قهوه در تراس ؟

گیاه قهوه.

“یک دوست بود و به دور گیاه قهوه و من به یاد داشته باشید من شروع به پریدن کرد در چشم انداز قادر به رشد قهوه در تراس. آن نیاز به یک سایه محل و با پرورش آن شروع به رشد. من تقریبا یک کیلو به همراه دانه های قهوه در هر سال از این گیاه است. آن طول می کشد مراقبت از فیلتر قهوه, رفع,” او می گوید.

“این شرایط آب و هوا در بنگلور منجر به رشد قهوه. این یک درختچه و اصلی تعمیر و نگهداری نیاز به صورت درختچه است که مکرر هرس می گوید:” Chellaiah.

ایندیرا نیز مدیر Uttarahalli باغبانی جامعه و می گوید: “ما 269 اعضا در گروه ما. جوانترین است دوازده و ارشد ترین عضو است که در گذشته هفتاد.”

دیدار گروه یک بار در ماه به مبادله دانه تبادل داستان از باغ خود را و همچنین بحث و پیدا کردن راه حل برای مشکلات رایج که شامل مدیریت آفات.

“تا آنجا که ممکن است ما سعی و ارز دانه در این گروه به اطمینان حاصل شود که ما می دانیم که کیفیت آنچه ما در حال رشد” او سهام.

ایندیرا باعث می شود خود او کمپوست و می گوید که برای تقریبا سی و پنج سال او را زباله های آشپزخانه شده است این کود که گیاهان خود را رشد. او حتی کمک می کند تا همسایگان به نوبه خود سبز زباله به کمپوست.

آموخته های از ایندیرا

یک درخت گیلاس.

· شما ممکن است اشتباهات را در حال رشد و برداشت این گیاهان آن است که یک روش آزمون و خطا و با برخی از تجربه را یاد بگیرند و وفق دهند.
· تکیه بر تفکر سنتی; شما نمی نیاز به پمپ خاک با کود شیمیایی و کود دامی.
· ایندیرا می گوید که در حال رشد مواد غذایی خود را آرام بخش است و تقریبا درمانی.
· شما باید یاد بگیرند که خود را به کمپوست وجود دارد, هیچ چیز بهتر برای گیاهان خود را.
· شروع به رشد سبزیجات است که بومی و محلی منطقه خود.
· سعی کنید تا آنجا که ممکن است برای مبادله دانه با دیگر باغبان به جای خرید آنها.

اگر شما در بنگلور و به دنبال رشد مواد غذایی خود را, از آن خواهد بود مفید برای پیوستن به یکی از بسیاری از جوامع آنلاین است که ارائه پشتیبانی و کمک کند.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>