‘در زیر ما یک صفر-ستاره توده درهم و برهم از بی مزه حماقت

Josue Aguirre in Beneath Us

Josue آگور به عنوان یادداشت در زیر ما. حیاتی تصاویر

زباله می آید در همه ابعاد هر تابستان اما در این سال آن را ریخته بر ما زود است. این هنوزم مثل الهام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درمان و نگرش نسبت به مهاجران غیر قانونی ننگ اما به طوری که تقریبا هر چیز دیگری بر روی صفحه نمایش این روز است.

همچنین نگاه کنید به: ‘مرد نامرئی” نگه می دارد شما را در یک عاطفی گیره گرفتن

چهار مستند نشده کارگران مهاجر (Rigo سانچز Josue آگور روبرتو سانچز, Nicholas Gonzalez) به دنبال زندگی بهتر در محراب از رویای آمریکایی خود را قربانی یک زن و شوهر ثروتمند زمانی که آنها را قبول یک کار ساخت و ساز از یک زن زیبا (Lynn Collins). امید خود را به بالا هستند که آنها می توانند پول به اندازه کافی برای ارسال به خانواده خود را, اما زمانی که آنها بیش از حد نزدیک به خانه و همکار از طریق پنجره ها, زن و شوهر (James Tupper) شروع به نشان دادن نشانه هایی از بی ثباتی است. همسر اسپری آنها را با یک شلنگ. شوهر نگه می دارد آنها را به گروگان با یک تفنگ. پس از یک حادثه یک کارگر نیاز به توجه پزشکی, اما به جای تماس با یک آمبولانس زن و شوهر حملات همه آنها را با بیل و چاقو و اسلحه. دو نفر از کارگران به قتل دو تن از بازماندگان قطع برق و عقب نشینی به تاریکی زیر زمین و در زیر ما تبدیل به یک سادیستی آزمون برتری و وضعیت در یک تظاهرات از برده داری مدرن باید در تمام هزینه های اجتناب.


در زیر ما
(0/4 ستاره)
کارگردان: Max Pachman
نوشته شده توسط: Max Pachman و علامت Mavrothalasitis
بازیگران: Lynn Collins, Rigo سانچز Josue آگور و James Tupper
مدت زمان: 85 دقیقه.


جهت با فراموش شدنی تازه به نام Max Pachman و monosyllabic فیلمنامه توسط Pachman و کسی به نام علامت Mavrothalasitis, gleefully کاتالوگ هر شکنجه بدون تلاش برای نشان دادن دلیل و یا هدف. در اواخر فیلم وقتی که تنها یک کارگر هنوز زنده است او شروع به مقابله به مثل. متاسفانه, آن را خیلی دیر شده برای هر حس یا صرفه جویی چه چپ شدید افتضاح.

همه چیز شما می توانید از فکر می کنم اشتباه می رود در این clueless در توده درهم و برهم از بی مزه حماقت و معیوب زمان از جمله یک تم آهنگ “من گوشه ای کوچک از جهان” خوانده شده بارها و بارها توسط—گرفتن—آنیتا برایانت!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>