بن برابر. ربکا ساپ/WireImage

بن برابر است که در یک ماموریت: برای به دست آوردن تمام آرای انتخابات ریاست جمهوری برای رفتن به رکورد مورد تعهد خود را به هنرهای بودجه. برای انجام این کار, او نشسته است با هر یک از آنها برای یک پادکست های تولید شده توسط این هنر اقدام صندوق. به نام ArtsVote 2020 با بن برابرقسمت شروع به ظاهر شدن در ژوئن 2019. همراه با سابق آمریکا و سناتور مارک Begich از آلاسکا برابر لگد کردن سری مصاحبه شهردار پیت Buttigieg, Congressman John Delaney و فرماندار shive. دو حزبی سری است که تنها یکی از نوع خود مصاحبه 2020 نامزدهای ریاست جمهوری به طور انحصاری در هنر و آموزش هنر. هنر اقدام صندوق به طور رسمی دعوت هر نامزد به یک مکالمه با چین با هدف مصاحبه هر نامزد قبل از انتخابات—بسیاری از پاسخ اما چند دورافتاده هنوز به نشستن با چین.

در مجموع ده قسمت در حال حاضر در دسترس آنلاین و از طریق پادکست برنامه های. اما فراتر از فقط نامزدهای سیاست های 30 دقیقه ای با فرمت کنکاش به پیشینه خود و همچنین به دنبال در چگونه هنر است و نقش مهمی در زندگی شخصی خود است. و در حالی که چین منتظر همه نامزدها به آماده شدن برای رفتن به رکورد او نیز صحبت به سیاست خودی در مورد چگونه هنر قانون می شود ساخته شده است. بعد از قسمت پادکست خواهد شد از ویژگی های کنگره سوزان Bonamici co-صندلی و از بنیانگذاران بخار حزبی و عضو کنگره هنر انجمن بحث در مورد فهم و outs از توسعه هنر آموزش و پرورش قانون و چگونه هنر طرفداران می تواند نقش مهمی در گرفتن این پیشنهادات به تصویب رسید.

همچنین نگاه کنید به: چگونه به $760 میلیارد هنر صنعت می تواند تغییر کند اگر زنان داده شد و برابر قرار گرفتن در معرض

بن برابر با آمریکایی ها برای هنر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Robert L. لینچ. آمریکایی ها برای هنر

در بیانیه ای در این پادکست آزادی چین اظهار داشت: “این کار بیشتر من را به عنوان یک هنر مدافع بیشتر متقاعد شده من از اهمیت سرمایه گذاری در این هنر نه تنها برای خود آشکار فرهنگی, مزایای, اما برای مثبت قابل اندازه گیری تاثیر آن بر اقتصاد ما و چگونه فرزندان ما در مدرسه یاد بگیرند و همچنین سلامت و رفاه از همه کسانی که در تماس با هنر از نظامی ما به روزمره شهروندان است.” چه زده او را به عنوان اصلی فصل رو به دنده بود که چگونه کمی که گفته شد در مورد هنر. “این قابل توجه است که زمانی که نامزدها برای دفتر عمومی صحبت در مورد مسائل هنر تقریبا هرگز آمد. نقطه ای از این سری پادکست است برای من به گوش در فرد که در آن نامزدها برای رئيس جمهور ایستاده در هنرهای مسائل بنابراین من می توانند یاد بگیرند که به عنوان یک شهروند و به اشتراک گذاری آنچه من با دیگران است.”

هنر اقدام صندوق حزبی 501(c)(4) سازمان غیر انتفاعی که 400,000 عضو هستند اختصاص داده شده به آموزش فدرال نامزدها در نفع سیاست های عمومی برای پیشبرد هنر در جوامع ما, آموزش هنر در مدارس ما و خیریه سیاست های مالیاتی در بخش غیر انتفاعی. ArtsVote2020 یک کشور دو سال ابتکار هنرهای صندوق اقدام خواهد کرد که برای حمایت بهتر سیاست های عمومی برای هنر و هنر آموزش و پرورش و ملی را با توجه به نقش مهم از اقتصاد خلاق به ملت ما سیاسی نامزدها در حال اجرا به منظور بهبود اقتصادی, آموزشی و رفاه اجتماعی از ملت ما است. هنر اقدام صندوق و ArtsVote 2020 را تایید نمی کنیم هر نامزد برای انتخاب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net