بن افلک & Ana De Armas خال خال بوسیدن در طول یک بعد از ظهر قدم زدن

شایعه جدید زن و شوهر, بن افلک و Ana de Armas بودند خال خال های یک بوسه پرشور در حالی که گرفتن یک پیاده روی با آنا سگ حیوان خانگی در اوایل امروز گزارش E! اخبار.

با وجود زمان اقامت در خانه سفارش در لس آنجلس در میان coronavirus همه گیر دو ستاره به نظر می رسید به لذت بردن از هوای تازه. اما بعید است که آنها باقی می ماند طولانی در خارج از منزل.

Paparazzi آنها را در راه رفتن بازو در بازو و خندان در هر یک از دیگر در حالی که کشش پاهای خود را قبل از توقف برای یک بوسه.

این مقاله می گوید که نه بازیگر به نظر می رسید به ذهن عکاسان به عنوان آنها نمی شود خجالتی در مورد flaunting PDA خود را.

زن و شوهر لباس برای آب و هوای گرم با آنا ورزشی شیک زیپ تا maroon کت با جزئیات گل در آستین و بن عینک شیک ذغال ژاکت. آنها هر دو عینک شلوار جین آبی و کفش ورزشی. آنا نگه داشته موهای او سست و عینک یک مقدار حداقل از آرایش در حالی که بن به سادگی لرزاند یک کلاه بیس بال ورزشی Rex ساکس تیم بیس بال نشان.

به گفته یک منبع در E! اخبارجفت شده اند قرنطینه هم در سابق بتمن بازیگر خانه از آنها در بازگشت از یک سفر عاشقانه به کاستاریکا.

آنها همچنین گفت که این جفت ارز نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی از هر یک از دیگر با وجود این واقعیت که آنها با هم در تمام طول روز در حالی که گیر کرده در داخل خانه. ظاهرا تنها زمانی که آنها در حال از هم جدا در حال حاضر زمانی است که بن می رود به دیدار خود بچه ها.

“آنها باید ساده و روزمره که شامل راه رفتن آنا سگ و سفارش غذایی که تحویل داده می شود توسط Postmates. هر روز بن شده است در بازدید از کودکان خود و آنا باقی می ماند پشت در خانه.”

این جفت ارز برای اولین بار شروع به صرف زمان با هم در حالی که فیلمبرداری خود فیلم جدید در آب های عمیقکه در آن آنها بازی یک زن و شوهر است. از آن پس آنها به نظر می رسید به جدایی ناپذیر خواهد بود. آنها خال خال شده است در چندین پیاده روی در لس آنجلس بیش از چند هفته گذشته و همیشه به نظر می رسد بسیار خوشحال با یکدیگر است.

طرفداران این زن و شوهر خوشحال بودند برای دیدن این دو به دنبال شاد جدید عکس, اگر چه برخی از مردم تعجب اگر در حال حاضر زمان خوبی برای گرفتن پیاده روی و درگیر شدن در PDA با توجه به همه گیر.

“من آنها را خیلی دوست دارم” نوشت: یک کاربر توییتر با اضافه کردن چند قلب قرمز از emoji به نظر خود.

به تازگی Inquisitr گزارش داد که چاقو کردن بازیگر به اشتراک گذاشته بود چند تا عکس از خودش گرفته در ساحل, احتمالا در کاستاریکا توسط Ben در Instagram صفحه. افلک به شوخی اظهار نظر در پست درخواست برای اعتبار عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>