دختر خوشگل لوسیا Flaunts دباغی بدن در بیکینی سفید

دختر خوشگل لوسیا ترغیب او 1.4 میلیون پیروان زمانی که او نوشته شرجی به روز رسانی در Instagram حساب امروز. نیم-آلمانی نیم-پرتغالی مدل لرزاند بیکینی سکسی که نشان داد او دباغی پوست و شکل دلخواهی.

دختر خوشگل لرزاند سفید دو تکه لباس شنا است که ساخته شده از ضخامت آجدار پارچه. بالا افتخار کوچک فنجان خالی که به سختی موجود او خوش بر و رو سینه. کافی او رخ نگاه آشکار به لطف ياوه یقه و لباس را با فشار بالا از ویژگی های. این تسمه که ارائه پشتیبانی برای او مجسمه نیم تنه چسبیده به شانه های او برجسته او تکیه اسلحه.

لباس شنای زنانه دوتکه پایین از سوی دیگر تا به حال یک طراحی ساده. قطعه ای شبیه آن جا او را کاملا با پایین برش تسمه که در معرض مقدار زیادی از پوست به خصوص در اطراف ناحیه میانی. برخی از طرفداران خود را ابراز تحسین بیش از او در شکم washboard در نظرات. نور و رنگ تنظیم ساخته شده او را بی وقفه پوست bronzed پاپ.

در پر رو ضربه محکم و ناگهانی دختر خوشگل ایستاده در مقابل یک دیوار سفید لباس پوشیدن و در او نحیف لباس. او مطرح شده توسط ظاهر او راست لگن به سمت ساخته شده است که او ساعت شنی با قاب نگاه برجسته. او قرار داده و او ران چپ بیش از دیگر به عنوان او مطرح شده و او دست راست نزدیک است. تاثیر گذار مواجه دوربین داد و شرجی زل زل نگاه کردن. او دیده می شود برگزاری یک محصول از خود ساخته برنزه.

دختر خوشگل چپ مو بور او را سست و از هم جدا را به سمت و مدل دهید در امواج شل. مدل موهای کاملا قاب صورت. او accessorized با یک گردنبند طلا و هیچ چیز دیگری. در زیرنویس Belle ذکر او نه خورشید بزرگترین فن. او همچنین نوشت: در مورد اینکه او چگونه به دست آورد و او را برنزه بدون آفتاب.

در زمان نوشتن این مقاله جدیدترین پست متصلب است تا بیش از 26,300 دوست دارد و بیش از 170 نظرات. بسیاری از رسانه های اجتماعی پیروان را به بخش نظرات t0 نوشتن تعارف در زیبایی و بدن است. بسیاری به او گفت که او با نگاه, داغ, در حالی که چند نفر دیگر بوده بیش از رنگ چشم خود را. برخی از تحسین با کلمات تلاش اما هنوز هم می خواستم به تحسین خود را برای مدل. آنها chimed در استفاده از emoji.

“شما نگاه شگفت انگیز! من آرزو می کنم من می توانم من تنر که حتی. من هم دوست دارم لباس شنای زنانه دوتکه شما در این عکس. سپس دوباره, نوع بدن خود را خوب به نظر می رسد در بسیاری از شنا” یکی از طرفداران او نظر داد.

“آیا شما حتی یک کودک؟! شما نگاه شگفت انگیز!!” gushed یکی دیگر از تحسین اضافه کردن یک دنباله از emoji در پایان دهید.

“شما کمال! من فک کاهش یافته است به زمین!” تکرار یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“چه بر روی زمین است که شما رژیم غذایی و تناسب اندام روال? شما فقط به حال یک کودک و در حال حاضر به داشتن یک رقم باور نکردنی” یک چهارم پیرو نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>